Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Działa to tylko na nowej grze? I jeszcze jak zmienić statystyki gwardii generalskiej Lorda Lurtza i Ugluka z Isengardu, bo mają mniej liczebną i słabszą gwardię od byle jakiego innego Uruka :/.

  2. #12
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    W poście nr 1, nowa wersja kampanii Epic Campaign z 07.02.2013 dla MOS 1.41 EMM czyli MOS z rozszerzoną mapką. Opis zmian także w poście nr 1.

  3. #13
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Powinna być też nadal dostępna poprzednia wersja . Nie każdemu się spodoba rekrutacja Balrogów (dużo mocniejsze od Entów, a ich nawet nie można rekrutować) czy pająków w Gundabadzie i Górach Mglistych. Chyba, że tylko jako specjalna zdolność prowincji mrocznej puszczy i przy Cirith Ungol. Gwardie Lurtza itd. to sam sobie poprawiłem bo to ewidentny bug był o którym widać wyżej pisałem. No i jeszcze więcej kasy? Ja w tamtej wersji mam miliardy już .

    A tak przy okazji wrzucam zapowiedź, mojego zapowiedzianego let's playa, może dzisiaj pierwszy odcinek ;].

    [spoiler:c98gptz7][youtube:c98gptz7]www.youtube.com/watch?v=MalrWMnONJE[/youtube:c98gptz7][/spoiler:c98gptz7]

  4. #14
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Orkowie z Gór Mglistych za szybko padali, podobnie Gundabad, dlatego ich wzmocniłem pająkami właśnie. Pająki są tylko w regionach z kopalniami, jeden na 20 tur. Balrogi jeszcze rzadziej. Może zrobię wersję bez Balrogów i Pająków, jak będzie zainteresowanie. Ale najpierw pograjcie na tej.

  5. #15
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Czemu gracze SI nie wydają tej kasy? Dodając coraz więcej kasy gracz ma coraz łatwiej, bo SI tylko ją chomikuje, nie rozegrałem jeszcze ponad 30 tur w żadnej kampanii, bo na razie tak sobie sprawdzam te 30 tur każdą . Ale każdy gracz SI ma 50-150 k po tych 30 turach. Ok ja też tyle mam, ale nie rekrutuję wszędzie gdzie popadnie, na starcie wybieram 3-4 prowincje gdzie będę rekrutował i tylko tam rekrutuję wszystko co się da. No, a taki gracz SI jak dostaje baty, to powinien wydawać tą kasę na jednostki wszędzie gdzie popadnie ;]. Nie wiem czy da się to zmienić?

  6. #16
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Nie mają na co wydawać. Jest dużo kasy to budują i rekrutują na maxa. Dopiero około 100 tury robi się wesoło, rozbudują się i mają większy potencjał. Zalecałem poziom Hard kampania i Medium bitwa, oraz wszystkie wzmocnienia. 30 tur to o wiele za krótko, by ocenić cokolwiek. 100 to bardziej. Zapewniam, że ai rekrutuje wszystko co może, ale do eventu o lepszych koszarach (między 38 a 43 turą), to nikt nie może rekrutować za wiele. Ai ma tyle kasy, także dlatego, że ma wieksze bonusy ekonomiczne i tym samym wyższe dochody jak ludzki Gracz. Tak było w TATW 3.2 i MOS 1.41. Tego nie zmieniałem, bo byłoby za łatwo.

  7. #17
    Gość

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Ostanie zmiany w twoim submodzie mnie zainteresowały, co rozumiesz przez bardziej zbalansowany, fajnie ze pajączki można i milusie Balrogi dokooptować, o ile pająki można było wcześniej jedynie na zasadzie najemnych jednostek to teraz widzę że Isengard jak zdobędzie tamte rejony zostanie po gładkoskórych jedynie niemrawe wspomnienie...ściągam
    Dzięki za porawienie Idengardu, trochę mnie to smuciło...Masz u mnie..., który to kufel kotołackiego trunku?!

  8. #18
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Bardziej zbalansowany, wg mnie ponieważ w moich testach frakcje trwają i walczą, nie giną do 100 tury jak wcześniej w czystym MOS bywało. Ja pykam na rozszerzonej mapce obecnie na MOS z Kampanią Epic do EMM z postu nr 1. Jednak większa mapka jest fajniejsza. A ta naprawdę mi nie wywala.

  9. #19
    Gość

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Dzięki za odpowiedź, już na samym starcie moją ulubioną nacją widać zmiany...Następny kotołacki kufel czeka

  10. #20
    Gość

    Re: Submod Aravena Epic Campaign do MOS 1.41 EMM

    Tutaj dla niezdecydowanych, to co Araven zrobił to juz widać na początku gry w pierwszych bitwach...Pozwoliłem sobie oddać prawdę historyczną o tamtych zdarzeniach bazując na pracy Aravena, faktycznie Mistrzem Przemian- on jest
    [youtube:3k7x59fe]http://www.youtube.com/watch?v=L_yF1lJNOkU[/youtube:3k7x59fe]

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Aristeia The Epic Cycle 2.0 (ALX)
    By filippp69 in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 11:16
  2. NOWE AI do MOS Epic i TATW
    By Araven in forum Third Age
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-07-2015, 19:26
  3. Epic Legions
    By McAbra in forum Modyfikacje do Dawn of War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 16:43
  4. MOS 1.41 wersja Light Aravena
    By Araven in forum Third Age
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 12:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •