Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pomoc Techniczna. FAQ

  1. #1
    Gość

    Pomoc Techniczna. FAQ

    Temat ten będzie według potrzeb aktualizowany i uzupełniany...

    Pytania, jakie były zadawane:
    1. Czy podobnie jak w EB AI "cyka" przeciwko graczowi drobne oddziałki wojsk? czy też wojna jest wypowiadana gdy posiada dużą armię?

    2. Jak wygląda sprawa kosztów? Czy trzeba mozolnie dorabiać się (znów przykład EB) przy włączonej opcji utrzymania wojsk ?

    3. Atak na falangę z boków i tyłów doprowadza do jej szybkiego rozbicia?

    4.Jaki jest czas walki na polu bitwy? (Po przygodzie z "Iberia TW" gdzie walki toczyły się niemiłosiernie długo wolę szybszą akcję....)



    ************************************************** *********


    Odpowiedzi:

    Wszystko uzależnione od poziomu trudności, zobacz na fotki, ja gram Macedonią AI jest szybkie w atakowaniu, ale robi to na moje nieszczęście Crying or Very sad w kilka skoordynowanych armii...

    Tak, koszty są bardzo wysokie, trzeba podbić strategiczne miasta, z b. dużym dochodem, ale jest tak zbalansowane, że można wytrzymać, też uzależnione od poziomu trudności

    Falanga ma tak jak było to w rzeczywistości, bardzo wysokie morale, ale reaguje na to, co się dzieje, nie stoi bezmyślnie, jak w wielu modach i czeka na ścięcie

    Nie jest tak długo, próbowałem kiedyś tego moda , ale wszystkie zależy jak sobie poustawiasz w opcjach gry



    Wiem, że prawie beta, ale chciałbym, żeby każdy mod miał w wersji pełnej takie bolączki. Czasami trzeba bez reinstalacji, jeszcze raz zainstalować, bo nie wszystkie pliki się instalują, coś wiem o tym








    Miałem, to ale przy instalacji, że mi wyskakiwał błąd, opisany przez ciebie, jeszcze raz ściągnęłem, wyłączyłem wariata bitdefendera- niestety proces instalacji czasami jest rozjechany przez programy szukające szatana w naszym oprogramowaniu, i poszło...zauważ, że instalator sam wyszukuje wersję, i jest trochę dziwny...Mam dla ciebie bardzo złą wiadomość jest AAr o Kartaginie z tego moda, spróbuj jak ja, jak na razie ani razu mi nie napyskował, naprawdę, słowo kota rasy syberyjskiej Wink

    edit...
    czy masz dziewiczą wersję romka, czy był w jakimś stosunku z innym modem? zalecają na stronie moda, był nieskalany jak łza Wink
    _________________









    Ze wzgędu na liczne zapytania, związane z instalacją tego moda i innych przypominam, o starej prawdzie związanej z modami i nie tylko...Nie chcę nikogo denerwować, ale by wyeliminować, część błędów, które mogą wystąpić, przypominam starą zasadę Very Happy
    mod musi się zainstalować, bez pyskowania, typu ignoruj, czy ponów próbę, czasami wystarczy z tego samego instalatora jeszcze raz spróbować....
    Czasami trzeba tak (miałem z jednym modów, przy wadliwie działającym instalatorze), że ściągałem pięciokrotnie moda Evil or Very Mad .
    Z tego co wyczytałem, nie jest to problem odosobniony, dotyczy także graczy zza zachodniej granicy.
    -----------------------------------------------
    Reformy, by mieć Rzymian jak ta lala
    By mieć wszystkie te śliczne jednostki synów wilczycy, musisz podbić wszystkie miejscowości, wtedy zajdą reformy, które pozwolą odblokować reformy a co za tym te jednostki...
    monitor_conditions I_TurnNumber >= 90
    and I_SettlementOwner Tarquinii = romans_julii
    and I_SettlementOwner Ancona = romans_julii
    and I_SettlementOwner Rome = romans_julii
    and I_SettlementOwner Patavium = romans_julii
    and I_SettlementOwner Aleria = romans_julii
    and I_SettlementOwner Caralis = romans_julii
    and I_SettlementOwner Lilybaeum = romans_julii
    and I_SettlementOwner Syracuse = romans_julii
    and I_SettlementOwner Messana = romans_julii
    and I_SettlementOwner Croton = romans_julii
    and I_SettlementOwner Tarentum = romans_julii
    and I_SettlementOwner Arpium = romans_julii
    and I_SettlementOwner Beneventum = romans_julii
    and I_SettlementOwner Genua = romans_julii
    and I_SettlementOwner Mediolanium = romans_julii
    and I_SettlementOwner Patavium = romans_julii
    and I_SettlementOwner Carthago = romans_julii
    and I_SettlementOwner Hadrumetum = romans_julii
    and not I_CompareCounter reform_trigger = 1
    set_counter reform_trigger 1
    terminate_monitor
    end_monitor
    Czyli:
    po 90 kolejkach musisz być właścicielem wszystkich tych osiedli. Jeżeli podbijesz je wszystkie przed 90 turą, otrzymasz reformy w 90 turze. A co za tym możliwość jednostek j.w.

  2. #2
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Pomoc Techniczna. FAQ

    Z mojej strony takie pytanie - jak zainstalować najnowszy patch? Bo mi zamiast podmiany plików tworzy folder patcha. Chodzi mi o folder.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

Podobne wątki

  1. DeI - pomoc techniczna
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 01-07-2022, 18:03
  2. Pomoc techniczna
    By Lwie Serce in forum Broken Crescent
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 17:03
  3. Pomoc Techniczna
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 14:10
  4. Pomoc Techniczna.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 00:11
  5. Pomoc techniczna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •