Zobacz wyniki ankiety: Kto WYGRA Euro 2012

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Polska

    6 13.04%
  • Rosja

    4 8.70%
  • Grecja

    0 0%
  • Czechy

    0 0%
  • Niemcy

    12 26.09%
  • Dania

    0 0%
  • Holandia

    0 0%
  • Portugalia

    3 6.52%
  • Hiszpania

    7 15.22%
  • Włochy

    8 17.39%
  • Irlandia

    0 0%
  • Chorwacja

    0 0%
  • Ukraina

    2 4.35%
  • Szwecja

    1 2.17%
  • Francja

    3 6.52%
  • Anglia

    0 0%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Kto WYGRA Euro 2012

  1. #11
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    A ja wam powiadam / skryptuję , sądząc po wczorajszym ze Szwecją ,że jeszcze nie jedną niespodziankę mogą Ukraińscy Kozacy sprawić ... 8-)
    Kto wie kto wie ... Jak dla mnie mają szansę dotrzeć do półfinału ... a półfinał to będzie już ładnych parę meczy za każdą drużyną ... kto będzie bardziej zmęczony, kto wytrzymalszy, kto więcej kartek na koncie ... więcej meczy przeciw Niemcom i Rosjanom czy innym ... i kto bedzie miał pomysł na przejście obrony przeciwnej drużyny... albo kozacką fantazję...
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  2. #12
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Cóż, jeśli Szewa utrzyma poziom, inni poprawią skuteczność to dość prawdopodobne. Tylko będzie wstyd dla polaków że Ukraińcy są od nich duuuuuużo lepsi ops: . Nikt przed Euro o tym nie mówił Osobiście życzę im finału

  3. #13
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Nie chcę wprowadzać militarnej atmosfery do sportu , ale pewien Brytyjczyk będący wówczas przełożonym dywizjonu 303 (nie bezpośrednim) nie dowierzał w sukcesy polskich pilotów.. Poleciał z nimi w bitwę... Po powrocie podobno powiedział:
    Mój Boże! Ale oni (Polacy) im (skopom) dają łupnia!!
    Ten cytat moim zdaniem idealnie pasuje do opisu wczorajszej postawy Ukrainy! 8-)
    Mój Boże ! Ale Ukraińcy dają łupnia przeciwnikom!
    I o nie tylko Szewczenko!! Oczywiście wszelkie słowa uznania zasłużone, ale nie tylko dla niego - cała drużyna grała świetnie - no właśnie DRUŻYNA!! - byli jak 1 organizm!! Mają w sobie ducha footbalu i zadatki na mistrzów!!
    ------------
    (Dumka na dwie nogi)
    Jakże ograć
    mam Kozaka
    skoro w nim
    fantazja taka,
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  4. #14
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Szlag mnie trafia jak słyszę o tym, że "Niemcy to nie Niemcy".
    Ozil i Khedira - fajni Niemcy z ryja. O czarnych to już nie wspominam. Ciekawe ilu z tych zajebistych Niemców śpiewa hymn 8-) ? Bo wspomniany przez Ciebie Podolski, nie śpiewa, Klose chyba też nie, EDYCJA i muzułmanie - śmiem wątpić.
    Po prostu grają chłopaki dla Niemiec i nic więcej. Ja z reprezentacją Polski jako tako się utożsamiam i traktuję ich jako "naszych"; mimo dziwactw Smudy z Ojganami Polanskimi i Perkizami. Na reprezentacje Niemiec jako środkowo-europejskiego kraju po prostu nie da się patrzyć. Brakuje w niej tylko Azjatów :roll: Reprezentacja to chyba coś więcej niż koszulki, w które można włożyć kogokolwiek, byleby grał dla tego kraju, bo jest dobry...

    Cóż, jeśli Szewa utrzyma poziom, inni poprawią skuteczność to dość prawdopodobne. Tylko będzie wstyd dla polaków że Ukraińcy są od nich duuuuuużo lepsi . Nikt przed Euro o tym nie mówił Osobiście życzę im finału
    Spoko, tylko teraz Ukraina ma 2 mecze przed sobą o z zdecydowanie mocniejszymi rywalami. Życzę im jak najlepiej ale o sile tej reprezentacji to stanowił Sheva 8 lat temu, teraz po prostu skończył to co miał - wykazując się nosem snajperskim. Nie sądzę by taki otwarty futbol zagrali z Anglikami albo Francją - bo zostaną wypunktowani. Chociaż może znowu mu coś dorzucą na główkę

    Odi!! Miarkuj sie!! Kultura i poszanowanie dla ludzi obowiązuje, Ciebie też!!
    -- kirlan --
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #15
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Cytat Zamieszczone przez kirlan
    Nie chcę wprowadzać militarnej atmosfery do sportu , ale pewien Brytyjczyk będący wówczas przełożonym dywizjonu 303 (nie bezpośrednim) nie dowierzał w sukcesy polskich pilotów.. Poleciał z nimi w bitwę... Po powrocie podobno powiedział:
    Mój Boże! Ale oni (Polacy) im (skopom) dają łupnia!!
    To chyba było: "Oni na prawdę to robią!"

    Hiszpania - Obecny mistrz świata i europy, nie mają kilku najlepszych zawodników ale mimo to i tak kokszą, gdyby murawa tak nie zwalniała piłki to hiszpański styl gry by działał jak zawsze.
    Niemcy - Są po prostu dobrzy.
    Francja - W meczu z Anglią pokazali na prawdę ładny poziom i mimo remisu to uważam że zagrali o wiele lepiej.
    Włosi - Remis z Hiszpanią, moim zdaniem przegrany ale może dlatego że kibicuję Espanie Mają dobrą drużynę i zagrali mecz na wysokim poziomie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #16
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Ciekawe ilu z tych zajebistych Niemców śpiewa hymn 8-) ? Bo wspomniany przez Ciebie Podolski, nie śpiewa, Klose chyba też nie
    Jakoś jak sobie przypomnę, to wczoraj 6 holendrów śpiewało hymn - 6! A czy to znaczy że reszta nie zna? Ronaldo też rzadko śpiewa.

  7. #17
    Lena
    Gość

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Niewielu zawodników śpiewa hymn.
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum
    Bo wspomniany przez Ciebie Podolski, nie śpiewa, Klose chyba też nie
    Klose zawsze śpiewa hymn Niemiec.
    Patrząc na problem "nierodowitych" obywateli w reprezentacjach, warto zauważyć, iż w dzisiejszych czasach mamy naprawdę mieszane drużyny. Nie kojarzę żadnej, która w 100% składałaby się z osób urodzonych i mieszkających w danym kraju.
    Pamiętacie jaka była historia z Emmanuelem Olisadebe? To jest dopiero przesada

  8. #18
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Lewandowski chyba ostatnio nie śpiewał,a ci "przyszywani" Polacy śpiewali,wszyscy,więc chyba nie jest tak źle ?

  9. #19
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    No, a jak dali zbliżenie na Eugena Polanskiego po nieudanej akcji, można było z ruchu warg wyczytać K***a mać!

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    budka z kebabem
    Postów
    108
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto WYGRA Euro 2012

    Ozil, Khedira, Gomez, wszyscy ci Niemcy mówią po niemiecku i wychowywali się tam od małego, czemu więc mają nie reprezentować swojego kraju? Wg mnie gorzej na ich tle wypadają nasi, których praprababka była Polką.
    Tylko Kebab może nas sądzić!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najlepszy Gracz Roku 2012/Klan Roku 2012
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 01:46
  2. Euro 2012
    By Nezahualcoyotl in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 20:46
  3. Wszystko o organizacji EURO 2012
    By Czulu in forum Agora
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 08:58
  4. Ozdoby , strój i wystrój na Euro 2012
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 08:42
  5. WASZE EURO - Wy na euro / euro u Was
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 10:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •