Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 211

Wątek: Witamy!

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Witamy!

    W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2

    Chcesz powiedzieć, że każdą nacją przeszedłeś kampanię?


    Tak wiem wiem - czepiam się 8-)

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Cytat Zamieszczone przez Bronti
    W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2

    Chcesz powiedzieć, że każdą nacją przeszedłeś kampanię?


    Tak wiem wiem - czepiam się 8-)
    Dokładnie to w każdej części miałem zawsze minimum 3 frakcje, które najbardziej przypadły mi do gustu i nimi przechodziłem kampanię na różnych poziomach trudności. Z reguły pierwszą kampanię w danej części przechodzę na normalnym, później już wszystkie na wysokim i bardzo wysokim.
    Cytat Zamieszczone przez kirlan
    Witamy na forum.
    Jeśli nie grałeś w dodatek viking , a lubisz rozgrywki bardziej bitewne niż ekonomiczne ... to polecam!
    Pewnie już wiesz: jest tu parę tematów historycznych - zapraszam do dyskusji!
    Z tego co piszesz masz również spore doświadczanie w poskramianiu technicznej strony gier. Zatem możemy liczyć ze podzielisz się wiedzą jak radzić sobie z niejednym problemem technicznym?
    ----------
    W każdym razie jeszcze raz witam! 8-)
    Bitewne rozgrywki lubię co prawda bardziej, ekonomiczne trochę mniej, nie oznacza to jednak, że tych drugich nie lubię. Liczy się dla mnie i jedno i drugie. Grając np. Mongołami w dodatek do I szoguna byłem np. nieco zawiedziony zbyt ubogą kampanią po stronie mongołów. W wolnej chwili zagoszczę również w tematach historycznych. Co do kwestii technicznych biegły w nich nie jestem ale parę problemów ze steamem, czy niektórymi bugami udało mi się zlikwidować lub przynajmniej zniwelować.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Witam ,
    Karol wstapilem w szeregi tego forum gdyz regularnie gram w Medievala 2 lub Rome total Wara ;]
    a zarejestrowalem sie tu gdyz pragne poszerzyc swa wiedze na temat owych gier , a poza tym moze w czyms bede pomocny

    Z powazaniem Karol

  4. #14
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Witamy!

    Cytat Zamieszczone przez karollo8686
    Witam ,
    Karol wstapilem w szeregi tego forum gdyz regularnie gram w Medievala 2 lub Rome total Wara ;]
    a zarejestrowalem sie tu gdyz pragne poszerzyc swa wiedze na temat owych gier , a poza tym moze w czyms bede pomocny

    Z powazaniem Karol
    Witaj na forum Karolu! Może od niezbyt długiego czasu jestem na forum ale zarejestrowałem się z tych samych powodów co Ty. I od razu zacząłem brać udział w dyskusjach w agorze, tawernie oraz historycznych. To bardzo ważne bo nie wszystkie fora mają takie działy. To forum jest bardzo przyjazne. Spodobało mi się tutaj i zdecydowałem się aktywnie uczestniczyć w jego życiu. Mam nadzieję że i Tobie się tu spodoba.
    Pozdrawiam serdecznie Lwie Serce

    Niech żyje Gwardia!

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Mysle , ze bedzie dobrze , na plemionach zawsze sie cos dzialo a ze dysponuje czasem i checia to zawsze cos nowego bedzie sie dzialo ;]
    a poza tym licze ze w przyszlosci wychodzacy Rome 2 bedzie mial multiplayera ;] wtedy bedzie z kim rywalizowac

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    213
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Witam,
    Z pasji i wykształcenia jestem historykiem. Lubię broń białą, literaturę i filmy fantasy i horrory, niekomercyjną muzykę, przyrodę i egzotyczne kraje. Jak sam nick wskazuje, lubię Szkocję, Walię i Irlandię.

  7. #17
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Witamy!

    Witam!
    Na tym forum wielu jest miłośników i znawców historii i broni. Dział dyskusje historyczne jest więc miejscem w którym możesz dzielić się z nami wiedzą i pewnie będziesz lubił go odwiedzać.
    Pozdrawiam!

    Niech żyje Gwardia!

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    To więc i ja się przywitam. Na forum zawitałem głównie szukać pomocy, ponieważ zakupiłem w pakiecie od kolegi 5 części total war i teraz je rozpracowywuje. Mam rome, mediveal 2, empire, napoleon, shogun 2. Ogólnie narazie gram w medka ale i szogun nie jest zły. Reszty jeszcze nie próbowałem. Doświadczenia raczej nie mam za wiele kiedyś tylko grywałem w demo rome i to wszystko. Mam nadzieje że znajde tu pomoc w różnych kwestiach, a może i sam się doczegoś przydam (wątpie )
    Pozdrawiam wszystkich Kuba.

  9. #19
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Witamy!

    Witaj Kubo.
    No więc jako wielki fan Rome muszę ci polecić, abyś rozpakował i tę część sagi Total War!
    Co do pytań, jest tu wielu ludzi chętnych do pomocy, wystarczy pisać w odpowiednich działach
    Pozdrawiam i życzę sukcesów w podbojach
    McAbra

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Witamy!

    Witam wszystkich jestem Gosia

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Witamy!
    By kirlan in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •