Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kingdoms.exe

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Kingdoms.exe

    Witam, mam problem z kingdoms'em, otóż gdy próbuję odpalić kingdoms'a wyskakuję mi błąd Windows nie może odnaleźć pliku kingdoms.exe z ścieżki c\gry\medieval II total war\kingdoms.exe. Przez to też nie działa Third Age.
    Żaden dodatek Teutonic/america itd. nie działa.Medieval II działa normalnie tylko ten kingdoms. Gdy próbowałem wyszukać pliku kingdoms nie odnajdywało go, lecz był cały czas w folderze.

    Posiadam Windows 7. I obie części orginalne z platynowej edycjii

  2. #2
    Gość

    Re: Kingdoms.exe

    Zastosuj się do tego, bo jak masz grę na systemowym dysku
    viewtopic.php?f=19&t=12461

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kingdoms.exe

    Total war'y to jedyna gra w jaką gram, a komputer jest służbowy. Wielkie dzięki zastosuję się do tego tylko, że ja mam 1 dysk twardy.





    EDIT. wszystko poprawnie instalowałem, ten film nic mi nie dał commandera praktycznie zawsze używam, UAC dawno wyłączone, jedynie instalowanie gier na dysku gdzie jest zainstalowany windows, kiedyś miałem kingdomsa normalnie chodziło teraz tylko on nie chodzi. No cóż dzięki za pomoc.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kingdoms.exe

    Kontaktowałem się z pomocą techniczną twórców gry, odebrałem z empiku nową płytę ten sam problem. Jest to wina windowsa tylko o co chodzi eutyches to na pewno nie przez to, że gra jest zainstalowana na tym samym dysku co windows (mam 1).Jakieś propozycję oprócz formatu

  5. #5
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Kingdoms.exe

    Bardzo proszę:
    podział dysku na PARTYCJE.
    Można to zrobić z dyskiem zapełnionym - wygogluj program do tego. Pamiętaj jednak: podział dysku zapisanego to śliska sprawa: jest ryzyko utraty plików, więc lepiej dane zgrać, dysk sczyścić, podzielić na partycje i dopiero wtedy od nowa na czysto zainstalować.
    Grunt żeby gra była na innej PARTYCJI niż system.
    ......................
    :!: Uwaga: w eksploratorze windows (czyli "mój komputer" ) poszczególne partycje widać jako ODDZIELNE DYSKI (nawet jeśli fizycznie to części/obszary tego samego twardziela).
    ...
    I zdaje się że przede wszystkim w takim sensie (logicznym, a nie fizycznym) Eutyches pisał o oddzielnym dysku dla systemu i oddzielnym dla gier i reszty.
    --------------------
    Oczywiście jak ktoś ma fizycznie dwa twardziele to jeszcze lepiej. Ale najważniejszy jest "podział logiczny" (partycje)[spoiler:1dggw2cr]"fabrycznie" jest zwykle tak: 1 fizyczny dysk twardy = 1 partycja no i to jest jasne proste i oczywiste, ale jak w kompie jest tylko jeden twardziel to każdy informatyk przy zdrowych zmysłach natychmiast podzieli twardziela na 2 partycje albo nawet na 3 lub 4 , Pierwsza dla samego systemu ... a reszta to w miarę potrzeb : do gier, programów, danych, itd.[/spoiler:1dggw2cr]
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kingdoms.exe

    Właśnie podzieliłem dyski teraz biorę się do instalowania podstawki mam nadzieję, że pomoże wielkie dzięki za zainteresowanie się tematem dam edit czy działa.
    P.S nie podzieliłem dysku na partycje, gdyż jest służbowy i zawiera jedynie programy typu 3ds, photoshop itd.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kingdoms.exe

    To nic nie dało -.-

  8. #8
    Asuryan
    Gość

    Re: Kingdoms.exe

    To w końcu podzieliłeś ten dysk na partycje i zainstalowałeś grę na partycji D czy też nie? Jeśli tak, to czy przed instalacją wyłączyłeś UAC Control (ustawiłeś na minimum)?

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kingdoms.exe

    zainstalowałem na partycjii D czyli tym nowym potocznym dysku. UAC nie mogę wyłączyć (nie mam pojęcia czemu) gdy klikam w "zmień ustawienia funkcjii kontrola konta użytkownika" nic nie wykakuje

  10. #10
    Asuryan
    Gość

    Re: Kingdoms.exe

    Otwórz Mój komputer, w pomocy wpisz uac control. Wybierz opcję nr 2 (włączanie i wyłączanie kontroli konta użytkownika), następnie pierwszą opcję (kliknij, aby otworzyć aplet...) Łapiesz za suwak i przesuwasz go na sam dół, następnie ok. Powinno wyskoczyć pytanie o zezwolenie na działanie programu UserAccount... Zezwól, powinna wyskoczyć informacja o konieczności zresetowania systemu by wprowadzić zmiany. Możesz to zrobić poprzez rozwiązywanie problemów lub uruchomienie ponowne systemu. Dopiero po tym instaluj grę, dodatek i mody.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytanie o Kingdoms
    By dawid96 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-11-2010, 14:25
  2. PROBLEM KINGDOMS
    By 4ECH in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 10:10
  3. kingdoms
    By dunios in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 17:59
  4. MTW II:Kingdoms-problem.
    By Buszmen33 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-11-2009, 17:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •