Strona 55 z 57 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 562

Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon[spoilery]

  1. #541
    Pampa
    Gość
    Pograłem chwilę, i stwierdzam że dodatek jest niezły. czy lepszy od serc? Jeszcze nie wiem, bo robię metodycznie zadania poboczne. Jedna rzecz mi się nie podoba - muzyka. Ta z serc była świetna, w podstawce również. Tutaj jest słabo, mam wrażenie że nawet czasem w ogóle nic nie gra.

    Spoiler: 
    Jak nazwaliście swoje wino? Rzeźnik z Blaviken chyba najlepiej brzmi, kojarzy się z winami typu komandos.
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 01-06-2016 o 08:37

  2. #542
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Ja już K&W zakupiłem, ale, wstyd przyznać, dopiero kończę "Serca" Miałem jednak już okazję zapoznać się z odświeżonym interfejsem, wszystko wygląda teraz przejrzyściej, duży plus.

  3. #543
    Pampa
    Gość
    Przeszedłem iiii... muszę stwierdzić że dupy nie urywa. Dużo lepsze było Serce z kamienia. Szkoda, bo był spory potencjał, ale wątek główny jest naprawdę krótki, dłużej mi zajęło zrobienie zadań pobocznych. Jak policzyłem to w wątku głównym jest około 6 długich zadań. Czuję trochę niedosyt, chociaż samo zakończenie we własnym chałpiszczu jest dośc spoko. Tu mogę zdradzić że będziemy mieli okazję spędzić resztę wiedźmińskiego życia z jedną z czarodziejek która się wybrało w 3.

    PS przejście całości ze wszystkimi poboczntymi zajęło mi 18 h... a miało być 30.

  4. #544
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Znaczy się za szybki jesteś Ja w czwartek na urodziny dostanę Wieśka 3 i nie mogę się już doczekać


  5. #545
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Ja robię głównie zadania poboczne, w głównym jestem po zdobyciu śliny wichta, przed wyruszeniem w Regisem do Tesham Mutna. Na liczniku mam 24 godziny gry - nawet biorąc pod uwagę, że się ociągam, to myślę, że ze 20 by spokojnie wyszło, a ciągle mam kilka zadań pobocznych i ruszoną tylko jedną tablicę informacyjną, także liczę na dobicie do 40 ( dla mniej skrupulatnego gracza te 30 wydają się osiągalne ).
    Kurtała Mantikory wypas, spodnie mi się trochę nie podobają, ale fajnie polatać we wdzianku z jedynki, no i oczywiście Aerondight też z pierwszej gry - szkoda tylko, że nie można zaklinać tego miecza, no ale byłby wtedy zbyt OP ( brakuje mi przecięcia, która to umiejętność wydłuża młynek o 1.1 metra - co spowodowałoby zbyt dużą sieczkę ).
    Zrobiłem jeszcze arcymistrzowski set wilka, ale jednak mi nie pasuje, niby jest ładny, tylko po co ta blacha dodawana? Pozostałe sety mam odkryte, na pewno zrobię jeszcze kota ( bo kaptur ), a resztę jak starczy gotówki.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #546
    Pampa
    Gość
    Jak zauważyłem kilka osób na innych serwisach mówi o tym że główny wątek jest bardzo krótki, porównywalny z sercami. Przeszedłem absolutnie wszystko co było do przejścia w Krwi i nabiłem 25 h. Co nie zmienia faktu że według mnie ten dodatek jest gorszy od poprzedniego. Co prawda jest kilka fajnych misji, ale większość... no dość nużące i powtarzalne.

    Szkoda że wątek z Wichtem był taki krótki, bo bardzo mi się klimat podobał.

  7. #547
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Właśnie ukończyłem K&W. A właściwie tylko główny wątek, bo zaaferowany nim ukończyłem tylko 1 czy 2 misje poboczne Fabuła ciekawa i trzyma w napięciu, nie jest to może jakiś majstersztyk, ale i tak zostawia w tyle masę pełnych wersji gier RPG, będąc przecież tylko dlc. Dużo nowych i starych potworów, wątek z Krainą Tysiąca Baśni genialny, po ukończeniu wczytałem wcześniejszy save i wypróbowałem ścieżkę z wizytą u Ukrytego, nie zawiodłem się Pytanko do weteranów, kto nie ukończył niech nie czyta:


    Spoiler: 
    Co się dzieje w ostatnim etapie walki z Dettlaffem? Ta walka pośród jakichś organów wewnętrznych to jakaś halucynacja? Iluzja? Wydaje mi się że nie ma opcji nie zabijania Dettlaffa, ale może się mylę?

  8. #548
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Spoiler: 
    Co się dzieje w ostatnim etapie walki z Dettlaffem? Ta walka pośród jakichś organów wewnętrznych to jakaś halucynacja? Iluzja? Wydaje mi się że nie ma opcji nie zabijania Dettlaffa, ale może się mylę?



    Spoiler: 
    Jeżeli nie zdobędziemy dla Syanny wstążki od dziewczynki z krzesiwami, ona ginie od Dettlaffa, wtedy możemy albo puścić go wolno albo się bić. Niestety lądujemy potem w Więzieniu
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  9. #549
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Przeglądałem sobie mody do W3, nie ma tam na razie nic nadzwyczajnego, głównie patche graficzne, chyba, że coś przeoczyłem I tu pytanie, czy CDPR wydał jakieś narzędzia modderskie? Jeśli tak, jak bardzo pozwalają ingerować one w grę? Jeśli nie, to czy wiadomo coś na temat ich ewentualnego wydania?

  10. #550
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Nie wydali i najprawdopodobniej nie wydadzą ( ponoć silnik jest trudny do opanowania ).
    Ja ciągle na pobocznych, ale w poprzednim tygodniu miałem mniej czasu na grę, zwłaszcza w weekend. Został mi już tylko turniej gwinta, czyli jestem blisko. Do 30 godzin spokojnie dobije, o ile już nie dobiłem.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 55 z 57 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiedźmin 1
    By Haller in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 257
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 08:20
  2. Wiedźmin - Modyfikacje
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 22:44
  3. Słonie,płonące DZIKI,psy bojowe.
    By Fallen in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-05-2014, 20:29
  4. Wiedźmin 1 vs. Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 07:37
  5. Wiedźmin: Versus
    By Belfer in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •