Strona 2 z 57 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 562

Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon[spoilery]

  1. #11
    voitek
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    [youtube:2k5x6f0s]http://www.youtube.com/watch?v=Tc8EXk8iwYM[/youtube:2k5x6f0s]

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Wydaje mi się że to będzie Wiedźmin 2 z otwartym światem i większą ilością elementów RPG. Swoją drogą tej "otwartości" się obawiam, nie wpływa ona dobrze na ukazanie terenów, miast, ludności itd. Wystarczy spojrzeć na Skyrim, co prawda miasta może i ładne ale ogólnie świat ten wydaje się być biedny, mały, niemal niezaludniony itd. Co do tych elementów RPG to tworzenie przedmiotów itp. zbytnio do lore nie pasują (tak jak i Geralt doszkalający się w zabijaniu potworów mimo odzyskania pamięci). Osobiście pasował mi Wiedźmin jako gra nastawiona głównie na akcję jedynie z elementami RPG.

    To podzielenie na etapy pewnie świetnie pasowałoby do inwazji Nilfgardu, mam nadzieję ze teraz nie będzie tak że Czarni będą sobie stali w nieskończoność w jakimś miejscu czekając aż gracz popchnie wątek główny. Swoją drogą cała ta inwazja wydaje mi się mocno naciągana i wynikająca z braku lepszej koncepcji na wielki finał.

    Opinię na braku większych innych zmian w stosunku do 2 opieram nie tylko na screenach ale także na tym że twórcy od początku mówili że w 2 pokazali świat tak jak chcieli od początku tyle że nie pozwalał im silnik, teraz mówią podobnie.

    Zarówno konia, jak i łódź można ulepszyć
    Konia? Jak konia można ulepszyć? Dokupić mocniejsze zęby? Z tą łodzią to też dziwne, Geralt będzie się bawił w kapitana? Bo w końcu jakiejś małej łódeczki to raczej ulepszać by nie było można a i na Skellige się nią nie dopłynie.

  3. #13
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Narzekasz Volomirciu Ja im ufam, jak dotąd wtopynie było, założę się, że porządnie to zrobią!
    A z tymi otwartymi lokalizacjami macie trochę racji, ale w przykładowym Two Worlds 1 jakoś pustki nie czułem, więc da się porządnie zrobić (tymbardziej, że oni zrobią to nieporównywalnie lepiej).

    Będzie gra roku...ba, dziesięcioleci! Kiedy można preordera brać?

  4. #14
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Moze i troche narzekam, ale to wina tych wsyzstkich "otwartych" swiatów Po prostu mam ciary jak słysze robimy otwarty swiat - i nie sa to ciary entuzjazmu. Moge miec jedynie nadzieje, ze W3 bedzie pierwsza gra z bardzo dobrze zrobionym otwartym swiatem

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dodatkowe screeny: http://www.gram.pl/news/2013/02/06/wied ... eeny.shtml
    Wiem, jak to bywa z REDami, szumne zapowiedzi, a później dostajemy coś takiego jak akt III w W2. Ale i tak już nie mogę się doczekać Dzikiego Gonu. Oby klimat 'słowiańsko-sapkowski' powrócił.

  6. #16
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Otwarty świat? Więc będzie to pierwszy Wiedźmin w którego zagram Screeny prezentują się bardzo fajnie.

  7. #17
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Wiem, jak to bywa z REDami, szumne zapowiedzi, a później dostajemy coś takiego jak akt III w W2.
    No już nie zaczynaj...co Ci obiecali, czego nie było? Nikt nie zapowiadał, że trzeci akt będzie jakiś wielki, a dzięki DARMOWYM DLC/patchom całkiem ładnie się rozszerzył.
    Moze i troche narzekam, ale to wina tych wsyzstkich "otwartych" swiatów Po prostu mam ciary jak słysze robimy otwarty swiat - i nie sa to ciary entuzjazmu. Moge miec jedynie nadzieje, ze W3 bedzie pierwsza gra z bardzo dobrze zrobionym otwartym swiatem
    Z mojej strony zapracowali na pełne zaufanie. Tak samo jak wiem, że EU4 będzie dobre, tak samo i wiesiek.

  8. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Fawlty Towers
    Postów
    677
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jejku, ja jeszcze drugiej części nie przeszedłem, a oni już trzecią chcą wydać
    Tylko oby ten pośpiech im nie zaszkodził, bo zrobią za szybko i dalszy scenariusz już każdy zna... jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy :/
    No tak, czymże jest Geralt bez swojej płotki To najbardziej bolało w grze
    A otwarty świat też jakoś do mnie nie przemawia... no ale zobaczy się, jak to wyjdzie w Wiedźminie
    Ja chcę w końcu zobaczyć Ciri w grze Spotkanie z Geraltem po tylu latach, to byłoby naprawdę świetne Mam nadzieję że 3 część w końcu to umożliwi.
    Mój dom spłonął
    I nic już
    nie zasłania Księżyca


    Pisać tylko na PW!

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Cytat Zamieszczone przez Salvo
    Wiem, jak to bywa z REDami, szumne zapowiedzi, a później dostajemy coś takiego jak akt III w W2.
    No już nie zaczynaj...co Ci obiecali, czego nie było? Nikt nie zapowiadał, że trzeci akt będzie jakiś wielki, a dzięki DARMOWYM DLC/patchom całkiem ładnie się rozszerzył.
    Już nie pamiętam wszystkich obietnic Gopa, ale tak na szybko to przychodzi mi na myśl jego zapewnienie, że "miejsce które gracz zobaczy będzie dało się odwiedzić" i było jeszcze kilka pomniejszych niespełnionych obietnic. Ale co nie znaczy, że nie bawiłem się świetnie przy W2, chociaż wg. mnie poszli tam bardziej w widowiskowość, a klimatu było mniej (coś jak Dead Space 1 i 2), ale to subiektywna opinia.

    A co do tych DLC do aktu trzeciego (których jeszcze niestety nie miałem okazji sprawdzić), coś słyszałem, że po stronie Roche'a jest więcej dodatkowych misji niż u Iorvetha. Prawda to ?

  10. #20
    voitek
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon













Strona 2 z 57 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiedźmin 1
    By Haller in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 257
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 09:20
  2. Wiedźmin - Modyfikacje
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 23:44
  3. Słonie,płonące DZIKI,psy bojowe.
    By Fallen in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-05-2014, 21:29
  4. Wiedźmin 1 vs. Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 08:37
  5. Wiedźmin: Versus
    By Belfer in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •