Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: mg

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: mg

    Maryniasz dla mnie nie ma problemu są tylko nawarstwiające sie wątpliwości a czytając posty związane z tematem jest ich zbyt wiele aby nie nasuwały sie negatywne hipotezy.
    Obawiam sie i nie mogę wyjść z podziwu gdy pokonanie jednej armii tureckiej biedna gruzja potrzebowała prawie dwóch flag gdy możliwości mobilizacyjne pozwalały turcji w ciągu dwóch tur stawiać pół flagi w jednym tylko zameczku. To jedynie spotęgowało moje wątpliwości w obliczu przebiegu wydarzeń w tej sprawie -no jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie to że jestem początkującym graczem.
    Nic nikomu nie zarzucam ,mam prawo mieć wątpliwości i staram sie je wyjaśnić i mam nadzieje że MG da odpowiedz na nurtujące mnie pytania.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: mg

    No to teraz ja sie dziwie bo gruzja ma znacznie lepsze jednostki niz Turcja. Zapytaj Domena jaka byla sytuacja, nie malem z Turcja zadnych paktow, wszedlem praktycznie na puste miasta. Turek mial malo kasy i malo wojska, Domen nie widzial o fakcie pobitych kilku jednostek i dlatego odbil mi wtedy oblezenie ale jak sam mowil bylo to tylko odwleczenie na 1-2 tury.. Jak mowilem niech wiec wypowie Yangberg.

  3. #13
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: mg

    Zapytaj Domena jaka byla sytuacja, nie malem z Turcja zadnych paktow
    Nie chciałeś pona ale obiecywałeś, że nie zaatakujesz Turcji. To przestroga dla wszystkich, którzy chcą pertraktować z Egipcjanami :!:

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: mg

    taaa. obiecywalem ze w najblozszych turach nie zaatakuje i ze zostawie wojne 1v1 - tak mowilem. Ale jak widzialem ze turcja wdupila to nie moglem pozwolic zeby gruzja zajela cale panstwo i graniczyla mi pod damaszkiem.

  5. #15
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: mg

    Cytat Zamieszczone przez maryniasz
    obiecywalem (...) ze zostawie wojne 1v1 (...) Ale (...) nie moglem pozwolic zeby gruzja zajela cale panstwo (...)

  6. #16
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: mg

    Czysta prawda Zaatakowałem dopiero kiedy Turcja już przegrała w wojnie z Gruzja.

  7. #17
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: mg

    Prosimy o zatwierdzenie kupna-sprzedaży Teodozji przez Polskę od Mediolanu (Crimea Ligura).

    ===================================

    PS:

    Teodozja za dwie albo trzy tury i tak wpadłaby w polskie ręce, bo idę tam pełną flagą z katapultą żeby ją zdobyć.

    Doszliśmy jednak do porozumienia - pokojowe odkupienie w zamian za nieburzenie mi budynków przed nosem przez Genuę.

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 395
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: mg

    zgoda

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: mg

    Witajcie zwierzchniku wszystkich granic... Młody Syn Egipski został wysłany na Tureckie ziemie żeby zakończyć nieudolne rządy Tureckiego poprzednika a lud Turecki dziś już po części Egipski okryć płaszczem dobrobytu i bezpieczeństwa... W ciągu kolejnego roku nasze wojska staną pod bramą Ancyrii i Sułtan będzie chciał je zając pokojowo bez rozlewu krwi. Jednak Namiestnik tego miasto już wyjechał Nam na spotkanie i prośbę swoją nam przekazał... Mówi że jego miasto w większości są to ludziska z bizantyjskich miast którzy swojego szczęścia wyjechali szukać na wschód... Prosił nas zatem byśmy miasto owe oddali w panowie cesarstwa a w zamian wór pieniędzy z carskiego skarbca dostarczy osobiście... ewentualnie nastąpi wymiana miast... Cesarz skarżył się ze w Synopi 10 razy w ciągu dnia miasto zamiera... zamykają porty i sklepy nabrzeżne ponieważ mieszkańcy modlą się w stronę słońca!!! Prawdziwi muzułmanie!! A ze cesarz nie przyzwyczajony do takich rzeczy to i miasta woli zamienić... Nikt przeciwwskazań mieć nie powinien z żadnym państwem nadmorskim ani cesarz ani sułtan wojny nie prowadzą. Prosimy więc o zgodę...

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 395
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: mg

    zgoda

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •