Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

  1. #31
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    48
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez King Louise Assurbanipal
    Mi nie za bardzo chce się aż tyle płacić. Mam oryginałkę RTW i BI. Brakuje mi Alexandra, ale by go mieć nie chcę kupować powtórnie gier które mam. Dodatek ma 4 frakcje i nie jest to tak duży powód by się poświęcać.
    Może wyjdzie kiedyś antologia za 20 zł.
    Może niech Ci otuchy doda fakt że pod Alexandra jest wiele modów, choćby Lord of The Rings: Total War.
    Albo szukaj okazji gdzieś na allegro.

  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Louis, rozumiem Cię w 100%, sam szukam dodatku do MTW(Kingdoms) ale za Chiny Ludowe, nie mogę znaleźć oddzielnie po normalnej cenie, dodatki do RTW akurat posiadam, ale też było cieżko je oddzielnie dostać.

  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    217
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    W Empiku, w Warszawie niedawno widziałem w Ekstraklasyce za 20zł- Kingdoms bez podstawki.
    Wśród niewidomych jednooki królem.

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Kingdoms za 9,99zł w Saturnie (katowice, pewnie w innych po tyle samo)

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Chce pograć persami, co zrobić, są na to mody czy trzeba ręcznie się bawić ?

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Z tego co wiem to ręcznie nie da sięzabardzo ponieważ niema persji w pliku descr_strat.Oto część pliku:
    Kod:
    campaign		Alexander
    options +defeat_movie_bi_style
    playable
    	macedon
    end
    unlockable
    end
    nonplayable
    	parthia
    	gauls
    	germans
    	dacia
    	scythia
    end

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    48
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Żeby grać Persami trzeba przenieść "parthia" do sekcji "playable" w descr.strat.

  8. #38
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Mam 2 małe pytanka, więc nie będę specjalnie dla nich zaśmiecał działu nowym tematem.

    1. Podczas bitwy w podstawce Rome była możliwość przeniesienia się do danej jednostki poprzez dwukrotne kliknięcie na jej kartę. Jak trzeba było się przenieść do jednostki na drugim końcu mapy, to wciskałem strzałkę (albo poruszenie myszką) i błyskawicznie znalazłem się w tym miejscu. W Alexandru natomiast widok powoli się przesuwa, a jak chcę zrobić taki "myk" jak w Rome, to wracam z powrotem tam gdzie byłem. Czy tylko ja tak mam czy może to jest normalne? Strasznie to wkurzające jak na strategię w której trzeba szybko manewrować oddziałami po całej mapie.

    2. Cholernie wkurzająca jest kawaleria. Flankowanie wrogich łuczników czym się kończy? Pół ciężkiej jazdy gryzie ziemię! A przecież to rzec można nadzy i uzbrojeni w sztylet żołnierze. Jeszcze lepsza jest szarża na jednego włócznika (nawet nie falangistę). Przed zderzeniem moja ciężka konnica miała 16 chłopa, a po... 11. To jest śmieszne, że jeden człowiek z mizerną włócznią zabił 5 dobrze opancerzonych konnych. Też tak macie?

  9. #39
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Nie chce Ciebie martwić brakiem odpowiedzi, ale to jedna z tych przyczyn, dlaczego w Alexandra się nie gra, a ten dział jest taki pusty.

    Jeśli grasz bitwy na vh, to możliwe, że jest tak normalnie. Jeśli nie ... To nie mam pojęcia.



  10. #40
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Lokalizacja
    Mazowieckie
    Postów
    133
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

    Re: RTW: ALEXANDER - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez Arrim
    Mam 2 małe pytanka, więc nie będę specjalnie dla nich zaśmiecał działu nowym tematem.

    1. Podczas bitwy w podstawce Rome była możliwość przeniesienia się do danej jednostki poprzez dwukrotne kliknięcie na jej kartę. Jak trzeba było się przenieść do jednostki na drugim końcu mapy, to wciskałem strzałkę (albo poruszenie myszką) i błyskawicznie znalazłem się w tym miejscu. W Alexandru natomiast widok powoli się przesuwa, a jak chcę zrobić taki "myk" jak w Rome, to wracam z powrotem tam gdzie byłem. Czy tylko ja tak mam czy może to jest normalne? Strasznie to wkurzające jak na strategię w której trzeba szybko manewrować oddziałami po całej mapie.

    2. Cholernie wkurzająca jest kawaleria. Flankowanie wrogich łuczników czym się kończy? Pół ciężkiej jazdy gryzie ziemię! A przecież to rzec można nadzy i uzbrojeni w sztylet żołnierze. Jeszcze lepsza jest szarża na jednego włócznika (nawet nie falangistę). Przed zderzeniem moja ciężka konnica miała 16 chłopa, a po... 11. To jest śmieszne, że jeden człowiek z mizerną włócznią zabił 5 dobrze opancerzonych konnych. Też tak macie?
    Co do pierwszego punktu,ja mam normalnie,może twoja wersja ma jakiegoś buga?
    Szarży jednego włócznika nie spotkałem,chyba że wyłączysz morale i zmęczenie w pliku preferences.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Dyskusje Ogólne
    By Avasil in forum WKO XXX
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 30-10-2013, 11:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •