Strona 39 z 41 PierwszyPierwszy ... 293738394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 410

Wątek: PROBLEMY TECHNICZNE Z GRĄ I STEAM

  1. #381
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PROBLEMY TECHNICZNE Z GRĄ I STEAM

    Witam, jakiś czas temu zainstalowałem European Wars II, a ponieważ miałem problemy ze stabilnością dysku, musiałem odinstalować Empire Total War. Po jakimś czasie postanowiłem ponownie zainstalować grę i pojawiły się problemy z jej uruchomieniem. Przy próbie uruchomienia zaczyna się ładować gra (przez steam),jednak po chwili pojawia się informacją,iż program przestał działać. Próbowałem rozwiązać to poprzez steama, w zakładce właściwości gry klikajac na sprawdź spójnośc plików gry. Niestety nic to nie daje. Zastanawiam się czy może to być efekt nieusunięcia moda European Wars II , czy też inny problem. Moda zainstalowałem kupiując stosowne pliki do folderu C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\empire total war\data oraz C:\Users\(Nazwa użytkownika)\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Empire\scripts. Korzystałem również z ModManager_1-5. Pomiędzy odinstalowaniem gry a jej ponowną instalacją nie dokonałem żadnych istotnych zmian w laptopie (np. nie zmieniałem sterowników). Jedyną zmianą była instalacja moda i odinstalowanie niektórych gier. Nie mam pojęcia jak ponownie zainstalować Empire, zwłaszcz, że już parokrotnie próbowałem odinstalować grę i ponownie ją zainstalować, wciąż pojawia sie ten sam problem. Proszę o wskazówki co mogę jeszcze zrobić, lub czym może to być spowodowane.

  2. #382
    marengo
    Gość

    Re: PROBLEMY TECHNICZNE Z GRĄ I STEAM

    Hej

    Skoro zainstalowałeś wpierw grę, a później moda, to pragnąc ponownie instalować grę powinieneś w pierwszej kolejności odinstalować moda, później Empire, czyli wykonać czynności w odwrotnej kolejności. Nie można zostawiać plików moda w miejscu instalacji gry, skoro nie korzysta się z niego.

    Jeżeli wiesz które pliki należą do niego, usuń je z obu podanych ścieżek. Jeżeli nie masz pewności, odinstaluj grę, później wykasuj WSZYSTKIE foldery i pliki w obu miejscach instalacji gry (tam, gdzie wgrywałeś pliki moda):

    C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\empire total war
    C:\Users\(Nazwa użytkownika)\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Empire

    i dopiero wtedy instaluj grę.

  3. #383
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PROBLEMY TECHNICZNE Z GRĄ I STEAM

    Dzękuję, zrobiłem jak napisałeś i udało się uruchomić grę.

  4. #384
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, zmagam się z crashem od kilku dni, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Odpaliłem Empire po kilkudniowej przerwie, gra uruchamia się, wczytuje pierwszy ekran a następnie zawsze wywala informując "Program Empire przestał działać"- nazwa blędu do APPCRASH. CZy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Dodam że grałem na modzie Imperial Destroyer (i nie miałem takich problemów dotychczas), ale próbując wyjść z tego pata usunąłem go, sprawdzałem też pliki gry na Steamie i przeinstalowałem ją już 3 razy.... Nic nie pomaga. Help!

  5. #385
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Usuń wszelkie pozostałości po grze, łącznie z tym folderem C:\Users\(Nazwa użytkownika)\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Empire. Zainstaluj jeszcze raz i powinno działać.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #386
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy to normalne ,że na steam do pobrania mam 16,5 giga?

    Dobra, postanowiłem zainstalować z płyty. 45minut instalacji, jestem cały ucieszony ,żę udało mi się oszukać sytem i nagle zdziwienie - i tak muszę ściągać grę ze steama. Ktoś tu chyba na głowę upadł. Da się może ominąć ten proces?



    Btw. Coś wam się chyba na stronie z godziną pomieszało. Gdy pisałem ten komentarz byłoa 14:43, nie 12:43
    Ostatnio edytowane przez selwek ; 12-08-2014 o 15:46

  7. #387
    Asuryan
    Gość
    Można zainstalować z płyty, ale jest z tym trochę zachodu. Poza tym i tak steam będzie ściągał patche.

    Btw. Godzina jest ok, zmień sobie w profilu na odpowiednią strefę czasową

  8. #388
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Można zainstalować z płyty, ale jest z tym trochę zachodu. Poza tym i tak steam będzie ściągał patche.

    Btw. Godzina jest ok, zmień sobie w profilu na odpowiednią strefę czasową
    Tzn w jakim sensie trochę zachodu? Kiedy instalowałem to instalację zacząłem z płytki następnie zalogować się na steam i leciało wszystko samo
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  9. #389
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Gaius Julius Zobacz posta
    Tzn w jakim sensie trochę zachodu? Kiedy instalowałem to instalację zacząłem z płytki następnie zalogować się na steam i leciało wszystko samo
    Z płyt powinno zainstalować się 6 GB, reszta ściągnąć ze steam.

    Procedura instalowania z płyt jest następująca:
    1. Utwórz na pulpicie skrót do Steam.exe
    2. W "element docelowy" dopisz -install e:/ (e to napęd w którym masz płytkę)

  10. #390
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    zainstalowałem DarthModa kiedy chcę uruchomić wyskakuje mi że brak pliku exe
    nie wiem co zrobić
    mógłby ktoś tak krok po kroku opisać jak to zrobić?

Strona 39 z 41 PierwszyPierwszy ... 293738394041 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Third Age - Problemy techniczne
    By Kyuzo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 288
    Ostatni post / autor: 20-04-2017, 19:49
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 22:25
  3. Problemy techniczne
    By Ensis in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 17:44
  4. Problemy techniczne
    By Belfalast in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:20
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 09:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •