Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 71

Wątek: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

  1. #31
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Tak, sytuacja ciekawa. Momentami nawet fajnie się gra z powodu trudności


  2. #32
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Zagrałem dzisiaj pierwszy raz w BI Berberami. Stworzyłem armię złożoną z samej kawalerii, co w wielkiej Afryce jest raczej ważne. Zdobyłem rzymskie kolonie i teraz główną armią (20 jednostek, wiele elitarnych kaw najemniczych - nie do pokonania) zmierzam zdobyć Egipt. Potem chyba statek i na Italię. W Kartaginie zbieram jednostki do desantu na Sardynię. Prowadzę też kampanię w Hiszpanii, gdzie zdobyłem dwa miasta. A mimo to w finansach nadal mam lekki plus na turę! Jeśli Berberom uda się zdobyć potęgę większą niż rzymska z czasów rozkwitu, to wspomnę tutaj.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  3. #33
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    No Berberowie są świetni Dużo dobrych jednostek do walki kołowej, tanie jak barszcz no i te ciuszki Pozycja fajna - nikt przez długi czas mnie tam nie zaatakował tylko ja innych
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  4. #34
    Gość

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Wiem że to temat nie o modach.Ale polecam tą modyfikacje http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=552 Wszystko lepsze od zwykłej godnej politowania podstawki.Coś jak EB tylko w czasach póznego cesarstwa.Zaczyna się w 410 r n.e.Masa nowych (poprawionych) jednostek, nowa mapa,nowa przyroda na polach bitew.Niesamowita i duża modyfikacja(zajmuje 800 MB,ma też swoich braci ale to już inna historia).W razie jakiś trudności z instalacją (bo troszeczkę trzeba pokombinować) piszcie na PW .Pozdrawiam

  5. #35
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    193
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    dobra, po kilku tygodniowej przerwie zainstalowałem BI i od razy wziołem sie za C. Zachodniorzymskie poziom h/h. Poczatek obnizka podatków wyprowadzenie armi z kilku miast a nastepnie wybicie populacji itp. Celtow zniszczylem b szybko Alamanow chyba w 4 turze. O dziwo Berberowie sie do mnie stawiaja (mam tak malo kasy ze ledwo armie buduje) Z lekkim trudem 1 armia rozwalilem cala horde sarmatów, nie zebym mial jakies full jednostki (zwykle comitates, liminatei + jazde fodorati i lucznicy) i na prawde musialem sie naglowkowac zeby je rozwalic. Rozwalilem rowniez horde wanadlow (samymi chlopami!!!!!!!!!!) mury az sie uginaly od chlopow) Bizancjum mnie zaatakowalo jednak kontruje.

    Wniosek
    Po tym co slyszalem spodziewalem sie najgorszego, jednak jest łatwo! Zobacdzymy co bedzie dalej jest rok chyba 389 ile do konca?

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Mi BI bardzo się podoba to jakaś odmiana po Rome są nowe jednostki chociaż ich mało
    Zagrałem sobie sasami i bardzo mi się spodobali elitarne oddział sasów rekrutuję po 4exp i rozgrywka dobzre się toczy wada to jednak ta że nie wszystkimi nacjami nie można grac słowianami chciałem se zagrac ale potym jak mi się wyłączyło na romano-brytach nawet nie próbowałem
    jak właśnie się daje żeby słowanami się bic, trzeba cos podbic

  7. #37
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Pisze to już chyba poraz 5 . Potrzebujesz moda BI Make All Factions Playable 1.6 podmieniasz pliki, wybiersz rebelintów, klikasz na vitus barbarzyńców. osada na północy mapy, klikasz na zmaine tury i czekasz grzecznie od roku 410 kiedy to pojawiają się Słowianie. Dzięki temu możes grać grać: butownikami, grytami. ostrogotami czynisz analogicznie jak w przypadku Słowian, tylko, że klikasz na inną mieścinę

    A ja mam takie pytanko dało by rade przenieść z romy miotaczy głów i piktów do Bi do frakcji Celtów
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #38
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    61
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    Mnie osobiście BI bardzo przypadł do gustu. Przede wszystkim z uwagi na swój klimat. Oczywiście nie gram na podstawce którą uważam za bardzo mało dopracowaną lecz na modzie Invasio Barbarorum Flegellum Dei, którego polecam wszystkim graczom. Mod niesamowicie rozbudowywuje nam nie tylko mapę kampanii czy ilość budowli. Dodaje także niesamowitą wręcz ilość oddziałów dla obu Cesartstw.

  9. #39
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    i jest trudny do przejścia ja przeszedłem go brytami i Słowianami
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #40
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: BARBARIAN INVASION - dyskusje ogólne

    a co sądziecie o jednostce Bucellarii? warto ich rekrutować?(są to kusznicy w ces.zachodnim)

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. --- BIBLIOTEKA MODÓW POD BARBARIAN INVASION ---
    By Andzia in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 14:30
  2. Zapisy na Barbarian Invasion 1v1
    By Belizariusz in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 20:36
  3. Polecane mody pod Barbarian Invasion
    By Aquila in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 22:45
  4. Zapisy na Barbarian Invasion 1vs1
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-11-2010, 10:40
  5. Zapisy na Barbarian Invasion 1vs1
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 08:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •