Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Dyskusja nad nacjami

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja nad nacjami

    Ja osobiście bym poczekał z tą dykusja aż do ukazania się moda Ciągle cierpliwie czekamy !

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    278
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja nad nacjami

    Aravenie donośnie Armienii to jak zapewne zdajesz sobie sprawę będzie z tym najwięcej roboty . Myślałem o Szwecji i Norwegi jako kopii Danii (może nie całkowiecie 1:1). Co do Pieczyngów to w nowej wersji są już Kipczakowie więc wydaje mi się, że to wystarczy. Mimo, iż w Skandynawii nie ma zbyt wiele miejsca to można by było ukierunkować Norwegię na podbój Szkocji i Anglii, a np Szwedów wciągnąć w konflikt z Nowogrodem.

    Co do pomysłu poczekania do wydania nowej wersji to .... marudisz .

    Zastanawiałem się jeszcze nad dodaniem nacji pojawiającej się z jakimś konkretnym wydarzeniem historycznym np Łacinnicy z czwartej krucjaty.

  3. #13
    Salvo
    Gość

    Re: Dyskusja nad nacjami

    Zastanawiałem się jeszcze nad dodaniem nacji pojawiającej się z jakimś konkretnym wydarzeniem historycznym np Łacinnicy z czwartej krucjaty.
    No proszę, chyba najlepszy pomysł!

    PS: Dalibyście im do VC zdobycie Jerozolimy?

    Choć żeby nie było taka Norwegia ukierunkowana na Anglię, lub Szwedy na Nowogród też brzmią super 8-)

  4. #14
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Dyskusja nad nacjami

    A ja IV krucjacie jestem totalnie przeciwny, bo to tylko marnowanie slotu dla nacji. Ich pojawienie się to chyba będzie dopiero gdzieś koło 200 tury, a do tego czasu to gracz albo ukończy kampanię, albo np zajmie Konstantynopol państwem, które teoretycznie nie mogłoby być zaatakowane przez IV krucjatę, czyli np Wenecja ; ) Zresztą to było takie quasi państwo, w sumie nic poza osłabieniem Bizancjum nie osiągnęło i nie istniało nawet 60 lat (1204-1261). Jak już mógł by to być skrypt na dodanie pod Konstantynopolem 2 armii Wenecji lub Jerozolimy, ale to też brzmi dziwnie ; ) Tak czy siak nie dla Łacinników ; P


    O ile Norwegię bardzo chciałbym widzieć (mam pomysł jak ich od Dani odróżnić) to Szwecję niekoniecznie, bo wbrew temu co to państwo osiągnęło w nowożytności to w średniowieczu było pozbawione znaczenia, Szwedzi nawet zamki zaczęli budować po Polakach A pod koniec średniowiecza liczba konnego rycerstwa w Szwecji wynosiła około 500 o_0 Ale na ich armię też mam pomysł, bo wbrew pozorom wcale nie wyglądała jak ta, którą miała Dania ; )


    Dla mnie najbardziej wyczekiwaną nacją i tak pozostają Czechy! I będę to państwo lobbował ile się da

  5. #15
    Salvo
    Gość

    Re: Dyskusja nad nacjami

    Rzeczywiście, masz słuszność. Myślałem, że po prostu moda zaczynacie trochę później.
    Z Wenecją nie ma sensu z tego samego powodu co z krzyżowcami (zmiany na mapie) + fakt, że dziwne by to było gdyby gracz znikąd dostał pełne armie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 14:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. jak poradzic sobie z nacjami posiadajacymi rydwany?
    By TuDumTss in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 19:28
  5. [ROZWIĄZANE] Problem z nacjami
    By kojot in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-01-2011, 18:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •