Strona 192 z 192 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192
Pokaż wyniki od 1 911 do 1 914 z 1914

Wątek: MEGASUBMOD V do BC 6.3 dyskusja i błędy

  1. #1911
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Usunięcie plików bin. powoduje że gra je odtwarza z aktualnych domyślnie najnowszych tekstowych. Dlatego aktualizując spolszczenie np. powinno się usuwać pliki binarne z text.

  2. #1912
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    STRONer Wrzuciłem submoda romanoi.v3.1 i na tą chwile mnie nie wywalało poza próbą zajęcia Grodna szturmem. Oprócz podbicia Grodna z pomocą kompa wszystkie dotychczasowe bitwy rozegrałem samodzielnie i nie miałem żadnych niespodzianek oby tak dalej


    Długo sie nie nacieszyłęm i wyrzuca w bitwach dość często
    Ostatnio edytowane przez KUBA26 ; 08-12-2017 o 11:01

  3. #1913
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    43
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Usunięcie plików bin. powoduje że gra je odtwarza z aktualnych domyślnie najnowszych tekstowych. Dlatego aktualizując spolszczenie np. powinno się usuwać pliki binarne z text.
    Czyli mam rozumieć że gra czyta plik .bin, a sam plik tekstowy jest tylko podstawą do jego utworzenia? Niestety bez względu na to czy plik .bin usunę czy wstawię ten przesłany przez ciebie to gra się crashuje. Jedyną różnicą jest to, że bez pliku .bin gra crashuje się dopiero w ekranie tytułowym BC, a gdy uruchomię grę już z utworzonym plikiem crash jest przed pojawieniem się tego ekranu. Gra ze starym plikiem .bin i nowym plikiem .txt działa. Jednakże z mojego punktu widzenia problem ze spolszczeniem wydaje się rozwiązany, bo wgrane poprawki zrobione na podstawie BC 7 naprawdę sporo dają choć zapewne nie widziałem jeszcze wszystkiego.

  4. #1914
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    "Czyli mam rozumieć że gra czyta plik .bin, a sam plik tekstowy jest tylko podstawą do jego utworzenia?"

    Właśnie tak. Kombinuj w Megasubmodzie do 6.3 ze spolszczeniem do 7.0 wiele plików się nada a wino bardzo dopieścił spolszczenie w 7.0.

    To widocznie to nie te poprawki co myślałem.

Strona 192 z 192 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •