Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

  1. #41
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Cytat Zamieszczone przez McAbra
    Cytat Zamieszczone przez Myrkull
    Przepraszam czy jest tu moderator?
    A na co Ci moderautor?
    Bo temat zamienia się w niepotrzebną gadaninę o burgerach, frytkach i gejach. A teraz jeszcze o moderatorze.

  2. #42
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 395
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    2 temat o homosiach ło matkooo

  3. #43
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Ten Temat jest wielo Funkcyjny i różne tematy są tu poruszane
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  4. #44
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Ale murderautorzy raczej woleliby jeden temat, tyczący się Byrsy i historyczności w grze. Z drugiej strony nie ma co afery robić gdy się w poście pojawi kilka słów o homo lub na inny temat (gorzej jak wyniknie z tego dyskusja).

  5. #45
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Moim zdaniem temat raczej do zamknięcia, bo z założenia miał być normalną wymianą zdań na pewien temat ( a właściwie stwierdzeniem faktu i tyle ), a przerodził się w kłótnie... Na miejscu modka albo rzucałbym upomnienia, albo temat do zamknięcia ;d

  6. #46
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    A ja na twoim miejscu bym nie spamował. Admini też mają rozum i chyba nie potrzebują doradców. Mimo żywiołowej dyskusji miejscami zbaczającej z tematu(miejscami), nadal była zwz. z dyskusją. W przeciwieństwie do panów sprawiedliwych, którzy to rozdawali by ostrzeżenia na lewo i prawo, niby to jako szlachetni użytkownicy, dbający o poziom dyskusji.

    Prawda jest jednak inna według mnie, macie chyba jakąś przyjemność w donoszeniu na innych i konsekwencjach swych poczynań(śni się władza co), nie ładnie panowie, nie ładnie. W życiu nie wirtualnym, też się tak zachowujecie? Macie oprócz komputerów jakiś znajomych>?

    Odnośnie dyskusji, racja ... Można zamknąć temat, by potem otworzyć po wypuszczeniu RTWII, gdyż teraz cała rozprawa bazuje na domysłach i przypuszczeniach, jednej fotki z gry.

    W sumie to już chyba nikt w tym temacie dobrego i mądrego nie napisze. A żeby było sprawiedliwej,proponuję ABY KOLEJNY POST, nie dotyczący wątku naprawdę karać "ostrzeżeniem" Zgodnie z życzeniami panów "sprawiedliwych" Pozdrawiam

  7. #47
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    A ja na twoim miejscu bym nie spamował.
    To po jaką cholerę to robisz?

    cała rozprawa bazuje na domysłach i przypuszczeniach, jednej fotki z gry.
    Nie jednej, lecz dwóch. Co widać, to widać. Chociażby po logo forum można zauważyć pomyłkę.

    Można zamknąć temat, by potem otworzyć po wypuszczeniu RTWII
    Aha. I znowu stwierdzić, że twórcy popełnili błąd lub go poprawili? To świetnie. Temat zostanie otworzony, jedna osoba oficjalnie oświadczy, że błąd nie został poprawiony/został poprawiony w wersji premierowej i zostanie ponownie zamknięty? Genialny pomysł, popieram Cię :!:

    Admini też mają rozum i chyba nie potrzebują doradców
    A żeby było sprawiedliwej,proponuję ABY KOLEJNY POST, nie dotyczący wątku naprawdę karać "ostrzeżeniem"
    Można zamknąć temat, by potem otworzyć po wypuszczeniu RTWII

  8. #48
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Czyli jak pisałem wcześniej, dalsza dyskusja nic nie wnosi, no chyba tylko łechtaniu własnego ego. Odnośnie fotek wzgórza, tak jest ich dwie + plus to co wrzucił zakładający temat, moja pomyłka , idę się zbiczować w swojej celi.

    Po cholerę zwracasz mi uwagę, jak sam najwidoczniej masz coś ze wzrokiem , nie widzisz że już ponad tydzień nikt nie kontynuował dyskusji, gdy nagle ktoś się obudził(najwidoczniej długo myślał, przez te upały, lub wyjazd wakacyjny pokrzyżował mu plany, jego strata) i żąda jakiś kar, na dodatek po wpisie jednego z szefów który się określił :roll: , chyba dany użytkownik chce nabić sobie post :? Lub rozpocząć znowu temat, tylko od d... strony

    Zwykły spam, ja tylko skomentowałem ten fakt, gdyż wydaje mi się to żenujące. Nie brać udziału w temacie, ale przy nadarzającej się okazji, rozliczyć wymieniających w nim poglądy! W tym wypadku trafiając kulą w płot, gdyż dyskusja sie zakończyła tydzień temu

    Takie zachowanie ma swoją mądrość życiową "nie w... się między wódkę a zakąskę.." A zamknięcie tematu nie ja pierwszy zasugerowałem, tylko poparłem i użyłem sarkazmu odnośnie jego otwarcia...Proszę lepiej czytać posty ..

    Mam też nadzieję że jeśli któryś z moderatorów, czyta ten wątek to przysoli kolejnej osobie, która będzie śmiecić wpisami, WARTO- NIE WARTO solidne ostrzeżenie, gdyż najwidoczniej niektórych nakręcają takie dyskusje, a jeśli nawet mi się za ten post oberwie, cóż, trudno się mówi, możliwe że zasłużyłem.. Gdyż nie cierpię hipokryzji, a szczególnie w swoim wydaniu Pozdrawiam

  9. #49
    voitek
    Gość

    Re: Kartagina - Wzgórze Wołowe (BYRSA)

    Temat zamykam, z wiadomych powodów

    voitek

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Gra Kartaginą
    By adi in forum Jak grać (porady odnośnie frakcji)
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 17:41
  2. Kartagina
    By Markus in forum Rome KO II
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 14:41
  3. Kartagina
    By Markus in forum Rome KO IV
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 08:35
  4. Kartagina; Słoniki <3
    By Profesor in forum Rome KO III
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2013, 15:14
  5. Gra Kartaginą
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 06:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •