Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 107

Wątek: Age of Wonders III

  1. #91
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Miło to brzmi, zwłaszcza to, że twórcy wracają do starszych gier swojego studia.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #92
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W między czasie był pacz 1,7 ale dotyczył głównie rozgrywki EPEB czy jakoś tak, to nie wspominałem.

    A ten 1,8 który jest bardzo malutki, bo to tylko usprawnienie budowniczych i jeden nowy wodny budyneczek*** (*** budynki to są w miastach, to jest po prostu miejsce specjalne), ale mocno zmienia nam sposób grania.
    Bo wcześniej teren można było podzielić na 3 typy: ziemię, podziemia i wodę.
    - Ziemia - W zasadzie całkowicie dostępne dla miast i fortów, można było stawiać w zasadzie wszędzie gdzie się chciało. Ograniczane w niektórym miejscach specjalnymi rodzajami terenu np. wysokie góry czy lawa. Ale tak naprawdę to margines na zielonej karcie wolności. (pomijam tu zachowanie odpowiedniej odległości między miastami)
    - Podziemia - Przez niezniszczalne ściany, nadawała całości kształt korytarzy, jaskiń i pieczar. Powierzchnia którą mogliśmy uczynić swoją była dość ograniczona, ale forty mogliśmy postawić w zasadzie wszędzie.
    - Wody - Natomiast zasoby wodne po prostu się marnowały. Bo jedynym sposobem ich pozyskania było postawienie miasta nad brzegiem i czekanie aż to osiedle się rozrośnie. Jeśli dobrze pamiętam to maksymalny zasięg kontroli miasta to 8 heksów (9 w przypadku wojownika, on ma czar powiększający o 1).
    W dlc EL doszło wodne miasto neutralne. Ale ono ma zasięg chyba tylko 4 heksy. A co gorsze nawet na dużej mapie maksymalnie pojawia się tylko 1* lub wcale**.

    * Ja gram prawie zawsze na małej liczbie miast.
    ** Mówimy tu o mapie typu wsypy, dla pozostałych wynik jest jeszcze gorszy.

    A teraz będzie można stawiać wodne forty wszędzie
    Jest to ważne o tyle że jedne z najlepszych (najbardziej dochodowych budynków/miejsc?) występowała tylko na wodzie.



    Obrazek najmocniejszego gospodarczo budynku w grze.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 18-05-2017 o 15:31

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #93
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Gierka dobra, ale twórcy gry ją zabijają przez nienaprawianie połączeń z ich siecią. Nie potrafią dopracować jednej rzeczy mam 250mb/s i złe połączenie co dyskwalifikuje mnie z zakładania pokoi na multi. Także to nieudolne studio zniechęciło mnie dość szybko do grania w ten tytuł.
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  4. #94
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    To już wiem skąd mam te lagi w HotSie. To jednak Twoja wina.

    Ituriel, dlaczego grasz w chińską wersję gry? ;>



  5. #95
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Na szybko znalazłem tylko ten obrazek z tymi krzaczkami.

    Niestety sam też mam czerwone połączenie i żadnej gry nie mogę założyć.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #96
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Jakby co oferuję się jako host, choć i u mnie ostatnio nie udało się założyć gry. Myślę że to wina bitdefendera, którego używam, ma on tendencje do utrudniania mi życia w szczególnych przypadkach.



  7. #97
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ciekawostka. Na ustawieniach: duża mapa, dużo miast i dużo siedlisk - na mapie pojawiło się tylko jedno miasto Olbrzymów i 1 wodne.
    A na ustawieniach: duża mapa, kilka miast i dużo siedlisk - Pojawiło się wszystko bez umarłych,a wróżki nawet 2 razy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #98
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W sumie nie wiem gdzie dać tą informację.


    We are super excited to bring you the news that Triumph Studios has been acquired by Paradox Interactive. Our Triumph adventure began 20 years ago, taking us from the first Age of Wonders strategy game to the Action RPG series Overlord, and back to our turn-based roots again. We have created the sort of original games that we ourselves craved, and that we wanted to share with a like-minded audience. Triumph’s games are genre-defying, can be experienced with other people, appeal to the inner nerd and somehow all involve conquering the world in some fashion.
    Throughout our history we have worked with varying degrees of independence, from full-on indie to close cooperation with publishers. After self-publishing Age of Wonders 3, which creatively and commercially turned out tremendously well, we realized that development – in close relation to our fans – is the thing that we care about most. Additionally, the games market is constantly evolving and we drew the conclusion that expanding our publishing efforts for the limited number of games we release would be inefficient.
    So we were super excited when Paradox proposed joining their family. As one of the world’s premier publishers – and developers – of strategy games, they really understand the type of games we make. The have specialized, highly skilled personnel to complement our activities: from marketing and PR, to QA, localization and of course development itself. Many of us are huge fans of Paradox games, so we’re very much looking forward to sharing knowledge with their renowned Grand Strategy developers.
    As a development studio we will keep on flying our own flag, but with the help of Paradox and the continued support of you -our fans- we’ll be able to take our games to another level, and contribute to the continued development of a strategy powerhouse. We just can’t wait to reveal to you what we’ve been cooking up over the last two years.
    Thanks for all your support. A new Age of Wonders dawns today, the future for strategy games has never looked better!
    Arno, Lennart and the Triumph Team
    Paradox and Triumph will host a live stream and Q&A about the acquisition on Friday, June 30 at 4PM CEST. Tune in at twitch.tv/paradoxinteractive.
    http://aow.triumph.net/triumph-studi...x-interactive/


    Mój angielski jest słaby i nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie będzie to wyglądać. Ale widzi mi się że Triumph studio zostaje wchłonięte przez Paradox lub oddaje cześć swojej niezależności za kasę od paradoxu.
    Prawdę mówiąc wcale nie cieszy mnie to info.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #99
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Paradox będzie wydawcą ich gier. Narzuci tempo, wskaże kierunek. Wcale nie oznacza to utraty kontroli nad tym co się dzieje. Wręcz przeciwnie. Taki Mount nad Blade lata był pod skrzydłami Paradoxu, a chyba nie znajdzie się nikt kto by na to dziś narzekał. Powiem więcej: mam wrażenie, że od kiedy TaleWorlds postanowiło odseparować się, to spadło im jakiekolwiek tempo prac. Przez pamięć przebija mi się, że od Paradoxu mieli odłączyć się chłopaki odpowiedzialni za Magickę. Ot taki system: my Was bierzemy pod swoje skrzydła, wydajemy grę, razem zbijamy kasę, a jak Wam się nie podoba i myślicie że sami możecie coś więcej zdziałać to tam są drzwi.



  10. #100
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W zasadzie ja nie znam Paradoksu, nie gram po prostu w ich gry. Ale kojarzę tylko cykl EU (i pochodne od niego) i miliardy dlc.

    Ale nic to, znaczy zobaczy się.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Age of Wonders: Antologia
    By Princeps in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 17:07
  2. [Rome 2] Seasons&Wonders Free-LC
    By Grogmir in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •