Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Dyskusje Ogólne

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Dyskusje Ogólne

    Jw.

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kolejka

    Nikt nie przeklikiwal i przestan sie srac. Nie jestes w temacie i gowno wiesz za przeproszeniem. Pisalem do seby o przelikanie tury i podeslanie na gg bo dzisiaj rano na delegacje i balem sie o neta. Dlatego odpowiedniej osobie pisalem co ma w razie czego zrobic. A do seby napisalem ze jest to tura tlyko dla mojej informacji i bede czekal az Yangberg zrobi sam...
    Ja pierdziele jaka nadgorliwosc... gorsze od faszyzmu.

  3. #3
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    No dobra, dobra. W każdym razie czas robić bo za kilka godzin i Tobie czas na turę minie.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Kolejka

    Nikt nie przeklikiwal i przestan sie srac. Nie jestes w temacie i gowno wiesz za przeproszeniem. Pisalem do seby o przelikanie tury i podeslanie na gg bo dzisiaj rano na delegacje i balem sie o neta. Dlatego odpowiedniej osobie pisalem co ma w razie czego zrobic. A do seby napisalem ze jest to tura tlyko dla mojej informacji i bede czekal az Yangberg zrobi sam...
    Ja pierdziele jaka nadgorliwosc... gorsze od faszyzmu.
    Maryniasz nie prowokuj kwiecistym języczkiem
    tutaj akurat Domen ma racje poproszono go to wstawił ,Seba przeklinał czy co tam zrobił ale tura poszła jak sie mamy bawić ze stoperem odliczanie czasu to zaczniemy ale wszystkim liczyć ,co tam do kogo pisałeś delikatnie mówiąc nie interesuje mnie to dla mnie jest istotna informacja z forum a takiej nie zamieściłeś że robicie sobie z Sebą jakieś ''próbne starty''.
    Weś se relanium albo pie...ij łbem o parapet to ci może ulży ale nie przenoś swoich frustracji na forum zwłaszcza tam gdzie nie ma na nie miejsca.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kolejka

    Pierd... to mógłbym co innego albo kogoś innego... Wyskakujesz jak łysy w pokrzywy i sie spinasz aż guma w gaciach pęka. Nie jesteś w temacie to po prostu zamilcz, tyle z ciebie będzie najlepszego. Tobie akurat tłumaczyć się nie muszę. Poprosiłem Sebe to przeklikal i tyle a ty skończ się srać. Prosiłem bo chciałem zobaczec sytuacje i jakie ruchy trzeba wykonać na innym froncie gdybym nie miał od dzisiaj dostępu do neta, na szczęście mam. W innym przypadku prosiłbym Zachara albo Meffista o zrobienie tury wedle moich przykładów. A link seba z rozpędu pewnie wstawił .. który był niepotrzebny. Pisałem mu od początku ze czekam na link od Yangberga, który zresztą wczoraj wieczorem do mnie pisal i prosil o czas. Twój post jest tu tak potrzebny jak zeszłoroczny śnieg.. szczególnie wątek o wyliczaniu, że niby ktoś Yangberga wyliczał.. "Łep w mur.."

    Domen jak już ci powiedziałem czekam na turę od prawowitego gracza do jutra wieczorem. Jeśli się nie pojawi to zrobie z tej którą TY zrobiłeś.. Wiedział on ze nie mógł pewnych rzeczy wykonać a ty robiąc turę to zrobiłeś... pewne rzeczy między nami były ustalone i wypisywanie ich na forum było niepotrzebne. Poza tym pisałeś mi ze masz od niego turę a juz wiem ze on tej tury nie robił... to po co taka sciema..

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Kolejka

    Pierd... to mógłbym co innego albo kogoś innego... Wyskakujesz jak łysy w pokrzywy i sie spinasz aż guma w gaciach pęka. Nie jesteś w temacie to po prostu zamilcz, tyle z ciebie będzie najlepszego. Tobie akurat tłumaczyć się nie muszę. Poprosiłem Sebe to przeklikal i tyle a ty skończ się srać. Prosiłem bo chciałem zobaczec sytuacje i jakie ruchy trzeba wykonać na innym froncie gdybym nie miał od dzisiaj dostępu do neta, na szczęście mam. W innym przypadku prosiłbym Zachara albo Meffista o zrobienie tury wedle moich przykładów. A link seba z rozpędu pewnie wstawił .. który był niepotrzebny. Pisałem mu od początku ze czekam na link od Yangberga, który zresztą wczoraj wieczorem do mnie pisal i prosil o czas. Twój post jest tu tak potrzebny jak zeszłoroczny śnieg.. szczególnie wątek o wyliczaniu, że niby ktoś Yangberga wyliczał.. "Łep w mur.."

    Domen jak już ci powiedziałem czekam na turę od prawowitego gracza do jutra wieczorem. Jeśli się nie pojawi to zrobie z tej którą TY zrobiłeś.. Wiedział on ze nie mógł pewnych rzeczy wykonać a ty robiąc turę to zrobiłeś... pewne rzeczy między nami były ustalone i wypisywanie ich na forum było niepotrzebne. Poza tym pisałeś mi ze masz od niego turę a juz wiem ze on tej tury nie robił... to po co taka sciema..

    z chamem trzeba po chamsku bo inaczej nic nie zrozumie ja jednak twojego poziomu nie obiorę nie pływam tak blisko dna wiec dziecinne przygaduszki i wulgaryzmy nie bedą moją odpowiedzią na twoje żałosne wynurzenia
    posłuchaj jestem w temacie bo sprawa dotyczy Ko w której gram próby to ty sobie możesz robić w chórze kościelnym a tutaj będziesz grał zgodnie z zasadami.
    Jasno i czytelnie .

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kolejka

    hehehehe ty sam jesteś jak ten chórek... nie mam zamiaru się z tobą kłócić pANIE elokwentny i nie będę. Nie jest to pierwszyzna kiedy gracz prosi o coś podobnego MG. ale skoro nowy stary gracz gówno wie o obecnych zwyczajach i ukłonach MG w stronę graczy to jest to tylko i wyłącznie jego problem. A twoje zdanie... chamskie po chamstwie jak to określiłeś.. napisałem wcześniej... nie interesuje mnie i możesz się dalej dusić.. a no to tak... pływasz na powierzchni...

  8. #8
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Dyskusje Ogólne

    Panowie, zluzujcie, zwłaszcza ty Maryniasz, bo miałeś już ostrzeżenie za wulgaryzmy.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Dyskusje Ogólne

    hehehehe ty sam jesteś jak ten chórek... nie mam zamiaru się z tobą kłócić pANIE elokwentny i nie będę. Nie jest to pierwszyzna kiedy gracz prosi o coś podobnego MG. ale skoro nowy stary gracz gówno wie o obecnych zwyczajach i ukłonach MG w stronę graczy to jest to tylko i wyłącznie jego problem. A twoje zdanie... chamskie po chamstwie jak to określiłeś.. napisałem wcześniej... nie interesuje mnie i możesz się dalej dusić.. a no to tak... pływasz na powierzchni...
    prywatnie to sobie możecie kłaniać wzajemnie a nawet kurtuazyjnie całować po d..ie mnie nic do tego ,jednaj ja gram w tej Ko i dość mam debilnego poczucia humoru ,zagrywek i chamstwa jaki reprezentuje stary gracz w twojej osobie
    jest regulamin ,jest forum i jest w końcu kolegium KO jeśli nie pomoże , nie mi sie z tobą udręczać ......
    A tobie Seba dobrze radze nie daj sie wciągać bo na własną opinię pracujesz

    Marat wszystko ma swoje granice i nikt nie będzie sie kimś przejmował skoro temu komuś nie zależy i ma innych w d....ie.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  10. #10
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Dyskusje Ogólne

    Ale po co takie słowa? Nie można rozmawiać kulturalnie ( czasem nawet ostro, ale z kulturą )?
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusje ogólne
    By Marat in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 13:28
  2. Dyskusje Ogólne
    By Ensis in forum DarthMod Shogun 2
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 22:48
  3. European Wars I - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 22:17
  4. Dyskusje Ogólne
    By Milanos in forum Broken Crescent XVIII
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •