Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: DLC - Saints and Heroes

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    DLC - Saints and Heroes

    DLC już jest do kupienia na Steamie za 1.99€

    Link: http://store.steampowered.com/app/201279/

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Może się skusze przyzwoita cena : ]
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  3. #3
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Ja od razu kupiłem . Jak znajdę trochę czasu to opiszę wrażenia z zabawy nowymi bohaterami.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Czekam z nie cierpliwością : ]
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  5. #5
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Ogólnie na razie jestem zawiedziony zawartością . Odnośnie użyteczności jednostek na polu bitwy się nie wypowiem, bo za mało czasu się nimi bawiłem.

    Jeśli idzie o wygląd to jest tragedia. Bohaterowie wykorzystują istniejące już modele, jedynie ozdoba na plecach ich wyróżnia i nowe modele naginat oraz tetsubo. Wszyscy wyglądają jak przeciętni, dość bogaci samurajowie z okresu Sengoku. Kato Kiyomasa i Honda Tadakatsu powinni wyróżniać się swoimi charakterystycznymi hełmami, lecz niestety, gdyby nie nazwa to nigdy bym nie pomyślał, że to oni. Podobnie Benkei i Minamoto Yoritomo, bohaterowie z okresu Genpei (XIIw.) są w XVI/XVIIw. pancerzach.

    Z historycznością jest jeszcze gorzej. Wszystkie jednostki są dostępne dla każdego klanu w kampanii. Dziwnie wygląda Honda Tadakatsu, jeden z najlepszych wojowników Tokugawy Ieyasu na służbie u Shimazu, Chosokabe, czy Uesugi; poza tym nie wiem dlaczego dostał tetsubo, skoro był jednym z najlepszych włóczników w Japonii. Kato Kiyomasa ma swój osobny odział, a naprawdę był częścią Siedmiu Włóczni z Shizugatake, które występują osobno. Ale to wszystko da się znieść jak popatrzy się na Miyamoto Yoritomo i Benkeia, którzy zginęli pod koniec XII wieku, a teraz, 450 lat później mają się całkiem nieźle i pomimo śmierci i sędziwego wieku pomagają nam zdobyć tytuł szoguna.

    Ehh, pozostaje nadzieja, że wojownicy sprawdzą się na polu walki (a na ocenę tego potrzebuję troszkę więcej czasu), bo jak na razie jest to najmniej sensowny Unit Pack w historii Total Warów.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #6
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Poczekam sobie cierpliwie na przecenę min. -50% lub -75% które dosyć często zdarzają się dla TW'owskich DLC, szkoda mi tych 4-6zł na takiego rozmiaru DLC ;p
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  7. #7
    Asuryan
    Gość

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Także zakupiłem, pewno po weekendzie, gdy nieco nimi pogram, podzielę się swymi uwagami o tym dodatku.

  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    No to pierwsze wrażenie to, nie wypał
    Ale wszystko sie okaże w swoim czasie ; } dzieki za info chłopaki
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  9. #9
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Pograłem trochę i mogę powiedzieć, że nowi bohaterowie w walce sobie radzą nawet nieźle i każdy rodzaj podstawowej jednostki ma swój bohaterski odpowiednik. Gdyby nie zaniedbano wyglądu i historyczności to byłby, całkiem przyjazny dodatek, chociaż mi dużo bardziej podoba się Sengoku Jidai Unit Pack.

    Razem z tym DLC dostałem też bonusa, dzięki któremu po każdej bitwie wyrzuca mnie do pulpitu .

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #10
    Asuryan
    Gość

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Cytat Zamieszczone przez Chaak
    Z historycznością jest jeszcze gorzej. Wszystkie jednostki są dostępne dla każdego klanu w kampanii. Dziwnie wygląda Honda Tadakatsu, jeden z najlepszych wojowników Tokugawy Ieyasu na służbie u Shimazu, Chosokabe, czy Uesugi; poza tym nie wiem dlaczego dostał tetsubo, skoro był jednym z najlepszych włóczników w Japonii. Kato Kiyomasa ma swój osobny odział, a naprawdę był częścią Siedmiu Włóczni z Shizugatake, które występują osobno. Ale to wszystko da się znieść jak popatrzy się na Miyamoto Yoritomo i Benkeia, którzy zginęli pod koniec XII wieku, a teraz, 450 lat później mają się całkiem nieźle i pomimo śmierci i sędziwego wieku pomagają nam zdobyć tytuł szoguna.
    Jeszcze dziwniej będzie widzieć w kampanii walczących ze sobą dwóch takich Hond Tadakatsu... Lepiej by zrobili, gdyby do każdego klanu przypisali jednego bohatera. W końcu tych grywalnych klanów nie ma aż tak dużo - 6 w dodatku Rise of Samurai (i tam powinien trafić Miyamoto Yoritomo oraz Benkei + 4 nowych) i 9 w podstawce (11 wraz ze wszystkimi DLC). Pod tryb avatara dodatek idealny (mogliby tylko poprawić wygląd)... pod kampanię już niestety nie.

    Bonusa udało się mi uniknąć


    Cennik dla trybu avatara, bez ulepszeń i doświadczenia:
    Jazda:
    1. Yorimoto's Yabasume Cavalry (archery o olbrzymim zasięgu 200 i dużej celności 80) - 1300*
    2. The Speras of Shizugatake (Yari) - 1500
    3. Kiyosama's Katana Cavalry - 1400
    Piechota:
    4. Tokitaka's Tanekashima (matchlok) - 900
    5. Hanzo's Shadows (ninja) - 1800
    6. Benkei's Blades (naginata) - 1100
    7. Gozen's Hime Heroine's (naginata) - 1200
    8.Tadakatsu's Tetsubo Warriors - 1300
    9. Seigen's Swordmaster - 1200

    *absolutny numer 1 - nieduża cena, duża prędkość, olbrzymi zasięg i celność - doskonała jednostka na takich mounted gunners, czy nawet polowania na wrogich bohaterów, czy wręcz samego avatara. Jedyny minus to mała liczebność, trzeba bardzo uważać żeby nie podjechać w zasięg wrogich strzelców.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Company of Heroes 2
    By fenr1r in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 15:41
  2. Heroes III
    By Gravi in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 22:29
  3. Might & Magic: Heroes VI
    By voitek in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 20:38
  4. Heroes 4
    By chochlik20 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •