Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Chivalry II: The Sicilian Vespers

  1. #41
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: Chivalry II: The Sicilian Vespers

    No wreszcie ruszył musiałem zrobić reinstalacje Medka ba tak prawdę mówiąc to miałem go już parę lat i kilka modów ,może coś było uszkodzone że nie które mody nie chciały działać .

  2. #42
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Alternatywne linki - http://www.twcenter.net/forums/showt...nks-for-CII-SV - ,bo mnie coś trafiało, jak ściągałem z podanych
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #43
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Dwa pytanka:
    1 - Czy istnieje możliwość bez integracji w pliki szkolenie rodzimych oddziałów we wszystkich prowincjach?

    2 - Podbiłem zamek na Sardynii (gram Regnum Neapolis ) i pomimo iż jest odpowiedni poziom zamku to baraki mogę rozbudować jedynie do poziomu 2. Jego rozbudowa zależy od czegoś?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #44
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    A jak to jest z tymi zmodyfikowanymi plikami z vanilii, wpływa to na inne mody, czy raczej nie?

    Chodzi mi o to : For some reason the 3.0 installer modifies shared.sd and strategy.sd files in Medieval2/data/ui folder, overwriting the vanilla files. You might want to make a copy of these vanilla files before installing the mod just in case it will have side effects on vanilla game or other mods. I do not actually know if it will have side effects, but a backup never hurts, and vanilla files cannot be posted on TWC in case you lose them.

  5. #45
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mod nie jest zły, ale balans jednostek jest skopany(!). Nie spotkałem się jeszcze z tak złym. Każda piesza która nie jest włócznikami i konna jednostka, ma w charakterystyce premię do walki z jednostkami opancerzonymi, co w sumie guzik daje. Jednostki ciężkiej jazdy większości nacji mają 2HP i łączną obronę rzędu 22 i wzwyż, co nawet przy 20 w oddziale (mam ustawione jednostki na normal) powoduje, że słabsza ciężka jazda sobie nie radzi, nawet w przewadze liczebnej, a we włóczników wjeżdżają, jak w masło. Jednostki strzeleckie potrafią poradzić sobie ze słabszą piechotą, ale wobec najlepszej nawet kusznicy nic nie zdziałają. Jednostki prochowe - hand gunnes i bombardy są dostępne jeszcze przed eventem prochowym.
    Oddziały szkolone w mieście do walki się nie nadają z racji swoich statystyk. 1 ataku plus 2 do szarży i kolo 7-8 obrony. Lepiej prezentują się halabardnicy i pikinierzy, ale ci są dostępni później.
    Balans nacji też jest skopany właśnie przez balans jednostek. Polska nie ma np. 2HP konnicy, Bizancjum ma, ale dopiero na ostatnim poziomie stajni, podczas, gdy grając RN mogłem na dzień dobry taką szkolić.
    Papież jest bardzo agresywny, a niektóre z kolei nacje z kolei mają pełne flagi i nawet nie zainteresują się podbojem terenów rebeliantów.
    AI prezentuje się różnie. Komp. widząc, że przegrywa bitwę zaczął wycofywać swoje oddziały z pola i nie było "kamikadze" w postaci lichych posiłków, które szły na rzeź, z drugiej zaś strony zdobywając aragońską Palme dwie armie posiłkowe zamiast się pospieszyć i wejść drugą bramą, bo od tamtej pory szły kierowały się ku tej, którą zdobyłem.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Chivalry Total War
    By chochlik20 in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2020, 16:34
  2. Chivalry: Medieval Warfare
    By Memnon[pl] in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 20:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •