Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 471

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Total War: Arena

    Czemu nie, chcą zarobić a właśnie tego typu gry ostatnio przynoszą największe dochody mimo iż są darmowe. Ja osobiście jestem zadowolony i liczę że im się uda . Dwa lata temu jak zobaczyłem reklamę takiego LoLa też myślałem co to ma być? Rodzaj gry Moba co to jest? A do dziś praktycznie codziennie naparzam, mam nadzieję że z tym będzie podobnie .
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  2. Użytkownicy którzy uznali post Milanos za przydatny:


  3. #12
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Total War: Arena

    Nie spodziewałem się aż takiego odejścia od serii, ale chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.

  4. #13
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    100
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Co będzie po Rome 2?

    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Za to smutna wiadomość dla ludzi masowo zdobywających odznaki na steamie i wyobrażających sobie jacy to oni są popularni na multiplayer-owym "podwórku" i szczycących się wielkim "szacunem" w tym rejonie
    waldusiu, nie jest trudno znaleźc mój nick na steamie, zobacz jak mało tam gram (ostatni raz chyba 2 lata temu, odznaczeń czy innych udziwnień nie mam żadnych), więc jak już chcesz się czymś odgryźć, to nie tym.

    Już dawno powinni byli zrobić multiplayera z ograniczoną ilością jednostek (max.5)

  5. #14
    Ensis
    Gość

    Re: Total War: Arena

    Obecnie panuje taka moda i prawdopodobnie CA nie chciało być gorsze. Poza tym po Rome 2 i tak przyjdzie nam poczekać na nową odsłonę serii minimum 2 lata.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Ensis za przydatny:


  7. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: Co będzie po Rome 2?

    Cytat Zamieszczone przez [TIN
    _Cichy]
    Cytat Zamieszczone przez Wald
    Za to smutna wiadomość dla ludzi masowo zdobywających odznaki na steamie i wyobrażających sobie jacy to oni są popularni na multiplayer-owym "podwórku" i szczycących się wielkim "szacunem" w tym rejonie
    waldusiu, nie jest trudno znaleźc mój nick na steamie, zobacz jak mało tam gram (ostatni raz chyba 2 lata temu, odznaczeń czy innych udziwnień nie mam żadnych), więc jak już chcesz się czymś odgryźć, to nie tym.

    Już dawno powinni byli zrobić multiplayera z ograniczoną ilością jednostek (max.5)

    Nie wiem po co się tłumaczysz, wystarczy zrozumieć podejście innych do TW, a odgryźć to mogę dzisiaj kawałek babki piaskowej na próbę

    Dziwny by taki multi wyglądał

  8. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  9. #16
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: Total War: Arena

    Może panom w CA marzy się zaistnienie gry w E-sporcie. Bo żadna gra z tej serii tam się nie zadomowiła. Lol i Dota się tam zadomowiły wiec pewnie chcą zrobić coś takiego tylko pewnie innej konwencji - nie jedna postać tylko właśnie jakieś 3 oddziały na gracza. Kto wie co im chodzi po głowie

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  10. Użytkownicy którzy uznali post DonVega za przydatny:


  11. #17
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Total War: Arena

    Nie wyobrażam sobie, żeby na jednej mapie walczyło ze sobą 20 graczy mając do dyspozycji jedynie 3 oddziały...
    Popraw podpis

  12. Użytkownicy którzy uznali post Aztec za przydatny:


  13. #18
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Total War: Arena

    Grałem sporo w LoL-a. "Znudził" mi się ze względów na chamstwo innych graczy. Nie chodziło o to że byłem chłopcem do bicia czy coś, wręcz przeciwnie większość gier toczyłem z bardzo wysokim wynikiem. Tyle że zawsze znajdzie się jakiś idiota który będzie tak czy siak się kogoś czepiał, to czy ktoś ma akurat świetne statystyki nie ma znaczenia. Tutaj byłoby pewnie z tym jeszcze gorzej bo w LoL-u przynajmniej do jakiegoś czasu niemal każdy robi na własną rękę, ewentualnie w parach. Zatem największa frajda będzie pewnie wówczas jeżeli będziemy mieli stały skład, tyle że moje doświadczenia też z LoL-a mówią iż taki skład bije niemal wszystkich jak leci.

    Perspektywa grania w 20 graczy jest nieciekawa, zawsze ktoś wyjdzie, zrezygnuje albo zwyczajnie będzie idiotą.

    Multiplayer najlepiej się sprawdza chyba taki jak w Battlefieldach na 32 graczy. Jest tyle osób że nie ma osobistego czepiania się i zazwyczaj po obu drużynach znajdzie się ktoś kto nie potrafi grać albo w ogóle gdzieś poszedł. No ale nie ma też jakiejś osobistej odpowiedzialności, nikt się nie przyczepi że nie wysłałeś kawalerii w odpowiedniej chwili albo zbyt prędko zaatakowałeś.

  14. Użytkownicy którzy uznali post Dagorad za przydatny:


  15. #19
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Total War: Arena

    Cytat Zamieszczone przez Aztec
    Nie wyobrażam sobie, żeby na jednej mapie walczyło ze sobą 20 graczy mając do dyspozycji jedynie 3 oddziały...
    Ale pomnóż to przez 10 i wychodzi 30 oddziałów po jednej stronie, gdzie max ma być 500 żołnierzy u jednego gracza.

    Problemem jest raczej to co napisał Dagorad, zawsze ktoś wyjdzie, a nawet grając w klanie będzie ciężko uzbierać aż tylu graczy.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  16. Użytkownicy którzy uznali post Amrod za przydatny:


  17. #20
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Total War: Arena

    Rozumiem, że w armii będzie 30 oddziałów, ale mówię tu o własnych możliwościach, które przy posiadaniu 3 oddziałów będą znacznie ograniczone. Już wolałbym posiadać 6 oddziałów, przy maksymalnej liczbie żołnierzy 500.

    Poza tym zgadzam się ze zdaniem Dagorad-a, bardzo ciężko będzie zebrać się w takich drużynach po 10 osób. Nie mówiąc już o bitwach losowych
    Popraw podpis

  18. Użytkownicy którzy uznali post Aztec za przydatny:


Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •