Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 125

Wątek: THERA: Legacy of the Great Torment V4

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Ja zawsze mam słabość do piki i muszkietu, stąd moje ulubione państwa to Rzesza Faustian i Księstwo Valiente, przynajmniej w nich od razu ma się dostęp do renesansowych oddziałów Rzymianie też są rewelacyjnie zrobieni, podobnie Lao Che - świetny klimat.

    Twórcy pracują nad wersją moda oznaczoną numerkiem "3", będzie trochę zmian - nowa muzyka, reteksturowanie wielu jednostek, przez co będą wyglądać mniej jak w podstawce Medievala, trochę zmian w mapie
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Lao Che i ich cudowni grenadierzy x) Może nie zabijają dużo, ale widok 30 pędzących granatów, a następnie wylatujących w powietrze całych oddziałów wroga jest bezcenny x)

    No właśnie V3 Nie mogę się doczekać, ale mam nadzieję, że wprowadzą dużo zmian. Przydałoby się więcej prowincji, bo mimo dużego ruchu oddziałów czasami robi się nudno. Poza tym komputer powinien więcej oddziałów produkować - nie ma takich bitewek jak w zwykłym Medievalu 5vs5 oddziałków tylko w większości walne 20vs20 lub podobnie. Trudno jest wyekspić oddziały na królewskie (złote belki) Dodatkowo mam nadzieję, że zwiększą dochody z handlu i rolnictwa w frakcjach ludzkich cywilizowanych (wiadomo, że Uru nie powinni mieć takiej gospodarki jak ludzie - czyt. to nadal jednak w większości bestie ).
    Może w przyszłości uruchomilibyśmy jakąś KO na Therze?


  3. #13
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Cytat Zamieszczone przez Soul of Night
    No właśnie V3 Nie mogę się doczekać, ale mam nadzieję, że wprowadzą dużo zmian. Przydałoby się więcej prowincji, bo mimo dużego ruchu oddziałów czasami robi się nudno.
    Mod jest bardzo blisko albo już na limicie prowincji. Poza tym jest też na limicie jednostek. Kilka frakcji ma być całkowicie przerobionych, głównie Wotan i Valhalla. Najbardziej brak jest prowincji na południowym kontynencie, bo wszędzie indziej jest w sam raz. Ale właśnie na południu kilka dodatkowych osiedli w rejonie Uruków i Romulich byłoby bardzo na miejscu.

    Cytat Zamieszczone przez Soul of Night
    Poza tym komputer powinien więcej oddziałów produkować - nie ma takich bitewek jak w zwykłym Medievalu 5vs5 oddziałków tylko w większości walne 20vs20 lub podobnie. Trudno jest wyekspić oddziały na królewskie (złote belki) Dodatkowo mam nadzieję, że zwiększą dochody z handlu i rolnictwa w frakcjach ludzkich cywilizowanych (wiadomo, że Uru nie powinni mieć takiej gospodarki jak ludzie - czyt. to nadal jednak w większości bestie ).
    Najłatwiej wyekspić generałów, ja grając Faustianami mam już wielu na trzech złotych belkach, ale regularnych żołnierzy mam najwyżej na trzech srebrnych.

    Cytat Zamieszczone przez Soul of Night
    Może w przyszłości uruchomilibyśmy jakąś KO na Therze?
    To byłoby świetne Tylko że ja w październiku wybieram się na studia i nie wiem jak prędko będę miał swojego kompa
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  4. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    [quote=jan_boruta] Najbardziej brak jest prowincji na południowym kontynencie, bo wszędzie indziej jest w sam raz. Ale właśnie na południu kilka dodatkowych osiedli w rejonie Uruków i Romulich byłoby bardzo na miejscu.

    Najłatwiej wyekspić generałów, ja grając Faustianami mam już wielu na trzech złotych belkach, ale regularnych żołnierzy mam najwyżej na trzech srebrnych.

    Cytat Zamieszczone przez "Soul of Night":gknmt75s
    Może w przyszłości uruchomilibyśmy jakąś KO na Therze?
    To byłoby świetne Tylko że ja w październiku wybieram się na studia i nie wiem jak prędko będę miał swojego kompa [/quote:gknmt75s]


    1. Dokładnie. Ale nie zaszkodziłoby tez trochę wyglądu mapy zmienić Moim zdaniem bardziej do tematu pasowałaby duża bryła po środku, mniejsze na zewnątrz. Tak jak jest teraz (szczególnie na początku) trudno skapnąć się gdzie są miasta Szczególnie, ze momentami drogi skręcają w zupełnie inne strony niż powinny

    2. Ekspienie też mam tak samo. Po prostu Generał najdłużej żyje xP Fajna jest możliwość także ich rekrutacji No i jeszcze dochodzi możliwość grania przez 1300 tur Przy normalnych 200 lub w modach ok. 400 jest to liczba ciekawa

    3. Do tego nawet nie potrzeba tak dużo ludzi. Już w 5 może być ciekawie, a komputer będzie nadrabiał swoimi bonusami początkowymi (on ma dużą armię, a gracz za przeproszeniem gówno, a nie armię ). Wątpię czy udałoby się zebrać ludzi do każdej z nacji, a poza tym frakcje są okropnie niezbalansowane - jedyna wada
    Powodzenia na studiach Jak wrócisz to może uda się coś zorganizować


  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Hm, czy nacje są niezbalansowane... z większością armii miałem ciężkie walki, z wyłączeniem Kalifatu Tahar - nie wiem dlaczego, ale cały czas produkował on armie milicji, podczas gdy cała reszta inwestowała już w jednostki elitarne
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Są, niekoniecznie pod względem oddziałów, ale głównie położenia, zysków, produkcji i możliwego ustawienia.


  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Czytając was, doszedłem do wniosku że mod jest ciekawy, więc go ściągne...pogram i napewno zagram w Thera KO tylko załóźcie i można zbierać ludzi
    Forza Inter!

    Moje gadu : 12079311

    Proszę przypominać mi o turkach.

  8. #18
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Ostatni Przyjazny Dom
    Postów
    364
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Przed KO muszę trochę pograć tak i oswoić się z mapą, bo narazie to czarna magia co do większej ilości prow. to myślę, że nie ma sensu i tak jest dużo, zmiany w mapie są szykowane (czytałem na TWC), ja liczę głównie na reskin jednostek.
    „Ani połowy spośród was nie znam do połowy tak dobrze, jak bym pragnął,
    a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.”
    Bilbo Baggins

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Ja również nie znam moda i muszę się oswoić, dopiero go ściągam
    Forza Inter!

    Moje gadu : 12079311

    Proszę przypominać mi o turkach.

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Efekt pomocy- mod THERA, A New Beginning

    Ja już z mapą i frakcjami jestem za pan brat, ale mod nie przestaje mnie niekiedy zaskakiwać. Aktualnie jestem w 102 turze gry Rzeszą Faustian, mam ze 140 prowincji, ale jeszcze cztery państwa i kilkadziesiąt prowincji do podbicia aby osiągnąć pełną dominację
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Great Legend Era
    By Kot in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-03-2014, 21:54
  2. Spolszczenie Thera V4 - Alpha 1.0 dostępna!!!
    By TracePL in forum Projekty polonizacyjne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2013, 10:07
  3. The great war - jak zainstalować ?
    By depus in forum Napoleon
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-09-2013, 20:08
  4. Frederick the Great: Art of War - 1756
    By Ensis in forum Mody w produkcji
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 16:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •