Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Bojkot produktów CA - petycja online

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Nie zaszkodzimy sobie sami bo raz CA będzie wiedziało że idze wszystko nie w tą strone co trzeba i może coś spróbują coś z tym zrobić. Dwa, i tak będzie im się to opłacać bo przecież amerykanie są tak tempi, iż gdyby gra była naprawdę słaba to i tak ją kupią bo dla nich jak by była za dobra strategia to pogubiliby się. Trzy niech widzą że nie wszyscy gracze są tak głupi by inwestować w coś co jest badziewiem. Cztery. jest to strategia jedyna w swoim rodzaju (nie znam innej która jest podobna do TW i tak samo dobra) i oni o tym wiedzą więc nie zrezygnują z projektu, ale mogą zacząć po petycji go poprawiać ponieważ dzięki temu będą wiedzieć, iż ich myślenie jest krótkowidzące. Moim zdaniem ta petycja i tak nic nie zmieni więc ani nie pogorszy ani nie polepszy, ale warto żeby chociaż wiedzieli, iż nie jestesmy tak tępi

  2. #22
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Szczecin Pomorze
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Podpisane


    http://iplaron.wrzuta.pl/audio/cXXAUIywJj/
    http://www.imperium-polskie.prv.pl/
    Aż w koncu pełne tony zabrzmiały,
    Od cudnych dzwięków DRŻY KOSCIÓŁ CAŁY

  3. #23
    voitek
    Gość

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Byla juz jedna ppetycja i nic nie dala

    Cytat Zamieszczone przez Eskel
    Oczywiście podpisana. Olejcie tych co ględzą tym dzieciom neostrady się poprostu nudzi i myślą że CA to bogowie których się nie da udemperować.
    Dla ciebie bycie realista i nie podpalanie sie jak przyglup na takie akcje to bycie dzieckiem neostrady? Powodzenia


    Ojej, juz wam zamkneli temat na twcenter

  4. #24
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Dużo wam ta petycja dała... Podejrzewam ze CA nawet tego nie zobaczyło/zobaczy... :?

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Dla ciebie bycie realista i nie podpalanie sie jak przyglup na takie akcje to bycie dzieckiem neostrady? Powodzenia
    Ty się na tę akcję 'podpaliłeś' bardziej niż ktoś kto się po prostu podpisał

  6. #26
    voitek
    Gość

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    "Podpalilem" sie, bo nie chce, zeby Polacy znowu wyszli na jakichs znerwicowanych malkontentow

  7. #27
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    "Podpalilem" sie, bo nie chce, zeby Polacy znowu wyszli na jakichs znerwicowanych malkontentow
    Polacy nie wyjdą na znerwicowanych malkontentów, ale na inteligentnych, wymagających graczy którzy umieją więcej niż tylko klikać jednostką do ataku. Powiedzmy sobie szczerze może ta petycja nic nie zmieni, ale przynajmniej będą wiedzieli, że jak im zapotrzebowanie na gre spadnie to dlaczego im spadła i może wkońcu coś zrobią

  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    No nareszcie jakaś pożyteczna inicjatywa.

    Bo mnie szlag już trafia jak patrzę na Empire. Bardzo dobrze że jest ta petycja ale ludzie podpisujcie toooooo do cholery jak to jest że ja jestem na liście 268 dopiero. Jest ponad 600 użytkowników na tym forum czy ich nie ma. Poza tym powinno to być na Stronie głównej i powinna to być oficjalna informacja i prośba do czytelników o możliwie dużą frekwencję bo tu nie idzie tylko o Empire ale o wszystkie inne gry też żeby nie powtórzyło się to wszystko co jest teraz przy Napoleonie i innych produkcjach. Ludzie zrozumcie wreszcie i wbijcie sobie w te zakute łby że jeżeli nie będzie tego typu akcji to CA już w ogóle obrośnie w piórka. A tak jest chociaż nadzieja że następnej gry nie spierdolą czy to do was nie dociera !

    PODPISUJCIE ! ! !

    A maruderzy niech nie mają potem pretensji że im gry nie chcą chodzić. Działanie zawsze jest lepsze od bezproduktywnego biadolenia.

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Podpisane, uważam osobiście że należy wyrażać swoje nie zadowolenie, mimo wszystko, nie można udawać że deszcz pada kiedy ktoś ci pluje w twarz, choć osobiście jestem przekonany że CA i tak to zleje.

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bojkot produktów CA - petycja online

    Panowie krótka piłka - płacę wymagam. Nie wiem Voytek czy kupiłeś ETW za własne pieniądze ale np. ja pod ETW wymieniłem całego kompa więc mnie ta &&%^%%^$^ gra kosztowała naprawdę sporo i co mam siedzieć cicho bo jakiś idiota stwierdzi że jestem cholerykiem ?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. NTW online
    By {{B-S}}Dziab in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-04-2013, 17:44
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 20-01-2011, 15:17
  3. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 01-01-2011, 19:26
  4. Skórowane żywcem - pomóżmy, petycja
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-01-2010, 09:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •