Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 141

Wątek: Mecze / rozgrywki - wasze komentarze, opinie, analizy, itp

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Piłka Nożna

    I tak moi wygrają to Euro w Polsce. Zresztą nie pierwszy raz coś tu wygrali, mają wprawę.

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Piłka Nożna

    Pierwsza połowa przebiegała wyśmienicie jeśli chodzi o Polaków.,Było wszystko, dokładne podania , gra z kontry , dużo sytuacji podbramkowych , no i GOOL!!! + czerwona kartka dla Grecji. Nie wiem co im Smuda nagadał w przerwie ale piłkarze okazali sie gdyż zwycięstwo mieli podane na talerzu , wystarczyło nóż wbić!
    O drugiej połowie możemy powiedzieć tylko tyle że"się odbyła" jeśli chodzi o naszą grę i cieszmy się z remisu bo porażka zaglądała nam w twarz.

    Jeśli chodzi o mecz z Rosją to remis będzie cudem , po tym co prezentują Polacy a Rosjanie zgadzam się z przedmówcą iż 4 może być z przodu

    PILNE .
    Zachowanie RUSKICH na dworcu we Wrocławiu
    http://www.youtube.com/watch?v=C7D0fNtIdW0&feature

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Piłka Nożna

    A toż to swołocz jedna wielka A my się martwimy o naszych
    Mecz niezły w 1 połowie, ale ciężko nam się grało. Głupio stracona bramka. Graliśmy w przewadze, powinniśmy kontrolować grę, ale niestety za bardzo rozluźnili się. Szkoda, bo to właśnie z Grekami należało walczyć o 3 punkty. Może i Czesi wczoraj przegrali 4:1, ale grali dobrą piłkę. Rosja klasa sama w sobie. Będzie z nimi jeszcze ciężej o wygrane.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  4. #14
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Piłka Nożna

    Beka, bo napotkaliśmy z kumplami ruskich, chyba pobłądzili No, pewnie po tym spotkaniu 2 razy się zastanowią zanim przysapią jakiemuś Polakowi.


    1 Połowa dobra, a to że Smuda w drugiej chciał wpuścić Brożka, no nie mogę... Czemu Grosik nie grał od początku ? Brawo dla Tytonia.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EURO 2012 - forumowa strefa kobicowania

    To ja zacznę. Pierwszy z 3 meczów naszej reprezentacji miał dwa oblicza w Pierwszej Połowie gra była prawie idealna groźne ataki prawą stroną 4 sytuacje w przeciągu pierwszego kwadransa i w końcu Lewandowski i Gol. Do 35 minuty Grecy nie oddali groźnego strzału na Bramkę Szczęsnego który notabene był jakiś nieobecny. I stała się Ciemność w Szatni po wyjściu na 2 połowę rolę się odwróciły i pomimo gry w przewadze Polacy stanęli i to nie w przenośni a dosłownie. Najprostrze podanie nie trafiało do adresata zdezorientowani Grecy po chwili zrozumieli że to jest ich szansa i z piłkarskiego piekła przenieśli się do piłkarskiego raju. Po idiotycznym błędzie Szczęsnego piłkę należało już tylko kopnąć do pustej bramki a to nawet ślepy Grek by potrafił. Pięć minut później wysokie dośrodkowanie prostopadłe i powinno być 2:1 dla Greków aktem rozpaczy Szczęsny fauluje i dostaje czerwoną. Wchodzi Tytoń który nie wie co się stało z drużyną że w przeciągu 15 minut wszystko się zmieniło i to o 180 stopni. Modlitwa przed karnym i Cud stał się faktem Grek nie strzela Tytoń bohaterem narodowym do końca meczu obrona Częstochowy i to obrona iście rozpaczliwa.
    Co można powiedzieć. Franciszek S zachował się idotycznie nie wprowadzając drugiego napastnika a jeżeli nie napastnika to przynajmniej Grosickiego który na podmęczonych Greków mógł okazać się jedyną skuteczną alternatywą. Smuda się posrał i tego nawet nie ukrywał stał jak nie powiem co na weselu i myślał "Panie Turek kończ pan ten mecz!" Taka postawa trenera który miał być cudotwórca a okazał się dziamdziakiem musiała skończyć się próbą zmiany dokonanej w zamyśle Smudy w 93 minucie meczu. Niestety Sędzia już na to nie pozwolił.
    Drużyna jest niezgrana gdy zabraknie im sił to i motywacji nie starcza. Grają bez trenera który trzyma się pod bokiem i myśli co ja tu k robię panowie powiedzcie mi bo nie wiem na miły Bóg.

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warka/Warszawa
    Postów
    278
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Strefa kibicowania

    Matchday 2 Cóż, zgodnie z moimi przewidywaniami Niemcy ograli wyżelowanych pięknisi z Iberii. Mówię o wyniku bo meczu niestety nie oglądałem i na temat jego przebiegu się nie wypowiem.
    Jeżeli chodzi o mecz z udziałem Oranje... Naprawdę spodziewałem się remisu Duńczycy dzięki fenomenalnej postawie bramkarza oraz mimo braków w obronie i rozwichrowanych celowników van Persiego i Robbena dowieźli wynik do końca. Do tego groźnie kontrowali. Potwierdziła się ich konsekwencja z eliminacji, gdzie zmusili Portugalię do gry w barażach (szkoda mi Bośniaków ). U reprezentacji Oranje wyszło wg mnie nieprzygotowanie do turnieju. Nie mam zielonego pojęcia co się z nimi stało Mimo, że nie są moimi faworytami do zwycięstwa w turnieju liczyłem, że przynajmniej wyjdą z grupy. Teraz będą mieli bardzo ciężko.

    Typy na dziś:
    Płaczki z Italii vs. Płaczki z Iberii - trochę odmłodzony skład przeciwko osłabionym kontuzjami mistrzom - stawiam na remis ze wskazaniem na Hiszpanię
    Druga Ojczyzna Polaków vs. Hrvatska - jednym i drugim mocno kibicuję (pokrzywdzona 2 lata temu drużyna Irlandii po prostu bardzo mi się podoba, natomiast Chorwaci zainstalowali się w mojej Warce ) - raczej remis choć ze wskazaniem na Irlandię
    Od chwili tej do końca świata,
    ...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
    my, wybrańców garść,
    ...kompania braci

    William Shakespeare

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Strefa kibicowania

    Dzisiaj prawdziwy szlagier Hiszpania vs Włochy oba zespoły mają swoje problemy kontuzje afery korupcyjne etc. Dlatego poziom może być dziś wyrównany stawiam na niewielką wygraną Hiszpanów z racji tego że to Mistrzowie aktualni ale różnica będzie rzędu jednego gola na moje oko.

  8. #18
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Piłka Nożna

    [youtube:1tplxm2y]http://www.youtube.com/watch?v=X8Wlh59L6K0&feature=youtu.be[/youtube:1tplxm2y]
    Taa, przynajmniej na tym polu mamy z nimi szanse, bo sportowo to czarno widzę
    A czemu niby nie? To, że rozpykali słabych Czechów nic nie znaczy; nie rozumiem czemu wszyscy są osrani przed tym meczem z Rosją :roll: Jakby tak rozwalili Czechów z Nedvedem w składzie to ok, można się bać. Rosja jest niezłą reprą ale bez przesady, Niemcy ich pojechali w kwalifikacjach aż miło. Wtedy jeszcze Arszawin coś w klubie grał; a z tego co widziałem to on główne piłki rozdziela.
    Jeśli Smuda nie wymyśli czegoś głupiego ala 2 połowa z meczu z Grecją ( nie wiem co im powiedział ale zabił tym zespół ) to o wynik można być spokojnym.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  9. #19
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Strefa kibicowania

    Cóż, zgodnie z moimi przewidywaniami Niemcy ograli wyżelowanych pięknisi z Iberii. Mówię o wyniku bo meczu niestety nie oglądałem i na temat jego przebiegu się nie wypowiem.
    Mecz na remis. Portugalia zagrała na prawdę dobre zawody. Trochę szkoda, że nie utarli nosa szkopom, choć ogólnie nie przepadam za ich reprezentacją.

    Włochy - Hiszpania - tym razem byłem za Włochami, mają bardzo ciekawy skład. Dziś w pierwszej jedenastce 6 graczy Juve, a po wejściu Giovinco 6,5 8-) Dodatkowo Cassano, De Rossi i nieobliczalny Balotelli.
    Mecz całkiem ciekawy, choć obie reprezentacje nie otworzyły się do końca. Remis sprawiedliwy, choć każda z drużyn miała szanse na strzelenie zwycięskiego gola ( bliżej była Hiszpania ).

    Ja tradycyjnie już jestem za Hiszpanią i Holandią, w tym roku wyjątkowo za Italią. Przychylnym okiem spojrzę też na Chorwację i Irlandię.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  10. #20
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Piłka Nożna

    U nas to każdy mecz nie jest udany. Zawsze, jak już mamy wyjść z meczu zwycięsko, to ktoś coś zwali. Miało być piękne zwycięstwo nad Niemcami, a tu remis. Greków mieliśmy rozwalić ze 3:0 (tak się zapowiadało w pierwszej połowie) i znów remis. Coś tam jeszcze było z innych meczów, ale nie przychodzi mi do głowy . To jest prawdziwy koszmar dla kibica, bo taki ja, Polak, chciałby w końcu zobaczyć piękne 90 minut w wykonaniu naszej reprezentacji. Tak czy siak, jeśli przegramy z Rosją, a Czesi wygrają z Grekami, to nie będzie oznaczało porażki. Jeśli w 3. kolejce wygramy z Czechami, a Ruscy wygrają/zremisują z Grekami, to będzie 2. miejsce . Oby Nasi się otworzyli i zaczęli czarować na boisku.

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Recenzje i wasze opinie
    By Ensis in forum The Battle for Wesnoth
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 21:47
  2. Przyjacielskie mecze
    By DonVega in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 14:53
  3. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 18:31
  4. Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze
    By Wujo123 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 176
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 14:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •