Strona 3 z 192 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1916

Wątek: Frakcje - 32 frakcje grywalne

  1. #21
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Dokładnie! To nie jest preview. Tylko jeśli to nie jest to czym to nie jest, to co to jest? Jakieś jaja? Informują ludzi o tym jakie państwa będą grywalne. Przecież to żenada, ludzie już po pierwszej części (Ci niezorientowani w historii) wiedzieli jakie państwa dominowały kiedy o prymat zaczął walczyć Rzym. Więc może zapytam po co to? I niech ktoś odważny odpowie.
    I zaznaczam nie jestem pesymistą ani nie narzekam, że nowa gra będzie zła. Chcę wierzyć, że będzie świetna, ale jeśli w tym samym czasie wyjdzie EB II to obawiam się, że dla wiernych fanów epoki i serii nie będzie wyboru pomiędzy tym w co grać. To w tym wszystkim jest najsmutniejsze i obym się mylił, bo chciałbym dostać dwa produkty, z których nie potrafiłbym wybrać lepszego.
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  2. #22
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Cytat Zamieszczone przez Lawrence of Arabia
    Dokładnie! To nie jest preview. Tylko jeśli to nie jest to czym to nie jest, to co to jest? Jakieś jaja? Informują ludzi o tym jakie państwa będą grywalne. Przecież to żenada, ludzie już po pierwszej części (Ci niezorientowani w historii) wiedzieli jakie państwa dominowały kiedy o prymat zaczął walczyć Rzym. Więc może zapytam po co to? I niech ktoś odważny odpowie.
    Aż tyle i tylko tyle, sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Po prostu informują jakie będą grywalne frakcje. Nie każdy zna się na historii oraz nie każdy grał w Rome 1 A że Rzym był najbardziej oczywisty to dali go na dzień dobry.

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Po to żeby zainteresowanie grą nie spadło? Aby pochwalić się 2 screenami i mapą? No i czemu nie? W końcu to samo (tekst, mapa i symbol) zapewne zobaczymy przy wyborze frakcji. Będzie wyczekiwanie na kolejną frakcję i zgadywanie jaka to itd.

    Przecież to żenada, ludzie już po pierwszej części (Ci niezorientowani w historii) wiedzieli jakie państwa dominowały kiedy o prymat zaczął walczyć Rzym.
    A bo to gra jest skierowana tylko do tych którzy grali w I? Jeżeli jak sam twierdzisz ci niezorientowani grali kiedyś w I dzięki której się "zorientowali" to logiczne że są i tacy którzy nie wiedzą a w I nie grali (sorry za masło maślane ).

    Nie ma co narzekać na to że wrzucają "takie byle co". Jak ktoś chce naraz sporo konkretów to niech poczeka do premiery. To czy wrzucą jedno wielkie info czy kilkadziesiąt małych koniec końców ma małe znaczenie dla samej zawartości gry.

  4. #24
    Salvo
    Gość

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Moi przedmówcy wszystko świetnie wyjaśnili

  5. #25
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Powiem Wam, że przed NTW i FotS byłem jakoś lepiej nastawiony. Po zapowiedzi RTW2 bardzo się ucieszyłem, ale emocje opadły kilka miesięcy temu i się nie podnoszą
    Tu jakoś słąbo zapowiadają i nic nadzwyczajnego jeszcze nie pokazali.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #26
    Salvo
    Gość

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Bez przesady, nie widziałeś oblężenia Kartaginy? Dla mnie epickość i rozmach jest w cenie Co więcej możemy mieć pierwsze poważne zmiany od czasów Empire, a może i nawet od czasów Rome. Nie traćmy nadziei.
    Inna sprawa, że pewnie jak zwykle kampania (zarządzanie prowincjami, handel, dyplomacja) będzie płytka jak zawsze.

  7. #27
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Bez przesady, nie widziałeś oblężenia Kartaginy? Dla mnie epickość i rozmach jest w cenie
    Tu się zgadzam, to oblężenie (ale pomijam ahistoryczności itp) zrobiło na mnie wrażenie, grafika jest świetna, muszę jeszcze się przyjrzeć z bliska animacjom walk

    Niech żyje Gwardia!

  8. #28
    Asuryan
    Gość

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Cytat Zamieszczone przez Salvo
    Bez przesady, nie widziałeś oblężenia Kartaginy? Dla mnie epickość i rozmach jest w cenie Co więcej możemy mieć pierwsze poważne zmiany od czasów Empire, a może i nawet od czasów Rome. Nie traćmy nadziei.
    Inna sprawa, że pewnie jak zwykle kampania (zarządzanie prowincjami, handel, dyplomacja) będzie płytka jak zawsze.
    Bitwy w kampanii pewno także. Co innego oskryptowane historyczne - ale tych w końcu nie będzie dużo.

  9. #29
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    Dobra niech będzie, że "zapowiedź" która ukazała się parę dni temu jest czymś. Zgadzam się też, że nieistotne jest czy pokazywać będą po jabłku, czy naraz rzucą całym koszem. Ale czy te dwa screeny i kilka zdań powoduje w Was spokój czy raczej obawę, że może to nie być gra na którą czekamy?
    Oby było zgoła inaczej, ale czuję, że po premierze będzie fala narzekań na to co wyszło.
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Frakcje w TW:R2 - dyskusja (Preview frankcji nr 1 - RZYM

    A propo tej mapki. Gra w końcu nie miała się zaczynać pod koniec pierwszej wojny punickiej? Mapa sugeruje granice sprzed tej wojny, a i co ciekawe na mapce wyróżniony jest Benewent. Może to ma być jedno z głównych miast italskich na dzień dobry. Ale granice z mapki sugerują wcześniejszą datę - czyżby mogła to być wskazówka na to że gra zacznie się od kolejnej inwazji Pyrrusa na Rzym? Pewnie nie ale w sumie bym się ucieszył jakby od tego zaczynała się gra - od starcia z wodzem który wybudził wilczycę z jej dotąd spokojnego snu - heh . Swoją drogą który z modów zaczynał kampanię Rzymu i Epiru od bitwy pod Herakleą? Dawno nie grałem w mody i zapomniałem, aż wstyd bo zdecydowanie lubiłem ten mod
    GRH Germania - grupa rekonstruktorów jednostek SS - Verfügungstruppe i Waffen SS.

    http://thatguywiththeglasses.pl/ - polscy fani twórczości Doug'a Walkera.


Strona 3 z 192 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wszytkie frakcje
    By Flying Piano in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 23:46
  2. Frakcje
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 15:06
  3. Frakcje
    By czwarnom in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 18:57
  4. Frakcje
    By Amelia_90 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 20:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •