Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 316

Wątek: Dyskusja ogólna i download

  1. #101
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    nie działa mi ten mod wyskakuje mi błąd podczas odpalania . Mam mtwII i dodatek steamowy. wszystkie inne mody działają. także będę wdzięczny za każdą pomoc

  2. #102
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Jaki błąd?
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  3. #103
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    ,,medieval 2: total war encountered an unspecified error and will now exit." - wywala do pulpitu i wyskakuje właśnie taki błąd. Dla mnie niestety to nic nie mówi.

  4. #104
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Mod zainstalowany w dobrym miejscu i oba party?

  5. #105
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    oczywiście ścieżka E:\Steam\SteamApps\common\Medieval II Total War\mods\DBM part 1 i 2

  6. #106
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Stypek, tu masz link: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=571022 dotyczy co prawda MOS, ale zajrzyj do postu nr 1 do zakładki STEAM Users, są dwie metody instalacji. Może któraś zadziała i na De Bello Mundi.

  7. #107
    Wojski Awatar Siwer
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Ostatnio trochę pograłem w tego moda i sądzę że nie jest zły, aczkolwiek ma wiele niedoróbek związanych z pierwszym jego wydaniem.
    Podaliście tu mnóstwo celnych spostrzeżeń więc ja postaram się krótko:

    Grałem Kartaginą z ustawieniami: mapa very hard, bitwy very hard (zawsze tak gram we wszystkie części TW i jego mody, gdyż oczekuje jakiejś rywalizacji ze strony AL...)
    - jeśli chodzi o pieniądze w skarbcu to nie mogłem ich się pozbyć Nieważne co budowałem w miastach i ile wojska utrzymywałem a i tak miałem kasy bez liku. Sądzę że w kolejnych wersjach wprowadzą tu jakiś balans.
    - tuż po wystartowaniu kampanii część moich miast miała niezadowoloną ludność (czerwone buźki). Nie byłem w stanie tego zmienić dopóki grałem, nawet gdy budowałem same budynki pod publikę i jej zadowolenie Dlatego często musiałem pozostawiać tam nawet po 10 jednostek wojska co jest bezsensu. Wiem że to pewnie wina poziomu V/H, ale bez przesady. Przydałby się balans.
    - dyplomacja jest bardzo pozytywna ! biorąc pod uwagę gry z serii TW a nawet mody. Sojusze są trwałe, wojny mają powody, potęga frakcji się liczy i porozumienia handlowe mają znaczenie dla komputera.
    - jednak coś w tym jest że do 30 tury wszyscy są uśpieni, a później wiele frakcji się atakuje nawzajem. W pewnym momencie Senat wypowiedział mi wojnę ustanawiając "krucjatę" na moją stolicę - Kartagine. Tu się zawiodłem bo nagle komputer dostawał free pełne armie i gnał do mnie po LĄDZIE (galia -> hiszpania -> mauretania -> oblężenie Kartaginy) zamiast robić desanty morskie. Rzym jako sojusznik senatu przyłączył się do wojny i spamowali mnie pełnymi armiami :roll:
    - walka jest raczej łatwa, a szczególnie na mapie kampanii. Nie miałem problemu z podbijaniem kolejnych prowincji. Gdy trwała "krucjata" na moją stolicę, ja spokojnie sobie podbiłem Sycylię i już zamierzałem przetransportować wojsko na Sardynie i Korsykę.
    - u mnie mod pracował stabilnie. Zdarzyło się że wywalił do pulpitu ale po wczytaniu gry i ponownym puszczeniu tury już nie miało to miejsca.

    Grałem w wiele modów (EB, RS, RTR i sporo innych), wiem na co stać moderów i sądzę że ten mod jak na pierwsze wydanie jest ok. Z pewnością będzie ulepszany i stanie się bardzo ciekawy. Jednak na obecną chwilę brak w nim wyzwań i momentami staje się monotonny (np. spamowanie przy krucjatach ). Póki co mod wyleciał z mojego PC, ale będę śledził jego rozwój by kiedyś go znów przetestować.


  8. #108
    Gość

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Siwer
    Sądzę że w kolejnych wersjach wprowadzą tu jakiś balans
    Podałem wcześniej, ze zmieniono w nieoficjalnych paczach pewne sprawy jak chociażby koszta i finansowanie. Myślę że autor tematu mógłby pouzupełniać o te linki... Znając bardzo dobrze włoskie modyfikacje pod serię Total War jestem spokojny o jego rozwój, z rzeczy co daje dużego plusa to eventy i historyczność rządzących, o ile sam człowiek nie wyśle władcy aktualnego na samobójczą misję...
    edit:
    Już zmieniłem pierwszy post, proszę pamiętać ze mod jest jeszcze świeży, a porównując do innych modów to wersja pierwsza ma mniej bugów od innych bardzo rozreklamowanych w swoich początkach
    --------
    I jeszcze jedna sprawa, zawsze to przypominam, twórcy modyfikacji bazują na enginie Medka 2, a nie chociażby na Medku 1 i stąd tak, a nie inaczej wyglądają sprawy

  9. #109
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2011
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Witajcie
    Mod mi działa bardzo mi się podoba , lecz mam do was takie pytanie .
    Czy wam też tak wolno mijają tury? mimo włączenia tego małego pliku "4giga"(czy jak się tam zwał ) poza włączeniem gry tury są bardzzooo długie .
    Chciałbym się dowiedzieć jak to u was jest ,czy istnieje "tajny" sposób na obejście tego .
    Pozdrawiam

  10. #110
    Wojski Awatar Siwer
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: De Bello Mundi- mod o starożyności.

    Mam bardzo mocny komputer a mimo wszystko tury mijały dość wolno. Z tego co kiedyś słyszałem to silnik Medievall 2 nie obsługuje kilku rdzeni procesora.


Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •