Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 107

Wątek: Age of Wonders III

  1. #81
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    To ja też pozachęcam

    https://www.youtube.com/watch?v=o5ApHvt8NXU - pierwszy odcinek złym magiem

    https://www.youtube.com/watch?v=-ggQyb2iK3A - drugi

    BTW to DLC oferuje cos oprucz nowych ras klas?
    Fajna ta klasa nekromancera?

  2. #82
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Rasy to element najbardziej przyciągający uwagę, do tego te z dlc są trochę mniej standardowe niż te z podstawki (które były robiony tak by nacje były jak najbardziej równe).

    DLC dają kampanie. nowe jednostki, specjalizacje, czary, budynki na mapie, artefakty.
    Nowe rasy:
    a) Złote krainy - Niziołki i neutralne nagi.
    b) EL- Mrożlingi i kotki + neutralne wodne miasto. + Klasa nekro bardzo silna ale o słabej gospodarce (najlepsza synergia z niziołkami).

    Do tego dodatkowe opcje jak zadania imperialne, poziom ras, eventy kosmiczne, czy inne warunki zwycięstwa.

    Ja mam chopla na punkcie tych neutralnych miast, bo po 300 godzinach gry główne rasy już mi się przejadły.

    To dlc to jakie?
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 19-04-2016 o 09:58

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #83
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Pobiera mi łatkę. Jednakże nie wiem co ona zmienia. Ktoś coś znalazł? Na stronie i forum cisza o tym.



  4. #84
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To chyba pobrało beta pacza. Kilka dni później pojawiło się oficjalny opis :

    v1.705 Patch Notes are:

    • PBEM players now get an email notification and reminder when a match is about to expire due to inactivity. The expiration period has been extended by three weeks, to give two weeks of response time before the reminder email is send and another week after that before the match actually expires.
    • Added support for additional workshop tags to PackageManager.
    • Added a new unit property that can be used to change the strength of resistance checks. See: AoW Unit Property: Resist Strength Modifier.
    • AI no longer tries to dispel meditate, so it has casting points and mana left for more useful things.
    • Bone yards will now tell knight level AI player to ‘git gud’ after failing to defeat their spawned units or defenders.
    • Nymphs should no longer show up in rewards from Spring of Life locations.
    • One of the classes had a double frost protection hero upgrade, which was removed.
    • The Magical Structures Skill no longer gives the – unintended – Arcane Study bonus.
    • Frostling Scoundrels now have Projectile Resistance on Bronze, like the other Scoundrels.
    • Fixed a graphics glitch for one of the human male hairdos.
    • Fixed a geometry gap in the city walls of arctic city battles.
    • All of the ‘AoW City Operation’ now correctly check their required properties, which should resolve issues of modders running into this issue.
    • Fixed an issue that prevented modders from editing XP pickups without causing instability.
    • Fixed various crashes caused by removing mods which add new banner colours and icons.
    • Fixed a crash caused when modders added starting properties to city cores.
    • The game now shows a map can’t be played due to missing content – either DLC or Mod content – instead of only doing so when loading a save game.
    • Fixed a crash when disabling a mod which provided new hero bodies.
    • Fixed crash when city was being razed while at the same time a player had a ‘Independent Can Discuss: …’ event.
    • Fixed ironman exploit where a player could exit TC without triggering an ironman notification.
    • Fixed crash when clicking on empty specialization icon in diplomacy interface.
    • Fixed issue where master specialization would not be correctly removed when removing adapt.
    • Fixed a couple of rare crash when loading a save game.
    • Fixed an issue that caused the camera to zoom in during combat while the user was moving the camera, was supposed to be when the user WASN’T moving the camera.
    • Fixed an issue where Users could glitch the leader editor by selecting creation master, then changing to necromancer and back again.
    • Fixed an issue that caused a rift in space-time that had a small chance of releasing shadow demons back into the world.
    • Fixed an issue where skills given by libraries didn’t trigger the All Knowing empire quest. Library rewards will still not trigger the Sage empire quest.
    • Fixed a bug in online multiplayer games where players would sometimes not start on the map layer that they had selected in the leader customization menu.
    • Fixed a bug in RMG where choosing ‘Random’ advanced setting for ‘Resource Sites’ (as well as other options with ‘Random’) would be a random value per player instead of the same random value for all players. Which meant that some players could start without any resource sites, while others start with many resource sites.
    • Choosing ‘None’ roads in RMG does not remove bridges from lava hexes anymore, because it made the map too hard to traverse.
    • Tweaked Audio settings for sound effects reported to be too loud.
    • Made dire penguins even more dire. Oh dear.
    • Removed duplicate entries from the tome of wonders for the Fire Cannon and Movement Upgrade abilities.
    • Fixed and clarified English loading screen text.
    • Fixed French typo in Cannon description.
    • Fixed German Dark Pact Ability & Spell description.
    • The Polearm ability description now – correctly – states it give a +4 damage bonus. It used to say +5 which was incorrect.
    • Fixed an interface issues where properties would display ‘Unknown Property Source!’ when it could not find the source of the property. Instead of displaying the property’s screen name.
    • Map Editor now streams content, cutting memory use considerably.
    • Fixed an issue with PBEM Ironman mode warnings.
    • When a unit has been resurrected during tactical combat, it will no longer give XP or casting points (via Essence Harvest) for the rest of that battle.
    • Fixed a rare bug in Package Manager where it would not correct detect previously publish workshop item.
    • Fixed an PBEM Ironman exploit where replacing delete/replacing save games, would in some cases not trigger an Ironman Notification.
    • Fixed an issue in multiplayer with the Production Resource Pickup. Which allowed a player to select both city upgrades if the game was continued from a save game.
    • Mod Editor now only loads low-resolution textures, cutting memory use considerably.
    • Fixed an issue on certain Linux distributions where the checkboxes were not visible in the User Content tab of the Launcher.

    If you’ve switched into beta please post to let us know. And if you run into any issues while playing the beta, please let us know so we can have a look.
    We hope to make this patch public as soon as we are sure it has survived some thrashing by the community, so do your worst : D>

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #85
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Bardzo fajne wrzutki.
    Też czekałem na ten tytuł. Jestem lekko zaskoczony, że moją 'tęsknotę' za nową wersją podzielają także inne osoby.

  6. #86
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Wiadomo coś może o dalszych planach twórców tej gry?

    Czy np powstanie Age of Wonders 4? Przydałoby się bo trochę zastój w strategiach turowych, w sensie nic nowego ciekawego nie wychodzi ostatnio.

  7. #87
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Twórcy pracują na razie nad innym projektem. Nie pamiętam o czym to bo miało być, więc nic nie napiszę.

    Sam czekam na AoW4, choć bardziej wolałbym jeszcze jedno dlc do 3.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #88
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dobry byłby powrót Barbarzyńców z dodatku do dwójki

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #89
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    U mnie bardziej chodzi o te mini rasy. To one bawią mnie jeszcze, choć ostatnio wcale nie grał (tak z miesiąc). Ale u mnie to naturalne. Już od 2-3 tygodni nie ruszyłem civki6, a endles kupiłem miesiąc temu i nawet jeszcze nie nagrałem, bo czasu na grę nie mam.

    Przy czym nawet jak teraz gram to albo elfami (druid), szroniakami (druid/łotrzyk), goblinami (druid/watażka) lub niziołkami (nekros/druid).
    A i tak podbijam najbliższe neutralne miasto (najlepiej wróżki) i to nimi szaleje dalej.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #90
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    O dziwo AoW3 jeszcze żyje. Studio w przerwach podczas prac nad nową grą jeszcze zagląda czasem do ery cudów.

    Efektem tego zaglądania jest pacz 1,8 Poseidon.
    Który pozwala tworzyć forty na wodzie i podaje nowy wodny budynek.


    New Features

    • Added new Build a Water Fortress ability. This enables embarked Builder Units to create Fortresses on water and claim water structures more easily.
    • Added new Oyster Reef structure. Oyster Reef generate gold and population within your domain.
    Nie jest to dużo, ale ja jestem zadowolony bo mapą wodnym czegoś brakowało. I już jakiś czas temu grałem tylko na lądzie, a tak spokojnie do nich wrócę. Bo teraz żaden wodny zasób się nie zmarnuje.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Age of Wonders: Antologia
    By Princeps in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 17:07
  2. [Rome 2] Seasons&Wonders Free-LC
    By Grogmir in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •