Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 211

Wątek: Witamy!

  1. #31
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Witamy!

    Witamy, widziałem Twój post gdzie się chwalisz i powodzenia w dalszych podbojach życzę
    Pozdrawiam

    Niech żyje Gwardia!

  2. #32
    Gość

    Re: Witamy!

    Witam, jestem tu nowy, a przybyłem na forum, gdyż chciałem trochę pomodować medka 2, bo gra ciągle z tymi samymi frakcjami stała się bardzo nudna. Wielokrotnie już próbowałem dodawać własnoręcznie frakcje, jednak póki co udało mi się to tylko z Normanami i Sasami.

  3. #33
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    "Nowy" na forum - Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

    Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie,
    Wasze forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopero od niedawna (od dwóch dni) jestem posiadaczem Medieval 2 Total War + Królestwa. Bardzo dawno temu dużo gryweałem w gry strategiczne. Zaczynałem od Civilisation, Age of Empires, potem były Steel Panthers i Panzer General (chyba wszystkie części). Później to już nie było czasu na żadne granie... Jakiś miesiąc po raz kolejny sięgnąłem po "RON" Jasienicy i zacząłem przeglądać różne fora historyczne (dopadło mnie chróbsko - miałem trochę czasu ). Postanowiłem więc przy okazji rozejrzeć się za jakimiś strategiami dotyczącym tego okresu. Po nitce do kłębka, jak to się mówi, dotarłem na Wasze forum. Żeby nie przedłużać - moim celem były mody "renesansowe" i "Ogniem i Mieczem", ale postanowiłem zacząć moją przygodę z TW od wersji orginalnych - zakupiłem wspomniany już Medival 2 z "Królestwami" oraz Empire Total War z "Napoleonem". Zacząłem od Medival'a. Z duszą na ramieniu wgrałem go na laptopa (dużo się naczytałem o problemach z tymi grami na nowszym sprzęcie (czytaj na nowszych grafikach). Jak na razie jest dobrze - gra odpaliła i jestem na etapie samouczka . Nic się nie wywala. Zobaczymy co będzie dalej.
    Gra wydana jest jako: Medieval II Total War + Medieval II Total War Królestwa - Złota Edycja (TOPSELLER) przez CDProjekt (polskie wydanie) i tu dwie uwagi na wstępie:
    1. W broszurze z instrukcją brak jest rozdziału poświęconego prowadzeniu bitwy.
    2. Spolszczenie chyba nie jest kompletne - tekst "mówiony" nie jest tłumaczony.
    PS
    Nie znalazłem miejsca gdzie "nowi" mogą się przedstawic więc piszę na ogólnym forum. Jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam.
    Pozdrawiam
    Pattonik

  4. #34
    Salvo
    Gość

    Re: "Nowy" na forum - Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

    1. W broszurze z instrukcją brak jest rozdziału poświęconego prowadzeniu bitwy.
    A po co? To żadna filozfofia O ile przy grach Paradoxu owszem, fajno sobie lekturę przeczyta, ale tutaj? Jeśli Ci czegoś nie dodrukowali to olej.
    2. Spolszczenie chyba nie jest kompletne - tekst "mówiony" nie jest tłumaczony.
    Są spolszczenia z dubbingiem, lub bez
    Nie znalazłem miejsca gdzie "nowi" mogą się przedstawic więc piszę na ogólnym forum. Jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam.
    W zasadzie "nasi forumowicze" byliby odpowiedni, już przenoszę

    I tak ogólnie witamy na forum. Jest gdzie o grach po gadać, jest też kącik literacki i ogólnie jest bardzo miło póki sobie wrogów w administracji nie narobisz

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: "Nowy" na forum - Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

    Dzięki za "przeniesienie" )
    Co do "instrukcji" - ok to nie filozofia tylko błąd wydawniczy: w tekście są odesłania do tego nieistniejącego rozdziału. Z resztą to tylko taka uwaga na marginesie i właściwie "kamyczek" do koszyka polskiego wydawcy czyli CDProjektu.
    Będe się starał nie narazić adminom - )
    Dzięki!

  6. #36
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: "Nowy" na forum - Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

    Cytat Zamieszczone przez Pattonik
    Będe się starał nie narazić adminom - )
    Hekhh hmm hmmm... moderatorom też nie radzę się narażać !
    ...

    -----------
    Tak na serio:
    Spoko! 8-)
    To wbrew pozorom nie tak łatwo ... no chyba że ktoś bardzo chce i się celowo "udziela".
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  7. #37
    Podczaszy Awatar Dyktator
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    506
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach

    Re: Witamy!

    Widzę, że od jakiegoś czasu nikt tu nie pisze, ale i ja się przywitam. Konto założyłem już wcześniej, ale nie zaglądałem tu od rejestracji ( na forum, bo newsy związane z Rome II czytałem).

    W Total War grywam od kilku lat ( nie pamiętam ilu). Zacząłem od Rome, a potem Rome z dodatkami. Około 2-3 lata temu kupiłem też Medieval II. Głównie grywałem w podstawkę, w Kingdoms już mniej. Rok temu zagłębiłem się też trochę w Napoleona. Obecnie nie gram w żadną część, za to czekam z niecierpliwością na Rome II.

    Kto odwiedza serwisy: civ.org.pl lub Tawerna Four Ways ten mnie już pewnie zna. Na obu tych forach jestem bardzo aktywny. Jeśli będzie się tu dobrze dyskutowało, to pewnie i na tym forum będę stałym bywalcem

    Pozdrawiam.

  8. #38
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Witamy!

    Witaj na forum!
    Mam nadzieję że będziesz aktywnym użytkownikiem.
    Rome i Medieval II to bodaj najpopularniejsze części, więc miejsca i osób do dyskusji nie powinno zabraknąć
    Pozdrawiam!

  9. #39
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Witamy!

    :? Trochę śmiesznie i głupio, ale lepiej późno niż wcale

    Witam wszystkich na tym jednym z najlepszych i ciekawszych forów jakie spotkałem, które łączy sobie rozrywkę jaką daje seria gier TW oraz elementy historii.
    W tej serii jestem jakoś 4-5 lat, na forum przed rejestracją zaglądałem głównie po wskazówki w kampaniach itp. Ta seria to 3/4 moich gier na dysku
    Pierwszy raz udzieliłem się na forum z powodu komplikacji wynikających z instalacją ETW, pomocy udzielili mi w tedy Rue oraz Asuryan, potem miałem dziwną przerwę i poza małymi akcjami z modami(gł. uzupełniające) nie brałem czynnego udziału w tym forum. Dopiero udział w "Zimówce Napoleona" sprawił powrót Mnie na tą stronę, choć turniej minął mi na batogach od innych graczy to Ciesze się, że wziąłem w nim udział oraz zaobserwowałem jak grają najlepsi polscy gracze

    Pozdrawiam wszystkich tych którzy mieli już z Waldem styczność na forum oraz tych którzy może kojarzą mnie tylko jako "autora postów"

  10. #40
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach

    Re: Witamy!

    Witam wszystkich "starych wyjadaczy"
    Jak wynika z nicku mam na imię Weronika i mam nadzieję, że miło spędzę z Wami trochę czasu.

    Od bardzo dawna zagrywam się w nieśmiertelnego "Diabełka" a od całkiem niedawna naszła mnie ochota by spróbować swoich sił w Medievalu II. Nie mogę zaliczyć się do jakiś wielkich fanów tej serii, ale coś mnie do tej gry ciągnie...
    Tak prawdę mówiąc to są moje pierwsze kroki, więc tym bardziej cieszę się, że całkiem przypadkiem trafiłam na tę stronę.
    Europo idę cię podbić ( mam nadzieję, że w razie potrzeby z pomocą Kolegów i Koleżanek)

    E:

    Cytat Zamieszczone przez kujon333
    Kolejna kobieta na forum
    Witamy
    Zapewne nie jedyna, ale przyznaję, że to nie jest codziennością.

    Cytat Zamieszczone przez Dyktator
    Hue hue, Weronika- a teraz zniwecz jego radość i pokaż, żeś bot reklamowy, wstawiając reklamy w sygnaturkę
    Ale nie mam nawet zamiaru
    Jestem człowiekiem z krwi i kości. hmmm a co do reklam... (obawiam się, ze na tym by się zakończyła moja przygoda)

    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce
    Witamy!
    "... polecam zajrzeć do działu z modami, potrafią diametralnie zmienić grę i ją ulepszyć ..."
    Zapewne przyjdzie pora kiedyś i na mody, jednak jak już pisałam wcześniej to są moje pierwsze kroki w MTW i wpierw pouczę się na podstawce.

    Przy okazji zastanawiam się jednak nad jakimś patchem, gdyż już coś mi nie pasuje w dyplomacji. gram Anglią i zostałam zaatakowana przez Hiszpanię i Francję. A po około 2 turach papież nakazuje mi zaprzestania walki i grozi ekskomunikoą.. imo jakiś bug
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Witamy!
    By kirlan in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •