Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Offtopic

  1. #61
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Dokładnie. Byłem zapewniany, że nie da się odbić tego Adrianopola (o żadnej drugiej bitwie nie słyszałem ).

  2. #62
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Dobra panowie. Idę spać, a następny dzień to wkuwanie konstytucji i ustaw. Przepraszam i zrobię w poniedziałek po południu/wieczorem. Na 100%

  3. #63
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Cytat Zamieszczone przez Mefisto7
    To jest sejw do tury Niemca...

  4. #64
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    http://speedy.sh/UWasd/wko30t36.sav

    Nie wiem... Nie moja wina, że system spieprzony - bo na "wko30t36" zapisałem właśnie panel Aragonii. Nawet Auto-zapis to mówi.
    Apeluję o samodzielną pracę. Póki co: Na Rusi walczyłem z Domenem, na Węgrzech z Domenem, obok Francji i w Niemczech z Domenem. Wszędzie jeden gracz. Trochę to przesada. Mam ogląd, jak gra samodzielnie np: Gruha w mko25 i nie jest tam tak różowo, jak tutaj (bez urazy)...


    Chciałem też skomentować poprzedni potok:
    Nie wiem, skąd Ty wziąłeś bajeczkę, jako byśmy mieli wymieniać z Sayerem hasła. Takie coś to może mój 85 latni dziadek z Alzheimerem i demencją gadać, a nie Ty. Paranoja. Poza tym - nie przyszło Ci do głowy, że może chcemy z Panem Sayerem mieć sojusz? Tobie się jakoś dziwnie wydaje, że każdy automatycznie ma pragnienie pogrążyć egipskie imperium i tylko szachrajstwem można nas zmusić do współdziałania z nim... Otóż mylisz się. ( A co za znaczenie ma to, że z Egiptem nie graniczę, to już mega tajemnica. :? )

  5. #65
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Po co znowu ten histeryczny słowotok zamiast podziękować, że sprawdziłem sejwa i zgodnie z dobrymi manierami przeprosić za pomyłkę :?:

    A skąd wziąłeś bajeczkę, że robię tury za Aragonię albo, że robiłem tury za Kijów, z wyjątkiem tych, które robiłem jawnie w zastępstwie :?:

    Nie wiem... Nie moja wina, że system spieprzony - bo na "wko30t36" zapisałem właśnie panel Aragonii.
    Po prostu zamiast nadpisywać sejw zrób nowy i wpisz na koniec przykładowo "t36Arg" (skrót od Aragonia). Wtedy nigdy się nie pomyli.

    Cytat Zamieszczone przez Mefisto
    Chciałem też skomentować poprzedni potok:
    Nie wiem, skąd Ty wziąłeś bajeczkę, jako byśmy mieli wymieniać z Sayerem hasła... [blablabla]
    Przecież już wcześniej pisałem, że od Maryniasza wiem z rozmowy na GG. Mam wklejać :?: Stąd:

    [spoiler:1kz0gev8]
    Maryniasz
    2012-12-22 13:55:24
    robie mko

    12947420
    2012-12-22 14:23:11
    hej a moze jednak w WKO 30 skonczymy wojne i wszyscy na Egipt pojdziemy

    12947420
    2012-12-22 14:23:18
    kiedys o tym byly rozmowy ale nie wyszlo

    Maryniasz
    2012-12-22 14:41:38
    teraz juz nie bede mogl
    2012-12-22 14:41:48
    egipt zna nasze hasla a my jego
    2012-12-22 14:41:57
    wiec byloby to niewporzadku w obec niego

    12947420
    2012-12-22 14:44:11
    sejwy na PW moge mu wysylac
    2012-12-22 14:44:19
    w ogole niepotrzebnie sie wymienialiscie haslami

    Maryniasz
    2012-12-22 14:44:31
    haslo meffa zgadl
    2012-12-22 14:44:37
    wpisywal dla jaj i zgadl
    2012-12-22 14:44:45
    dlatego dal nam swoje zeby bylo fair

    12947420
    2012-12-22 14:44:58
    lol

    Maryniasz
    2012-12-22 14:45:04
    nom
    2012-12-22 14:45:10
    nie wiem kurwa jakim cudem to zrobil

    12947420
    2012-12-22 15:05:17
    jak Sayeer pisal ze nie bedzie mial przyjemnosci z dalszej walki na froncie wschodnim to wlasnie o to mu chodzilo
    2012-12-22 15:05:28
    ale przeciez mozecie sobie haslo do Danii czy do HRE wysylac na PW
    2012-12-22 15:05:48
    tylko ze ja mam ture przed Sayeerem wiec niby moglbym wam wysylac sejwa do jego tury gdybysmy razem walczyli z nim
    2012-12-22 15:05:52
    no ale bez jaj nie jestem taki
    2012-12-22 15:06:38
    hmmm
    2012-12-22 15:06:43
    ale Dania ma ture zaraz po Egipcie chyba
    2012-12-22 15:08:06
    lol
    2012-12-22 15:08:09
    no to faktycznie...
    [/spoiler:1kz0gev8]
    My też dyskutowaliśmy na GG i kiedy o tej wymianie haseł wspomniałem, nie zaprzeczyłeś. Nie udawaj teraz Greka.

    ================================================== ======

    A z tymi wymianami Kolonii i Norymbergi to nas chyba olali w Kolegium. Ale jeśli nie pojawi się w Kolonii żaden oddział to nie mam nic przeciwko. Tylko pytanie, czy jesteś pewien, że tam na pewno nie ma koszar :?: Bo ja z tego co pamiętam nie burzyłem tam koszar przed wycofaniem się z miasta.

  6. #66
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Się nie pomyliłem, a więc nie mam za co przepraszać.

    Oto piękny przykład sofizmatycznego odwracania kota ogonem. Idealnie wskazuję, że głównie chodzi mi o Węgry. Ponadto gdzie masz jakieś wyszczególnienie w sprawie Kijowa? Mówię, że po prostu do tej tury, w której zagra ACN, walczę tam z Tobą - w toku mojego wymieniania. Nie masz też podanej Aragonii w moim poście. Najlepiej olać meritum i zawracać głowę fantazjami i szczegółami, jak tylko można, nie?

    Ile Ci trzeba mówić, że nie wkleja się rozmów z GG? Ile? Nie pokazuj atrybutów kapusia, bo chwały Ci one nie przyniosą.

    No to Maryniasza chyba pogięło albo był pijany. Raz, że nie wiem po co Ci o tym gada, dwa - że nie znamy hasła Egiptu, a Egipt nie zna hasła HRE. Chyba, że o czymś nie wiem. Nie wciskaj mi też bzdur, że nie zaprzeczałem "wymianie haseł". Jak już - to nie zaprzeczałem temu, że Sayer zna moje. I to "Jak już", bo zaprzeczałem. Pytałeś się bezpośrednio: "Czy zna moje hasło" i czytałeś odpowiedź, że: "Nie, nie o to chodzi, nie pytaj". Mniej wyobraźni, więcej faktów proszę.

    Kto olał? Ja tam widzę wyraźną odpowiedź Marata, że to formalność i nie ma o co pytać.
    Nie ma koszar. Mur, droga, farmy - tyle zostało z tego miasta.

  7. #67
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    [spoiler:1ps81kmg]
    Mówię, że po prostu do tej tury, w której zagra ACN
    Apropos - ACN nie przejmie tego Kijowa, bo zgodził się zostać naszym MG. Kijów dociągnę do końca (dużo żywota raczej mu nie zostało), chyba że Mnil zechce wrócić na stanowisko. Ale Mnil obecnie przejął Węgry od GRUHY z tego co mi pisał na GG, więc raczej wątpliwe żeby chciał grać dodatkowo Kijowem.

    Co do MG to pytałem też jakiś czas temu Zachara, Joopitera i Matiska czy objęliby tę zaszczytną funkcję, ale nikt nie chciał nim zostać.

    Kto olał? Ja tam widzę wyraźną odpowiedź Marata, że to formalność i nie ma o co pytać.
    To widocznie nie widziałeś jego nowszej wypowiedzi z godziny 15:11 dzisiaj, pisanej już w imieniu całego Kolegium a nie tylko swoim.

    Się nie pomyliłem, a więc nie mam za co przepraszać.
    System zapisywania stanu gry działa z tego co wiem bez zarzutu, pamięć ludzka niekoniecznie. Obstawiam jednak pomyłkę.

    Ile Ci trzeba mówić, że nie wkleja się rozmów z GG? Ile? Nie pokazuj atrybutów kapusia, bo chwały Ci one nie przyniosą.
    Jeśli rozmówca pokazuje atrybuty hipokryty - jak w tym przypadku -, to takie działanie jest usprawiedliwione. Pisałem wcześniej, skąd mam te informacje. Mało tego, na GG też o tym rozmawialiśmy. Mimo to, uciekasz się do kłamstwa o swojej rzekomej niewiedzy, prowokując mnie do przytoczenia dowodów.

    przykład sofizmatycznego odwracania kota ogonem.
    A nie czasem wykrętnego wykręcania?

    Powtarzasz dwa razy to samo, nadużywając terminu sofizmat i to akurat w najmniej charakterystycznym a najbardziej potocznym z jego znaczeń. Równie dobrze ja bym mógł nazwać Twoje wywody sofizmatami, ale w znaczeniu prób dowodzenia swoich racji bez względu na prawdziwość użytej argumentacji.

    No to Maryniasza chyba pogięło albo był pijany.
    Powinieneś użyć "lub" zamiast "albo", bo to nie jest alternatywa rozłączna (przecież mogły zajść obie okoliczności).

    I to "Jak już", bo zaprzeczałem.
    Znowu poprzez sofizmat prowokujesz mnie do przeglądania archiwum i wklejenia fragmentu rozmowy :?:[/spoiler:1ps81kmg]

  8. #68
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: Kolejka

    Chyba że ktoś ma coś przeciwko żebym został MG? Wtedy będę grał tym Kijowem.

  9. #69
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    [spoiler:2cygmd7o]1) Skoro "to tylko formalność" to kwestia jest jasna i nie ma o czym gadać.

    2) To źle obstawiasz. ProNoob dopiero co przyznawał, że też miał tak. To nie pierwszyzna dla nikogo, że czasem coś odwala.

    3) Ty jesteś nienormalny, ja jebię! Wklej mi na gg cokolwiek, gdzie stwierdzam, iż wiem o jakiejkolwiek wymianie haseł między nami, to się pośmieję. Kurna! To, że Maryniasz takie coś Ci napisał, nie oznacza automatycznie prawdy. Nie miej się za omnibusa jakiegoś i nie obrażaj mnie oskarżeniami o kłamstwo, bo to się źle skończy.
    Proszę bardzo: Na gg pokaż mi też, że nie pisałem odpowiedzi w stylu: "Nie, nie o to chodzi, nie pytaj".

    4) Dopiero drugi raz użyłem. Będę używał, bo pasuje. To ja miałem sofizmaty na prawie, Ty nie - jak sam przyznawałeś - więc nie wciskaj mi tu takich kawałków.
    Gdzie moja argumentacja jest nieprawdziwa? - wskaż. Na razie rzucasz tylko taką papką bez żadnej wartości.

    5) Zabawne. Jak nic - zabawne...

    6) Już było powyżej. To nie jest sofizmat, mądralo.[/spoiler:2cygmd7o]
    Nie no ACN. Jak chcesz być MG - to bądź MG. Też bardzo potrzebny. Niemniej chciałbym widzieć jakiegoś gracza na pozycji Kijowa.

  10. #70
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Offtopic

    Wydzielam offtopic z tematu kolejki.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Offtopic
    By Abu Yusuf in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-06-2010, 19:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •