Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: DLC - Saints and Heroes

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Mi pod względem użyteczności na razie najbardziej podoba się Tadakatsu, dobrze walczy, dodaje morale sojusznikom i ma okrzyk, taki jak mnisi. No, ale kawaleria z łukami też jest bardzo dobra, jak się trochę nimi naklika, poza tym ma płonące strzały na starcie. Resztą kawalerii na razie nie gra mi się za dobrze, bo moi podstawowi jeźdźcy na poziomach 6-9 radzą sobie też nieźle i mniej kosztują. Strzelcami mało się bawiłem, są co prawda niedrodzy jak na bohatera, ale jest ich mało co się na siłę ognia przekłada. Ninja są silni, ale zbyt drodzy, żeby mi się do armii załpać. Benkei i wojowniczki z naginatami to jest prawie ta sama jednostka. Różnią się trochę statystykami atak/obrona i kosztem, ale na wyższym poziomie mogą być dobrą jednostką wsparcia (zwłaszcza jak dostaną "utrzymaj pozycję"). Na koniec parę słów o szermierzach Seigena. Ogólnie są to mniej liczni, ale silniejsi samuraje z no-dachi, w dłuższej walce zaczynają umierać, ale szarżę mają chyba najsilniejszą w grze.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #12
    Cześnik Awatar JanHetman
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    264
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    A jaką szansę mają nowi bohaterowie uzbrojeni we włócznie, miecze, łuki i naginaty ze starymi bohaterami (,bezimiennymi').
    Pozdrawiam
    ; )

  3. #13
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Cytat Zamieszczone przez JanHetman
    A jaką szansę mają nowi bohaterowie uzbrojeni we włócznie, miecze, łuki i naginaty ze starymi bohaterami (,bezimiennymi').
    Pozdrawiam
    Są raczej dobrze wyważeni, głównie dzięki temu, że patch obniżył ich cenę. Są na równi z nowymi odpowiednikami.
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan
    1. Yorimoto's Yabasume Cavalry (archery o olbrzymim zasięgu 200 i dużej celności 80) - 1300* (...) *absolutny numer 1 - nieduża cena, duża prędkość, olbrzymi zasięg i celność - doskonała jednostka na takich mounted gunners, czy nawet polowania na wrogich bohaterów, czy wręcz samego avatara. Jedyny minus to mała liczebność, trzeba bardzo uważać żeby nie podjechać w zasięg wrogich strzelców.
    Mam zupełnie odmienne wrażenie. Jak dla mnie, jedna z najgorszych jednostek. Jedną salwą zabijają 2-6 żołnierzy. Strzały wyczerpują się po zabiciu circa 125, przy sytuacji, gdy są nie niepokojeni, od przodu. Za 1250, bo chyba tyle ze świtą obniżającą ich cenę kosztują. Jednostka ta nie ma przebijania pancerza, wiec bohaterom za wiele nie zrobi, zwłaszcza, że mają duży pancerz a strzały zapewne zadają coś koło 1.3 obrażeń (chyba pieszy bohaer łuk właśnie takie ma).
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Mam do was prośbę, mógłby ktoś mi kupić to DLC i wysłać w formie steam giftu? Ja tej osobie oczywiscie przeleje rownowartosc tych 2 euro + dajmy na to 5 zl, na jakies dobre piwo sam niestety nie mam mozliwosci kupna niczego bezposrednio ze steama;\ wiec gdyby ktos byl na tyle dobry...

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: DLC - Saints and Heroes

    Pograłem trochę więcej nowymi bohaterami i wrażenia prawie bez zmian. Tadakatsu dalej jest najfajniejszy. Na top2 dałbym za to strzelców. Na początku ich nie doceniłem, bo wydawali mi się zbyt mało liczni, żeby coś zdziałać, ale tak nie jest. Siła ognia, na pierwszy rzut oka, rzeczywiście nie powala, ale szybkostrzelność spokojnie to nadrabia, a z ich statami to jest prawie 1shot, 1kill . Masakrują zwłaszcza w bitwach na 5000 i 10000. Zdarzało się, że ściągałem nimi generała w 1-3 salwy z prawie limitu zasięgu. Poza tym ich zdolności walki wręcz są wystarczające, żeby wycofać się prawie bez strat z ewentualnego zwarcia z piechotą, jeśli dopuścimy przeciwnika do siebie. Z racji wielkości oddziału łatwo się nimi manewruje i nie ma problemu, żeby wszyscy naraz strzelali. Ponadto są bardzo tani, jak na taką skuteczność.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Company of Heroes 2
    By fenr1r in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 15:41
  2. Heroes III
    By Gravi in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 22:29
  3. Might & Magic: Heroes VI
    By voitek in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 20:38
  4. Heroes 4
    By chochlik20 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •