Strona 48 z 50 PierwszyPierwszy ... 384647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 494

Wątek: Polish Units v2

  1. #471
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Polish Units v2

    Dzięki bardzo Szwajcar

  2. #472
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Czy wersja tego submoda jest kompatybilna z 8.0.1 ?

  3. #473
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Polish Units v2

    Tak jest kompatybilna.
    Spoko

  4. #474
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Cytat Zamieszczone przez temruk
    Tak, to była wina Pirates Uber Alles. Ktoś ma pomysł jakie pliki mogą się gryźć, powodując takie objawy? Chcę zmodyfikować pirates, żeby hulało. W pirates są świetne jednostki rosyjskie i szwedzkie z samego Pirates (cała nazwa moda to Pirates Uber Alles and Russian Campany), kozackie z moda Hetmanat i wiele innych (np gruzińskie całkiem ciekawe). Wrzucam same pliki z jednostkami Pirates_Main i PiratesDB. W bitwach poza kampanią wszystko śmiga. W kampanii też -do opisanego momentu w trakcie bitwy. Były prace nad PUA&RC pod Dartha http://www.twcenter.net/forums/showthre ... s-for-DMUC ale ich zaniechano niestety. Warto połączyć Darta wraz z polskim submodem chłopaków z jednostkimi Rrussian Campany - bardzo grywalna sprawa.

    edit:Ivcas, co do tego co napisałeś to nie jest to kwestia konkretnych jednoste, bo bitwa się zaczyna i nie wywala przy załadunku ani przy np wyciągnięciu przez jednostkę określonej broni (konflikt animacji) itd tylko zupełnie niezależnie od sytuacji wiesza się po dłuższym lub krótszym czasie.
    Errata: Są nowe fakty. Problem pojawia się niezależnie od modów "dodatkowych" pirates czy innych (ogólnie gram na DME Platinum 8.0.1) po kilkunastu/kilkudziesięciu turach, czyli akurat w momencie gdy rozgrywka staje się najbardziej wciągająca. Do np. 1720 (ale to różnie, równie dobrze może się to zdarzyć w 1717, 1733?) wszystko przebiega bezproblemowo. Bitwy w kampanii jak i custom śmigają, ultra ustawienia, kupa jednostek. I nagle w pewnej bitwie ustawiam szyk, zaczynam bitwę -sru!- stopklatka. Bez CDT, kursor chodzi, muza gra, ale poza tym mogę jedynie zrestartować kompa bo po alt+ctrl-del, zostaje mi kursor z empire i nie reaguje na klikanie. Po restarcie odpalam save wcześniejszego o turę - wszystko gra, w następnej turze pierwsza bitwa -apiać- powtórka z rozrywki. dzieje się to niezależnie od frakcji, jednostek itd. Moge zacząć nowa kampanię, inna frakcja albo ta samą, sytuacja się powtarza. Kilkanascie tur i w którejs z kolei bitwie na dzień dobry kiła mogiła. Reinstal nie pomógł. Nie widzę w tym żadnej logiki. Help!

  5. #475
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Regularnie gram na najnowszym DME + CB2.2 + polski mod + dużo bałaganu po innych modach i spokojnie kilka razy przekraczałem 100 tur, obecnie przekroczyłem 150 turę i nic się nie zawiesza (gram 3tury/rok).
    Jedyne problemy to błędnie zrobione jednostki, ale one powodują wyskok do windy. Wystarczy poprawić jednostkę, ostatecznie wyrzucić i można grać dalej.
    Może grasz na 40 jednostek, bo tego nigdy nie testowałem?

  6. #476
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Hmm... A jak poprawiasz te jednostki, mam właśnie taki problem z Prusakami, co uniemożliwia mi prowadzenie bitew z nimi.

  7. #477
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Cytat Zamieszczone przez selwek
    Hmm... A jak poprawiasz te jednostki, mam właśnie taki problem z Prusakami, co uniemożliwia mi prowadzenie bitew z nimi.
    Najpierw metodą prób i błędów na custom battle zorientuj się przy której jednostce wywala, jak znajdziesz, to jest taki program DBEditor - na tym portalu pisze jak korzystać.
    Aczkolwiek jak ktoś korzysta z >10 modów, to raczej powinien się dziwić, że to w ogóle odpala, a nie, że się zawiesza. Empire jest niestabilną grą nawet bez modów.

  8. #478
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Units v2

    Hej!
    Mam pytanie jak pobrać wersje moda pod zwykłe Empire Total War gdyż jak ja klikam w link i później w download to mod mi się nie pobiera a konto na TWC mam a jeszcze strona mi mówi że nie mam "uprawnień" do pobrania.
    Proszę o pomoc!

  9. #479
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Polish Units v2

    Hej!
    Może to być wina serwera TWCener chociaż sam przed chwilą próbowałem pobrać i bez problemu pobiera. Próbuj najpierw zalogować się trochę poklikać po TWCenter potem na Download i pobierz może pójdzie.
    Aha i jeszcze musisz mieć napisane ponad 20 postów żebyś mógł ściągać normalnie. Myślę że to jest jeden z głównych kłopotów ze ściąganiem.

    Szwajcarze, pamiętaj aby nie pisać posta pod postem, poprawiłem to. Shay Ruan
    PRO FIDE REGE ET LEGE

  10. #480
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Polish Units v2

    Witam, mam problem z instalacją moda. Po pierwsze nie można ściągnać wersji 2.0 bo USmany zablokowali serwer hotfile. Ściągnąłem więc wersję 1.0 Mam najnowszy darthmod 8.1, skopiowałem plik DME_POLAND do folderu C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Empire Total War\data, załączam to co trzeba w launcherze i wywala do pulpitu Co zrobić? Jak to zainstalować. Poprosiłbym jeśli można link do wersji 2.0 bo tam podobno jest instrukcja instalacji. Pomoże ktos?

Strona 48 z 50 PierwszyPierwszy ... 384647484950 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Kingdom 2.0 preview
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 515
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 20:57
  2. Polish Kingdom Mod - temat archiwalny
    By Aramegil in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 418
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •