Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041
Pokaż wyniki od 401 do 403 z 403

Wątek: Total War: Arena

Cześnik Awatar Jsatrzab
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 67 podziękowań w 41 postach
    Każdy gotowy model jest przetwarzany z osobna, ale najpierw trzeba go stworzyć/załadować, gdy wszystkie modele są identyczne to ładujesz tylko raz, gdy każdy jest inny ładujesz tyle razy ile jest modeli w oddziale czyli jakieś 60-120x więcej operacji :]

Oczywiście to duże uproszczenie.
    Si vis pacem, para bellum

Chłop Awatar Galzag
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    No może i racja, chociaż nie przekonałeś mnie tak w zupełności

Co nie zmienia faktu, że jednak o różnorodność modeli bym się postarał z punktu widzenia twórców. Jak mogą zrobić skiny do tarcz czy innych rzeczy, co też obciąża wczytywanie, to tym bardziej można modele. Nie zaszkodziłoby aż tak bardzo

EDIT
    Mam pytanko: czy obecnie można dołączyć do zamkniętej bety? Na stronie niby można podać maila, żeby dostać kod, ale kilka osób mi pisało, że to nie za bardzo działa. Wiecie coś w kwestii szczegółów?
    Zapraszam na mój kanał na YT! GalzagGaming - gramy od poniedziałku do piątku!
    https://www.youtube.com/channel/UC_S...0UkkQ/featured

Cześnik Awatar Jsatrzab
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 67 podziękowań w 41 postach
    Wiem że wszyscy którzy brali udział w otwartym tygodniu z zamkniętą betą mają zapewniony dostęp do końca owej bety. Jeśli chodzi o klucze na oficjalnej stronie to ja czekałem bardzo długo, aż w końcu dostałem dwa, jednak teraz po przypływie graczy w otwartym tygodniu raczej bym nie liczył na klucz.

Z tego co się orientuję to administracja tego forum ma jeszcze trochę kluczy do rozdania więc napisz tu - http://forum.totalwar.org.pl/showthr...-klucze!/page3 to pewnie dostaniesz.

Reskin całego oddziału to nie problem bo oddziałów na mapie jest tylko 60, z czego takich samych pewnie średnio koło 10, a zmiana samej tekstury tarczy żre dużo mniej niż zmiana modelu. Tak czy inaczej prędzej czy później pojawi się jakiś Army Painter choć pewnie za złoto. Może być że z czasem zwiększy się różnorodność modeli. Należy pamiętać że gra dalej jest w zamkniętej becie, i na tym etapie liczy się przede wszystkim gameplay.
    Si vis pacem, para bellum

Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041