Strona 40 z 50 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 494

Wątek: Polish Units v2

  1. #391
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

    Re: Polish Units v2

    Cytat Zamieszczone przez JanHetman
    JAKIEKOLWIEK spotkanie ,,na polu'' lub w zamku z Turkami.. kończy się crashem.
    Proszę, możecie to sprawdzić, czy to tylko tak u mnie?
    Ja normalnie walczę z Turkami i nie mam crashy. Ale mam inny problem, wrzucam plik z nazwami do daty i nadal nie mam nazw, proszę o pomoc.

  2. #392
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Units v2

    Jan Hetman, proponowałbym Ci przeinstalowanie Empire, może to rozwiąże problemy

    Uwaga, dobra wiadomość, udało mi się z powodzeniem dodać nowe regiony w DB i startpos.esf Otwiera to możliwość rekrutacji jednostek regionalnych: koronnych tylko w koronie, jednostek litewskich na Litwie, jednostek wspólnych w innych regionach itp.

    Jak to widzicie, które jednostki powinno dać sie rekrutować w jakich regionach, które powinny byc dostępne globalnie, które tylko w Europie?
    Może warto pomyśleć o stworzeniu innych regionalnych jednostek, np. litewskich, jednostki górali podhalańskich itp. Co wy na to?

    Czekam na propozycje i pozdrawiam.
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  3. #393
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Polish Units v2

    @Jan Hetman
    Naprawdę nie wiem w czym problem tkwi u ciebie, pisałeś kiedyś że Piratów masz zainstalowanych może to crashe powoduje. Ja nie gram w kampanię na razie ale w bitwach gracza miałem ok z turkami.
    @preussen6
    Po wrzuceniu pliku loc. do folderu data powinien ci się wyświetlić komunikat o zamianie pliku oryginalnego na mój. Jeżeli tak się dzieje to powinno być ok wszystko i skoro nazw nie ma w dalszym ciągu to może masz jakiś inny plik loc. i dlatego nazw nie widać. Przypominam że jest to mod i plik loc. pod darthmoda tak więc na vanilli nawet po wrzuceniu może nie być widać nazw.
    @Ivcas
    Gdyby ci się udało stworzyć region Wielkie Księstwo Litewskie z Litwy i Białorusi to jednostki litewskie mogły by być tam rekrutowane, to samo dotyczy Korony czy Podola. W La Montee De Empire pod Napoleona bardzo fajna rzecz była zrobiona że jednostki swoje można było rekrutować tylko na swoich rdzennych terenach a po zdobyciu prowincji wroga była możliwość werbunku ograniczonej ilości jednostek regionalnych z dosyć słabymi statystykami. Tylko że tam dotyczyło to wszyskich nacji a chcąc to tutaj zrobić jest z tym bardzo dużo roboty.
    PRO FIDE REGE ET LEGE

  4. #394
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Units v2

    Mysle ze z tym nie bedzie problemu. Trzeba tylko pamietac ze wtedy aby jednostki byly widoczne w kapanii konieczne bedzie granie ze zmodyf. Startposem. Postaram sie opracowac komplet do DME i moze do vanilii. Myslalem zeby do litwy dodac oprocz bialorusi tez inflanty i kurlandie a do korony moldawie slask i prusy.

    Podejzewam ze aby moc rekr. Jednostki regionalne trzeba by dodac osobna tabele z lista jednostek l. Na razie tyle.
    Pzdr
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  5. #395
    Salvo
    Gość

    Re: Polish Units v2

    W La Montee De Empire pod Napoleona bardzo fajna rzecz była zrobiona że jednostki swoje można było rekrutować tylko na swoich rdzennych terenach a po zdobyciu prowincji wroga była możliwość werbunku ograniczonej ilości jednostek regionalnych z dosyć słabymi statystykami.
    Podejzewam ze aby moc rekr. Jednostki regionalne trzeba by dodac osobna tabele z lista jednostek l. Na razie tyle.
    Pzdr
    Dla regionalnych (RON) trzeba utworzyć region i wpisać w odpowiednim okienku w tabeli stats. Dla "ograniczonej ilości jednostek regionalnych z dość słabymi statystykami" trzebaby stworzyć nowy region (cały świat - minus RON) i nowe wpisy w tabelach dla tych jednostek. Do tego drugiego jest też prostszy sposób, mianowicie słabszą piechotę można udostępnić na cały świat (w tym RON). Mniej schludne, ale prostsze.

    Ogólnie świetna robota panowie, gratulacje!
    JAKIEKOLWIEK spotkanie ,,na polu'' lub w zamku z Turkami.. kończy się crashem.
    Proszę, możecie to sprawdzić, czy to tylko tak u mnie?
    Może grasz na save'ie?
    Możliwe też, że jakaś jednostka jest źle dodana i to ona przeszkadza. Możliwe też, że to zwykły bug,zacznij kampanię od nowa, lub bądź przyjacielem padyszacha

  6. #396
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Units v2

    Hej

    Zmodyfikowałem startpos i będę go powoli testować.

    Dodałem 4 regiony rekrutacji:

    Poland- regiony:
    Poland

    Korona- regiony:
    Poland
    Galicja
    Prusy Zachodnie
    po zajęciu:
    Silesia
    Moldawia
    wspolnie z litwą Prusy wschodnie, kurlandia, krym

    Lithuania - Lithuania

    ksiestwo
    Lithuania
    Belarus
    Po zajęciu:
    Estonia i livonia
    wspolnie z koroną Prusy wschodnie, kurlandia, krym.

    Jesli chodzi o przydział jednostek, troche poeksperymentowałem i tak:
    Gwardia litewska dostepna tylko na litwie, piechota litewska w regionie Ksiestwo,
    Grenadierowie dostepni w regionie Poland, pozostałe w regionie korona,
    Oprócz tego zostawiłem Poland Home Regions dla jednostek takich jak husaria, rekrutowanych w całej Polsce
    Jednostki buławy polnej koronnej i litewskiej jesli powstana dałbym zasieg europe, a jednostki regimentu lanowego global.

    Czekam na wasze pomysły.
    Wracam do testów.
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  7. #397
    Salvo
    Gość

    Re: Polish Units v2

    Kijów jeszcze gdzieś dodaj

  8. #398
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Units v2

    Dodaję kijów do Korony
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  9. #399
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Units v2

    Testy już prawie na ukończeniu, więc lada dzień powinienem pomyśleć o wrzuceniu gdzieś plików do pobrania.

    PS. Ostatnio zalapalem crascha przy starciu z Turkami
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  10. #400
    Cześnik Awatar JanHetman
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    264
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    A jednak, coś jest nie tak..
    Crash występuje zawsze (gdy wczytujesz stan gry i zaczynasz bitwę od początku), czy wystąpił tylko raz?
    ; )

Strona 40 z 50 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Kingdom 2.0 preview
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 515
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 20:57
  2. Polish Kingdom Mod - temat archiwalny
    By Aramegil in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 418
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •