Strona 30 z 48 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 471

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #291
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Trzeba czekać... Ciekawe co powiedzą w Moskwie na evencie, możliwe że coś się rozjaśni. Na forum gry również nie udzielają zbyt dużo informacjii, za to jest kupa głupich tematów...

    "No to niezła kaszana" - Kaszana jest wspaniała - Kaszana 2016.

    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  2. #292
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Na forum gry również nie udzielają zbyt dużo informacjii, za to jest kupa głupich tematów...
    Na forum gry to oni przez pół roku totalnie olewali fanów i zbywali milczeniem albo jednym słowem ,,soon'' wszystkie burzliwe dyskusje na temat tego kiedy gra powróci i dlaczego to tyle się przeciąga.

    A potem aby pozamiatać te 'brudy' pod dywan utworzyli nowe forum. Na którym sytuacja chyba jest w sumie dość podobna co na starym...

  3. #293
    Xeir
    Gość
    @william/kaszanka
    Na forum gry również nie udzielają zbyt dużo informacjii, za to jest kupa głupich tematów...
    Masz chyba rację ale jednakże nie zwróciłeś uwagi na jedną rzecz. Obecnie Wargaming stworzył 4 fora dla community, w zależności od regionu. Każde forum ma Publiczną sekcję oraz swoją ukrytą "funkcję" dla testerów.
    Z mojej obserwacji mogę wywnioskować ze Developerzy obserwują jedynie po wersij Europejskiej "ukrytej", a inne regiony zostawili Wargamingowi, żeby im zbierali informację z nich. Ale nawet ja nie wiem co się dzieję w ukrytych sekcjach na trzech innych forach i czy coś wycieka.
    No i są jeszcze zapewne ukryte w ukryciu fora jak to każda strona ma ...

    Chciał bym jeszcze zauważyć ze ze względu an to ze Wargaming jest teraz "Publisher" czy Wydawcą na nasze, jego obowiązkami stało się między innymi rozmowy z graczami i zbieranie ich suggestii więc bez wątpienia sami developerzy będą się ukrywać częściej w cieniu.


    @Caothri

    Sporo na wyrost to napisałeś. Wargaming jest wydawcą gry, odpowiada za niej promocję, kontakty z graczami eventy i pomoc developerom w przystosowaniu gry wizualnie.
    Wydwaca gry posiada własne fora, własne struktury oraz sposoby komunikacji, nie mógł sobie pozwolic z wielu powodów na przerucanie ludzi, szkolenia i innych powodow na stronę developera. Mogę powiedzieć więcej nigdy nie widziałem Publishera który nie posiadał by własnego forum i tam nie gromadził graczy. Zapewne to ma jeszcze jakieś inne znaczenia na umowach aleee. Nie znam się.

    A tak jak możesz zwróć uwage także na post który skierowałem do Wiliam/kaszanka.

  4. #294
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    @Caothri

    Sporo na wyrost to napisałeś. Wargaming jest wydawcą gry, odpowiada za niej promocję, kontakty z graczami eventy i pomoc developerom w przystosowaniu gry wizualnie.
    Wydwaca gry posiadajać własne fora, własne struktury oraz sposoby komunikacij, nie mógł sobie z powodów czysto ergonomicznych pozwolic na przerucanie ludzi z ich strony na starą.
    Nie, nie, nie to nowe forum o którym pisałem to było kolejne forum na stronach CA, jeszcze przed newsami o współpracy z Wargaming.

    Teraz w takim razie mamy już trzecie forum. Super.

  5. #295
    Xeir
    Gość
    @Caothri
    W takim razie mogę się zgodzić ze sporo na wyrost na zamknęli stare forum( Choć nie znamy wszystkich szczegółów i kosztów utrzymywania starego) ale jak już wspominałem nie mamy zbytnio prawa przyczepiać się do "Nowego Nowego"

    A obecnie fora są tak podzielone

    Ostatnio edytowane przez Xeir; 14-12-2016 o godzinie 13:54

  6. #296
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Faktycznie kompletnie zapomniałem o ukrytym forum.

    A głupie tematy to mam na myśli np. Big E czy jakoś tak...

    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  7. Użytkownicy którzy uznali post william/kaszanka za przydatny:


  8. #297
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Jako ciekawostke napisze, że na starym forum był temat gdzie użytkownicy z rozpaczy zaczęli masowo pisac jeden pod drugim:


    ,,Guys I miss total war arena so much Damn it''.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	R9jKeIH.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	66.3 KB
ID:	1921


    Temat z tymi wpisami osiągnęł kilka stron. Co ciekawe jak się pojawiło nowe forum od CA to tam znów ktoś założył taki temat i się zaczęło, kontynuacja tych wpisów

    Ciekawe czy na tym kolejnym forum od Wargamingu też już powstał taki temat, albo powstanie.

  9. #298
    Xeir
    Gość
    Jako ciekawostkę ci powiem ze założył je wtedy i pozniej użytkownik tego forum http://forum.totalwar.org.pl/member....istrz-Malborka

    A czy powstal czy nie, pozwole sobie przemilczec wszelkie tematy "ukryte" sa objete nda. A Wargaming posiada w swoich szeragach dosc liczny Polski suuport z innych gier i mozna sie nadziac ; )

  10. #299
    Xeir
    Gość
    Uwaga Uwaga Kolejna tajemnicza data zapewne odpowiadająca dacie kolejnego testu dla Alpha testerów
    https://twitter.com/totalwararena/st...81825754746880

  11. #300
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    20 Grudnia ^^

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 30 z 48 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •