Strona 3 z 57 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 562

Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon[spoilery]

  1. #21
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Już nie pamiętam wszystkich obietnic Gopa, ale tak na szybko to przychodzi mi na myśl jego zapewnienie, że "miejsce które gracz zobaczy będzie dało się odwiedzić"
    W czasie prezentacji gameplaya ze szturmu(albo ucieczki) na zamek w prologu wspomnieli, że wszystkie lokacje, które widać w tle będzie można odwiedzić. I to akurat prawda (wszędzie biegaliśmy w czasie oblężenia).
    Coś jeszcze? Bo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że błędy i kłamstwa są strasznie wielkiei niewybaczalne

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ech napisałem dość długiego komenta, ale kliknąłem nie to co trzeba i wszystko przepadło. Skrócę:
    Gdzie psiałem że to 'kłamstwa niewybaczalne', lub po czym to wywnioskowałeś? Dlatego, że to polska gra to mam ją tylko chwalić (co i tak zrobiłem, bo w ostatecznym rachunku gra była bardzo dobra).Napisałem, że akt III był robiony na szybko(bo to fakt) i nie był tym czego oczekiwałem (i wielu innych graczy tak twierdziło, nie wiem jak było po DLC, nie sprawdzałem). Napisałem również, że zapowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. No i standardowo żeby w pełni cieszyć się grą trzeba było masę patchy, ja wiem że to wielka produkcja, ale znów Gop zapewniał, że problemu nie będzie( czy tam dociągnąć jakiś pliczek i po kłopocie).

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Cytat Zamieszczone przez Hades
    Ech napisałem dość długiego komenta, ale kliknąłem nie to co trzeba i wszystko przepadło. Skrócę:
    Gdzie psiałem że to 'kłamstwa niewybaczalne', lub po czym to wywnioskowałeś? Dlatego, że to polska gra to mam ją tylko chwalić (co i tak zrobiłem, bo w ostatecznym rachunku gra była bardzo dobra).Napisałem, że akt III był robiony na szybko(bo to fakt) i nie był tym czego oczekiwałem (i wielu innych graczy tak twierdziło, nie wiem jak było po DLC, nie sprawdzałem). Napisałem również, że zapowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. No i standardowo żeby w pełni cieszyć się grą trzeba było masę patchy, ja wiem że to wielka produkcja, ale znów Gop zapewniał, że problemu nie będzie( czy tam dociągnąć jakiś pliczek i po kłopocie).
    Według mnie akt III nie został zrobiony na szybko. Raczej albo twórcom zabrakło pomysłów albo po prostu niepotrzebnie ten akt stworzyli, jego budowa i dziejące się w nim wydarzenia nadawałyby się bardziej na taki dość długi epilog. Możliwe że jedno wynikało z drugiego, nie mogli napakować dodatkowych misji w przypadku kiedy ponoć wszystko wokół dzieje się bardzo szybko. Swoją drogą i tak spartaczyli sprawę w przypadku Rochea bo z jednej strony niby musimy wybrać bo nie ma czasu a z drugiej mamy czasu ile tylko chcemy.

    W I też ostatni akt był krótki i podobnie skonstruowany, to że w przypadku II Redom się już za to "oberwało" po części wynika pewnie z tego że świadomie skrócili grę w imię dodania "czegoś czego jeszcze nie było" czyli różnego aktu II.

    (i wielu innych graczy tak twierdziło, nie wiem jak było po DLC, nie sprawdzałem)
    Osobiście grałem tylko z tym DLC po stronie Rochea i jak dla mnie ta dodatkowa misja była rozczarowująca, skrajnie polityczna, robiąca z Geralta kogoś kto najpierw macha mieczem (i to nawet nie w obronie a w jakimś dziwnym ataku) później myśli. W skrócie: wydaje się być dodana na siłę i nieprzemyślana. Oprócz tej misji DLC dodało też jednak klika rzeczy wzbogacających zakończenie.

    A wracają do tematu... To ta łódeczka ze screenów nie jest aby za mała? Nie znam się ale chyba czymś takim nie da się przepływać morza.

  4. #24
    Lena
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Info z oficjalnego fanpage'a Wiedźmina na facebooku:
    Przepraszamy, że dodajemy tę informację tak późno, ale mieliśmy małe problemy ... Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon została przewidziana na 2014 rok “na PC i high-endowych platfromach“.

  5. #25
    voitek
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Geralt będzie brodaty :3

  6. #26
    Pampa
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie macie wrażenia że Płotka jest jakoś nieproporcjonalnie wielka w stosunku do jeźdźca?

  7. #27
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Raczej nie, konie z reguły takie są, a mogą być wieksze i mniejsze

  8. #28
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Geralt będzie brodaty :3
    jeśli się będzie chciało, z informacji wynika, że będzie fryzjer tak jak w W2, więc i brodę golić powinien

    Koncepcja otwartego świata może nie być dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o Wiedźmina. Jakby nie było dwie poprzednie części były świetnie przyjęte, a możliwość wykonywania zadań w kolejności bardzo mi się podobała, tak samo jak podział na akty. Nie mniej mam zaufanie do RED, więc wiem, że będzie dobrze. Mieli ciężkie zadanie już przy W2, ponieważ jedynka stawiała poprzeczkę bardzo wysoko. Poradzili sobie znakomicie, więc i tym razem również dadzą radę
    Świat W3 będzie o 20% większy od świata Skyrim, nie wiem jak wam ale mi grając w SKyrim towarzyszyło poczucie zagubienia, czasami nie wiedziałem od czego zacząć, gdzie się udać, w poprzednich wiedźminach sytuacja była klarowna zrób to później tamto, po drodze kilka dodatkowych rzeczy, wybory jakich dokonasz mają wpływ na grę w późniejszych etapach. Mimo liniowości taka gra nie była nudna, wręcz przeciwnie, świetnie się przy niej bawiłem. Twórcy chcą stworzyć świat żyjący własnym życiem, nie wiem czy to nie zbyt duży projekt, oraz czy to nie wymusi na graczu podejmowania określonych decyzji w określonym czasie. Liczę, że będzie tak dobry jak poprzednie części
    Popraw podpis

  9. #29
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Świat W3 będzie o 20% większy od świata Skyrim, nie wiem jak wam ale mi grając w SKyrim towarzyszyło poczucie zagubienia, czasami nie wiedziałem od czego zacząć, gdzie się udać
    Ja miałem uczucie pustki i nudy, mam nadzieje, ze nie uswiadcze tego w W3

  10. #30
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Uczucie pustki i nudy wyszło dlatego, że Skyrim z założenia miał być grą w której w miastach dostajemy questa, biegniemy przez pół mapy (po drodze zabijając pająka i dwóch zbujów) do jaskini i tam się dopiero bawimy.
    Jakoś specjalnie nie narzekam na to, mi nie przeszkadzało.

    Jakby co to redzi ostatnio wypuścili filmik/wywiad w którym opowiadają min. o Skyrimie i o tym co zrobią inaczej

Strona 3 z 57 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiedźmin 1
    By Haller in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 257
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 09:20
  2. Wiedźmin - Modyfikacje
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 23:44
  3. Słonie,płonące DZIKI,psy bojowe.
    By Fallen in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-05-2014, 21:29
  4. Wiedźmin 1 vs. Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 08:37
  5. Wiedźmin: Versus
    By Belfer in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •