Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Takie dziwne coś :)

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Takie dziwne coś :)

    http://cloud.steampowered.com/ugc/57672 ... D75C49CFF/
    http://cloud-2.steampowered.com/ugc/576 ... BEF0C5895/

    Ktoś wie o co w tym chodzi? Nie przeszkadza mi to ani nie martwi, po prostu ciekawi mnie co sie dzieje z szogunem
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Re: Takie dziwne coś :)

    Dzisiaj wyszło nowe DLC oraz patch. Jedną z rzeczy, które miał usprawniać było zmniejszenie miejsca na dysku, zajmowanego przez Shoguna, więc podejrzewam, że ta sytuacja jest tego skutkiem.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Takie dziwne coś :)

    Ja nie grałem w szoguna jakieś pół roku więc jestem ciut nie w temacie Jeden z moich kolegów mówił, że też to miał ale dawno temu już.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Takie dziwne coś :)

    Patch waży coś koło 1.2GB, ale wymaga dużo więcej wolnego miejsca (rezerwuje chyba około 20GB na te przekonwertowanie). Ale tutaj masz klasyczny błąd Steama, że ściąga Ci całą grę.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Takie dziwne coś :)

    Dobrze, że przeczytałem ten temat, nie muszę zakładać osobnego bo akurat to wiąże się z moim problemem. Przez tą aktualizację, nie mogę zainstalować Shoguna z płyty i tak muszę pobrać...

Podobne wątki

  1. Dziwne oceny bitwy
    By XsErO in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2014, 22:09
  2. Dziwne przeskoki na ekranie
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-05-2011, 12:28
  3. Dziwne problemy
    By Gaius Julius in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 19:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •