Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Dark Souls :Prepare to Die Edition

  1. #11
    Gość

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Cytat Zamieszczone przez fenr1r

    Eutyches, niech będzie acRPG. Co ta gra ma wspólnego z Wiedźminem 2?
    edit:
    [spoiler:10dcdajs]w kontekście przyjemności bez znajomości treści, ale i tak uczynisz, uczynicie jak zechcecie, to wyjątkowe forum [/spoiler:10dcdajs]
    Raczysz żartować, sam napisałeś opisując tę grę Wiedźmina, ja tylko proszę o spoilery o szlachetny graczu, tylko to...

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Nie sądzę, żebym pisał o spoilerach. Generalnie w każdej lokacji można znaleźć ciekawe itemy, problem polega na tym, żeby ja dostrzec, a później do nich dotrzeć. Tu leży cała trudność. Czasami należy wykazać się sprytem, czasami brutalną siłą. Napisałem, że w ogrodzie jest dobry zestaw zbroi, nie jak go zdobyć.

  3. #13
    Gość

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Jak znajdę czas to zagram sobie, zachęcająco to wszystko brzmi na pewno kupię , w ogóle to muszę podziękować za to że piszecie o tym, bo to wyrabia pogląd na potencjalny zakup. Trochę tych gier jest na rynku, ale wszystko jest kwestią czasu i pieniędzy
    fenr1r
    Mnie interesuje sprawa sterowania, trochę poczytałem po necie, to wszędzie piszą, czy też w większości, że układ klawiatura+ mysz to nieporozumienie, jedynie xboxsowski pad? Na ile jest to wiarygodne, mam pada, ale nie lubię się tym ustrojstwem posługiwać ops:

  4. #14
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Ja Ci powiem, ze idzie sie przyzwyczaic pewnie na padzie bedzielepiej, ale nie jest tak tragicznie

    mam pytanko:

    [spoiler:1afbj7ys]Jestem w tym miescie nieumarlych, zabilem tego demona taurosa, spotkalem czerwonego smoka, zabilem tego dzika i brne dalej. Tylko zainteresowalo mnie to co mowil ten stary handlarz na balkonie. Powiedzial, ze na górze jest ten demon byk (zabity), jest smok (no jest) i ze na dole jst demon koziol. No i wlasnie, czy to takie gadanie, czy rzeczywiscie da siejaos zejsc na dol?[/spoiler:1afbj7ys]

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Eutyches

    Mysz+klawiatura to faktycznie nieporozumienie. Z padem o niebo lepiej, chociaż nierzadko trzeba operować dwoma gałkami przez to, że praca kamery momentami potrafi zawieść. Mojego logitecha gra wykryła bez problemu, więc niekoniecznie musi to być pad xboxa.

    Volomir
    [spoiler:28zuldb1]Da się zejść "na dół", chociaż niekoniecznie z okolic, o których piszesz. Żadnego demona kozła jednak tam nie spotkałem. Może chodziło właśnie o tego demona taurosa. Nie wiem czy on przypominał kozła, bo byłem zbyt zajęty uciekaniem przed nim. No, ale on jest bardziej z boku, niż na dole.[/spoiler:28zuldb1]

  6. #16
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    [spoiler:3owc3slb]Dobra znalazlem koze rzecywisicie jest na dole tego miasta, wyglada jak diabeł z dwoma hmm... mieczami? nozami? Nie mialem czasu sie przygladac bo mnie zabil[/spoiler:3owc3slb]

    I pojawia sie moje kolejne pytanie, zabilem te dwa gargulce. Ba! Odcialem obu ogony i dostalem halabarde oraz topor. No i teraz mam problem. Jak wybieram topor, to wyswietla mi sie, ze w obecnym stanie (czy cos takie) nie spelniam warunkow zeby skutecznie nim walczyc. O co chodzi? Nie ma tu opisow przedmiotow, nie wiem jaich wymogow nie spelniam. Do tego w czym on sa lepsze od innych broni? Moj stary zwykly topor zadawal lepsze obrazenia, a nie wspominam o mieczu poltorarecznym ktory ulepszylem.

  7. #17
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Do tego w czym on sa lepsze od innych broni? Moj stary zwykly topor zadawal lepsze obrazenia, a nie wspominam o mieczu poltorarecznym ktory ulepszylem.
    Bazowe statystyki obrażeń nieulepszonych borni są dość podobne. Największa różniąca polega na sposobie walki. Inaczej walczy się rapierem inaczej ciężkim mieczem dwu-ręcznym. Rodzaj broni trzeba dopasować do preferowanego stylu.

  8. #18
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Cytat Zamieszczone przez fenr1r
    Do tego w czym on sa lepsze od innych broni? Moj stary zwykly topor zadawal lepsze obrazenia, a nie wspominam o mieczu poltorarecznym ktory ulepszylem.
    Bazowe statystyki obrażeń nieulepszonych borni są dość podobne. Największa różniąca polega na sposobie walki. Inaczej walczy się rapierem inaczej ciężkim mieczem dwu-ręcznym. Rodzaj broni trzeba dopasować do preferowanego stylu.
    No tak i tym bardziej nie rozumiem w czym ta bron jest taka fajna... Duzy, powolny topor, zadajacy male obrazenia. No ale znalazlem juz jak sprawdzic opis broni. Uwaga, to klawisz "delete"... Co nie zmienia faktu, ze nadal jest chaotycznie i malo co z tego rozumiem. No ale na razie uelepszylem miecz i zdobylem miecz z ogona tego czerwonego smoka

    W ogole zwiedzalem teraz ta "Glebie" czy jak sie to nazywa i nie moge tego bossa pokonac... Coz, nie ma placzu poszedlem teraz do tego ogrodu, zdazylem juz dwa razy zginac ale co tam jest moc

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    Topór gargulca zdaje się być słaby, halabarda wygląda dużo lepiej. Im dalej tym coraz gorzej. Po dwóch stosunkowo łatwych bossach mam niemały problem w Anor Londo. Powoli kończą mi się pomysły i sytuacja staje się beznadziejna. Jestem poniekąd rozczarowany moim Claymorem błyskawic +3. Dobry zasięg, całkiem rozsądne obrażenia, ale jest cholernie powolny i wymaga dużo energii.

  10. #20
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Dark Souls :Prepare to Die Edition

    A powiesz mi czy dobra droge obralem?

    Bo wiadomo kalsyki typu demon taurus, capra zabite. Wyczyscilem tez tą, zawsze zapomne nazwy, chyba depth z bossem. Ten smok co z wody wychodzi. Bylem tez w ogrodach i zabilem motyla, za to z hydra nie moge sobie poradzic... Poszedlem potem do tego Brightown (czy jak tam sienazywa) i bardzo mnie ten obszar irytuje:/ Czy tedy droga? Czy moze mam poszukac jeszcze innych?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Shogun 2 Gold Edition
    By Chaak in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 12-04-2014, 07:50
  2. special forces edition
    By OskarX in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 16:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •