Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Cesarstwo Austriackie

  1. #1
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Cesarstwo Austriackie

    Witam, grając jakiś czas temu w kampanie Rzeczpospolitą zauważyłem, że nagle z tury na ture Austra zamieniła się w cesarstwo. Zmienił się kolor flagi i tytuł władcy. To ostatnie bylo ewdentnie zbugowane. Nieważne cz władcą był mężczyzna czy kobieta tytuł zawsze brzmiał "Cesarzowa". Ale mniejsza o to. Chodzi mi dokładnie o to jak przekształcić Austrie w cesarstwo, jakie warunki trzeba spełnić? Bo próbowałem sam grając nimi przekstałcić monarchie na inny typ ale to nie to. Chyba, że wdał mi sie jakiś kosmiczny bug i nieożliwe jest takie przekształcenie.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Cesarstwo Austriackie

    viewtopic.php?f=15&t=7176 ogół przemian ustrojowych
    przekształcanie= wydaje mi się takie same jak wszędzie, Ja grając nimi żadnego innego sposobu nie używałem, a po za tym nie wiem jak u Ciebie, ale u Mnie Austria od początku jest cesarstwem= a co w zakładce rządu widnieje jako monarchia,
    co do tytułów, typu cesarz-cesarzowa, itp. u Mnie jest to normalne, w każdym państwie kiedy głową państwa jest kobieta, więc myślę, że to nie jest bug

  3. #3
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Cesarstwo Austriackie

    W przypadku Austri jest to monarchia absolutna. Chodzi mi o to że gdy zaczynamy kampanie Austrią mamy tą żółtą flagę i tytuł króla. Ale zaraz do tego wrócę. Gdy grałem Rzeczpospoiltą tak gdzieś w 1760 roku Austra zmienila się. Zmieniła jej sie flaga na taką czerwoną, natomiast tytuł władcy na cesarzowa(nawet męscy władcy nazywają się "cesarzowa"). Gdy ja gram Austrią obojętnie jakich przemian dokonuje nigdy mi sie nie udało tego osiągnąć, dlatego pytam się czy trzeba jakieś określone prowincje zdobyć czy coś takiego. Może ja mam tak zabugowaną gre a władcy austrii juz od początku powinni być cesarzami. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi bo dziś jestem taki nieogarniety, ze faktycznie moge nieskładnie jakoś przekazywać moje pytania

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Cesarstwo Austriackie

    na początku kampanii masz taką flagą + ten orzeł z tarczą, władze tam sprawuje, każdy z tytułem cesarza. Druga flaga to jest demokratyczna, klasyczna, obecna, a trzecia, i tu domyślam się, że w twoim pytaniu chodzi Ci o monarchie konst. i flagę do niej. Natomiast te tytuły, to chyba bug u Ciebie, bo u Mnie te nazwy są normalne.

  5. #5
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Cesarstwo Austriackie

    No to musze mieć też buga na samym początku gry tą frakcją bo za każdym razem władze sprawuje u mnie król. Zresztąod samego początku mam problemy z tągrą, jak nie sejwy przestające działać to jakieś bugi. No nic, dzięki za pomoc

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #6
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Może jest jakieś zadanie jak np. na to by Nowa Hiszpania albo Trzynaście Koloni dołączyło do twojego państwa tylko, po jego wykonaniu zmienia ustrój.

Podobne wątki

  1. Cesarstwo?
    By in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •