Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Jak instalować mody - pytania.

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    54
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Nie wiem czy to ja jestem jakiś ciemniak, ale ... ^^

    Mam problem z zainstalowaniem moda European Wars pod Rome: Total War. Z tego co przeczytałem to trzeba po prostu ściągnąć, i popodmieniać pliki w folderze z grą. No więc robię to wszystko, próbuję odpalić grę ze ściągniętego skrótu i dalej nic. Jeżeli ktoś mógłby w miarę prosto napisać "instrukcję obsługi", byłbym wdzięczny

  2. #12
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Wiecie jak należy zainstalować mod Amazon,
    Po pobraniu jest on w formie folderu data, który wrzucałem do katalogu Roma. Ale nie chce mi on iść wyrzuca mnie do pulpity z BI od razu, A z Roma na wczytywaniu frakcji. mam pobrany Amazon 2.5 na Roma, 2.5 na BI i 3.0

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #13
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    jak zainstalować moda ruins of glory? rozpakowuję, nadipsuję ścieżke i pupa... Jak chcę rozegrąć kampanie to mi wyskakuję jakiś błąd.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod RoP instalacja

    Witam mógłby i stos podyktować jak zainstalować ta modyfikacje,krok po kroku? Rise of persia mod

    Będę wdzięczny...

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Gram już chwilę w Rome i chciałbym sobie coś zainstalować, a konkretnie chodzi mi o skiny jednostek (same skiny), ale nie wiem jak się do tego zabrać. Konkretniej chodzi mi o te skiny - http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 7&page=162

    Jakby ktoś powiedział mi gdzie je wrzucić to byłbym wdzięczny.

  6. #16
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Ja zmieniając skiny hoplitów spartańskich u siebie użyłem po części tego poradnika w języku angielskim.
    Powinieneś sobie poradzić, bo skoro Ja dałem sobie radę, to każdy będzie umiał to zrobić

    A.K.A. Askorti

  7. #17
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    albo idziesz za sciezka errora data/vegetation/null i zamieniasz plik na oryginalny hehe, kto wie, moze zadziałac, nie wydaje sie to takim plikiem który zalezałby szczegolnie od innych albo od którego zalezałoby wiele w modzie. Natomiast jesli chodzi o skiny jest nawet kilka prostych bardzo lamerskich sztuczek nie licząc zwykłego dodania jednostki. Pierwsza podstawowa to "ubranie" w te skóry hoplitów z zestawu z CA z pomocą zmiany nazwy plików na te z models unit. I to juz cała robota : ) Rzeczą z której sam czesciej korzystam to opcja bardziej rozbudowana którą na własny uzytek nazywam "zrobić z chłopa armate" albo "przerobić katapulte na slonia". Wtedy wystarczą tylko zmiany w plikach descr_model_battle.txt (gdzie wartośc skeleton zamieniamy na taką jaką chcemy wiec w tym wypadku szkielet chłopa zamieniamy na ten jaki ma hoplita) oraz export_descr_unit.txt (które jeśli mówimy o metodzie prostej, zmieniamy tak ze zostawiając wszystkie nazwy jednostki a wiec kolumny type, dictionary i soldier a reszte przeklejamy od hoplity - nazwy musza w tym wypadku zostać, zmieniamy wszak chłopów, potem w text mozemy ich nawet nazwać "mega siłacze z sarisami" i to nam sie bedzie juz wyswietlało wszedzie gdzie trzeba. Jesli braliśmy chłopa z tej samej frakcji co hoplite to juz wystarczy, jesli z innej dopisujemy u dołu przynaleznosc do odpowiedniej frakcji. Mamy wiec juz mega siłaczy z sarisami i praktycznie jesli nie zmienialismy przynaleznosci to mozemy ich ogladać w custom batle. Zwykle wiec nie ujmujemy przynaleznosci nikomu tylko najwyzej komus dodajemy zeby nie było bugu. Potem pozostaje jeszcze tylko export_descr_buildings.txt jesli nie chcemy zeby w kapanii rekrutowało naszych hoplitów jak zwykłego pospolstwa. Szukamy takich do których chcemy upodobnic nasze struktury rekrutacyjne i tam ich przeklejamy wycinajac z miejsca gdzie byli. Nic nie zmieniając, z nazwa jaka jest czyli w tym wypadku peasants. A o tych karteczkach to juz za długo by pisac, zresztą jest chyba gdzies tutaj nawet, ja mówie tu jedynie o najprostszych sposobach na ozywianie skórek. Zeby móc je widziec tylko to juz calkiem wystarczy tylko podmienic model i teksture w models_unit. I pamietajmy ze pliki tekstowe gry to nie forum gdzie byki mozna sadzic wzglednie bezkarnie - tam jedna spacja, jeden przecinek w tą czy w tą i gra sypnieta. Wywali do windowsa. Dlatego sie robi kopie jakby co. Ja w praktyce czesciej szukam błedu jak z tego korzystam ale bywa ze ciezko znaleźć. A bardziej juz w temacie instalujac mody podobnie zresztą warto miec zdrową kopie zeby nie musiec w kołko instalowac podstawki.

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Mam mały problem z zainstalowaniem modu surrectum 1.6
    mam rome total war v 1.1
    instaluje patch 1.3 potem 1.5 tak jak set napisane w instrukcji
    potem instaluje ten mod rome surrectum 1.6
    wszystko okey ale gdy wchodzę do gry wyskakuje mi o to ten błąd
    Script error in data/descr_battel_map_lighting_and_fog_control.txt, at line 7, columne 1
    Expecting reading min_light_intensity
    mam wersje rome pobrana z internetu wersja polska bo oryginalna płytę już nie działa
    zrobiłem cracka po instalacji wszystkich modów może trzeba wcześniej
    sam nie wiem może ktoś zna się na tym proszę o pomoc

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    crackować mozesz i po instalacji moda, nie w tym rzecz. Czy to na pewno jest na Romka bez BI? Instalowałem to niedawno ale sek w tym ze instalowałem wiele rzeczy niedawno i nie pamietam. Natomiast pamietam ze u mnie śmigało bez zarzutu i z tego co zapamietałem a jestem na to wyczulony instalacja obyła sie bez najmniejszych problemów. Musisz miec Rome 1.5 to pewnik. Przeinstaluj moze, i pamietaj ze jest na to jeszcze patch. Moze patch musisz dorzucic po prostu. To stabilny mod nie z typu tych które wywalaja do windy z listą bądź bez listy błedów przy byle kliknieciu. Ładne jednostki, ładna mapka, co do samej rozgrywki w kampanii nie mój typ, za duzo woja. Wole mody gdzie bitwa ma jakies znaczenie bo niszczy potencjał militarny przeciwnika bądź sprawia ze juz sie nie podnosimy. Jak w real Dlatego odinstalowałem bo tak to ładny modzik a to tez nie bez znaczenia. Dlatego wole mniej stabilny acz ciekawy w kampanii The Great Ancient World 2.2 FINAL PL. Ten juz jest pod BI. Tak, Roma Surrectum 1.6 jest na czysty Rome 1.5 i chyba musisz zainstalowac patch 16a. Stąd:
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=65725

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak instalować mody - zapytaj:)

    Jest instalowane na samej podstawce Rome total war bez bi. Może problem w tym że wersja romy jest po polsku a mod po angielsku. Spróbuje jeszcze raz dzieki za pomoc

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak instalować mody - pytania.
    By marek in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 04-06-2016, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •