Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Bankructwo i bunty co robic?

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    Sytuacja troche sie uspokoila. Caly czas buduje i ulepszam. Zwiekszyly mi sie dochody dostaje teraz 8000 co ture. Ale mam jeden problem. Czemu nie moge budowac niektorych obiektow, jest napisane ze nie mozna wybudowac czy cos takiego? I jeszcze jeden problem: z jednego miasta leci dym, nie wiem czemu.

  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    aby ulepszać budynki trzeba odkrywać nowe technologie z dziedziny przemysłu, a jeżeli miasto(lub wioska/port) się dymi to znaczy że jest w niej jakiś uszkodzony budynek który trzeba naprawić, jeśli naprawisz budynek to zacznie przynosić swoje zyski i bonusy (np. zmniejszać niezadowolenia)

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    Aha. Jeszcze mam pytanko: Czy jezeli mam sojusz z Rosją a ona zbroi sie obok naszej granicy to oznacza ze niedlugo wypowie mi wojne?
    Jeszcze chcialbym wiedziec jak najszybciej zawrzec sojusz z innym krajem bo narazie mam tylko z Rosja i Kurlandia, a wiekszosc krajow w dyplomacji ma do mnie niechec lub obojetnosc.

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    Co do zbrojenia Rosji przy granicy, są dwie odpowiedzi:
    1.mało prawdopodobne, ale możliwe, koncentruje siły na kampanie przeciw innemu(nie Tobie) państwu,
    2. 75% szans , szykuje ofensywę na Ciebie, można upewnić się sprawdzając gre polityczną wroga(zawarte sojusze, propozycje dla Twojego kraju, typu: coś za coś,itp.), sprawdź tereny skupienia sił, może są blisko słabo lub wcale nie obsadzonych garnizonów

    Sojusze zawiera się (w przypadku "-" stosunków lub obojętnych): duże sumy w zamian lub technologie, w kryzysowych sytuacjach oddać region. Jednak żeby ten sojusznik Ci pomógł w wojnie musiałby być najlepiej Szwecją, Turcją, Krymem, i państwami Kaukazu.

    Moim zdaniem, najlepiej było by pokonać wroga na zachodzi(jeśli taki jest) zmusić go w miarę szybko do pokoju, przerzucić większość sił na wschód, odeprzeć atak wroga i zwyciężyć dzięki kontrofensywie. Oczywiście zakładam, że większość bitew będzie wygrana.

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    Czyli zaczynam sie zbroic na wschodzie. Chociaz nie wiem czy dojdzie do wojny bo Rosjanie to moj sojusznik i nie przysylaja zadnych propozycji. Sprobuje zawrzec sojusz z impreium osmanskim bo oni nie maja jeszcze ani jednego sojuszu i prowadza wojne z Austria tak jak ja.
    Chcialbym jeszcze wiedziec jak za pomoca agentow wykradac technologie od innych krajow?
    I jeszcze jaka maksymalna liczba wojsk moze brac udzial w bitwie ? Zastanawiam sie nad tym bo w oknie armii miesci sie gdzies 1500 a na YT widze ze ludzie maja po 14 000 wojsk podczas bitwy.

  6. #16
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    musisz wysłać dżentelmenów (tych co dają bonusy do odkryć) do cudzego ośrodka naukowego, tam będzie opcja kradzieży technologii, a co do wielkości bitew w opcjach grafiki masz opcje wielkości oddziału im wyżej ustawisz tym liczniejsze będą pułki, ogólnie pojedyncza armia może liczyć chyba do 20 jednostek, a w bitwie po jednej stronie może brać udział więcej niż 1 armia, ale ile ich może być tego niepamiętam

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    A co zrobic zeby kilka armii wzielo udzial w bitwie? Chodzi o te wzmocnienia co zawsze sa pod spodem w oknie wojsk?
    A po czym rozpoznac te osrodki nauki na mapce?

  8. #18
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    jeżeli 2 armie stoją dość blisko siebie to do bitwy wejdzie jedna z nich a druga dojdzie w jej trakcie, ośrodki nauki z kolei wygląda jak taki mały domek (zobacz jak wygląda kraków bo on jest ośrodkiem nauki)

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    A czasem gdy wypowiadam komus wojne to pisze ze moi sojusznicy przysylaja posilki. Gdzie oni sie wtedy znajduja bo na polu bitwy widze tylko czerwone stroje (gram Polska) ?
    A jezeli rozbudowuje gospodarstwo i ten proces trwa np. dwie tury to przez ten czas otrzymuje z niego dochody? Zastanawiam sie od czego to zalezy bo raz co ture dostaje 3000zl a raz 10 000 zlota.

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bankructwo i bunty co robic?

    w trakcie rozbudowy budynki dostarczają tyle gotówki ile dają bez ulepszenia ale nie jestem tego do końca pewien, a jeżeli chodzi o sojuszników to chodzi o top że oni też przystępują do wojny, chyba że chodziło ci o bitwę w tedy rozstawiasz wojska jednej armii a druga dochodzi z poza mapy w trakcie walki i jeszcze pro po dochodów to zależy od umów handlowych (im więcej tym większy zysk i relacje z partnerami) oraz tego czy wróg nie zajoł twojego szlaku handlowego (takiej kreski na morzu która ciągnie się przez całe morze) bo jeżeli to zrobił to cały dochód ze szlaku wędruje do niego a nie ciebie

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ROZWIĄZANE] Bunty
    By kapifili in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 22:43
  2. [ROZWIĄZANE] Bankructwo. Dlaczego?
    By RysiuGromowładny in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 21:35
  3. Co robić?
    By stepniarz124 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 14:49
  4. Bunty i rebelie
    By Gaius Julius in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-08-2011, 17:01
  5. Bunty
    By qest in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 17:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •