Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: March Of The Eagles

  1. #1
    Salvo
    Gość

    March Of The Eagles

    http://www.youtube.com/watch?v=yh52c7uJznM

    A co fani TW o tym myślą? Jak dla mnie świetny pomysł i obowiązkowa okazja do stracenia dość sporej ilość życia przed komputerem (dobra, żartuję, ja i tak łącznie gram średnio godzinę na miesiąc ). Szczególnie, że w EU dość "biednie" ten okres wyglądał i nie oddawał specyfiki okresu. Co tu dużo mówić, Paradox to dziś niekwestionowany lider gier strategicznych 8-)

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    446
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: March Of The Eagles

    Za krótki ten filmik, by wyrobić sobie zdanie. Temat jak najbardziej ciekawy, ale i łatwy do spartolenia, co już wielokrotnie udowodniono w innych przypadkach.
    Paradoź robi ciekawe mapy, ale dopuszcza w grze strategicznej zbyt wiele odlotowych pomysłów.
    Zapamiętaj, ja głupiemu mogę ustąpić, ale nie pozwolę sobie wejść na głowę jego głupocie.

  3. #3
    Salvo
    Gość

    Re: March Of The Eagles

    Jest już sporo dev diary, ale ich pewnie nikt by nie czytał, więc wrzuciłem sam filmik
    Tutaj szersze info o grze : http://www.paradoxplaza.com/games/march-of-the-eagles
    Jak dla mnie zapowiada się naprawdę obiecująco, gra wypełni pewną lukę, na co od dawna czekałem!

    PS:Mogliby dorzucić jeszcze elementy CK2, w końcu perypetie marszałków to temat na niejedną książkę

  4. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    446
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: March Of The Eagles

    Czytałem to wcześniej. Zwykła marketingowa papka, gdzie podaje się bardzo oględnie cechy gry dobre na okładkę pudełka. One niestety nie dają jasności, co do walorów gry. Potwierdzają jedynie, że Paradox maszeruje w kierunku wojen Napoleońskich. To bardzo ciekawy i burzliwy okres dający szerokie możliwosci budowy dobrej gry strategicznej.

    Obawiam się jednak, że łatwo ją spartolić. Wielu już próbowało zająć się tą epoką, ale nie za bardzo im to wychodziło.

    Osobiście to bardzo bym życzył, aby im się udało.

    Mam jednak pewne obawy co do tej gry. Wszak potomkowie jednego pokrętnego marszałka Napoleona nadal królują u naszego sąsiada.
    Zapamiętaj, ja głupiemu mogę ustąpić, ale nie pozwolę sobie wejść na głowę jego głupocie.

  5. #5
    Salvo
    Gość

    Re: March Of The Eagles

    No mówię, dev diary poczytaj jeśli chcesz wiedzieć więcej

    Swoją drogą oto jeden z nich
    http://forum.paradoxplaza.com/forum/...e82e9814f2e49b
    The major powers are Great Britain, France, Sweden, the Ottomans, Austria, Prussia, Russia and Spain
    To mówicie, że Paradox jest z...? Nie mówię, że Szwecja mało znaczyła, ale postawić ją obok tych pozostałych.... Hiszpanię jeszcze można wytłumaczyć (póki co jeszcze) globalnym imperium, ale Szwecja to lekka przesada. Jedyne co ich tłumaczy to dodanie bonusów dla państw będących głównymi potęgami, dzięki czemu wojna o Finlandię nie będzie całkowicie do jednej bramki.

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    446
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: March Of The Eagles

    Teraz sam widzisz, że poddani potomków Bernadotte'a są niezwykle pokrętni. Robią ze Szwecji wielką potęgę w XIX w.
    Szwecja jako północna potęga skończyła się m.w. 100 lat przed tym jak tenże Marszałek Cesarstwa Francuzów został natępcą szwedzkiego tronu.

    Wojna o Finlandię 1808-1809 była w zasadzie do jednej bramki. Szwedzi nie mogli jej wygrać, bo stosunek sił był tu wielce dla nich niekorzystny.
    Zagrożenie ze strony Danii, Norwegii, Francji, oczywista przewaga liczebna i materialna Rosji, brak lądowego wsparcia ze strony W. Brytanii, niewielka szwedzka i fińska populacja, ograniczone zasoby, rozdzielona i mała armia. Jedyne co mogli Szwedzi to dzielnie trochę powalczyć i ulec nawale wroga. Tak było i nie za bardzo widzę sens robienia ze Szwecji wielkiej potęgi. Ot było to północne rozległe, ale mało ludne państwo na skraju świata, mogło się uchować jedynie lawirując między naprawdę wielkimi potęgami.

    Paradox może sobie podrasowywać Szwedów, ale bez przesady. Nawet Księstwo Warszawskie miało dużo większą armię niż Szwecja w 1812.
    Zapamiętaj, ja głupiemu mogę ustąpić, ale nie pozwolę sobie wejść na głowę jego głupocie.

  7. #7
    Salvo
    Gość

    Re: March Of The Eagles

    http://pl.twitch.tv/paradoxinteractive/b/347754047

    Godzina gameplay'u.
    Podbicie Prusami całych Niemiec przy zerowym zainteresowaniu państw ościennych...chyba jednak nie oddali klimatu/realiów epoki :/

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: March Of The Eagles

    "HoI" w przebraniu Napoleona TW , jak już napoleońskie czasy to razem z bitwami i mundurami

  9. #9
    Ensis
    Gość

    Re: March Of The Eagles

    Cytat Zamieszczone przez Salvo
    http://pl.twitch.tv/paradoxinteractive/b/347754047

    Godzina gameplay'u.
    Podbicie Prusami całych Niemiec przy zerowym zainteresowaniu państw ościennych...chyba jednak nie oddali klimatu/realiów epoki :/
    Miejmy nadzieję że jest to wina wczesnej wersji gry.

  10. #10
    Salvo
    Gość

    Re: March Of The Eagles

    Miejmy nadzieję...inna sprawa, że ci panowie wręcz chwalą się podbojem całych Niemiec :/ Ja tracę nadzieję co do tej gry, dostaniemy EU/Victorię w czsach napoleońskich, ubogą w dyplomację i ekonomię, z nową walką. Pewnie mocno arcade'owa ta gra będzie
    Szkoda...grunt, że nowe DLC do CK2 wyszło, no i żeby East vs. West nie schrzanili!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)
    By Haller in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-05-2015, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •