Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Nasze czołgi

  1. #21
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Nasze czołgi

    U mnie doszło trochę nowych czołgów.

    1. T-28 Prototype - na papierze wydawał się świetny, bardzo dobre działo, pancerz, obrotowa wieża. Do słabej mobilności się przyzwyczaiłem, bo gram głównie ciężkimi czołgami. Pograłem tym, wymaksowałem i jestem trochę zawiedziony. Zbyt wolny mimo wszystko. Max speed ten sam co w AT15, ale po prostu o wiele wolniej przyspiesza. Pancerz w praktyce słaby, a jak ci jeszcze arta przywali w otwartą wieżę, to pozamiatane, wchodzą maksymalne wartości. Spoko wychył działa, także można przy nierównościach nieźle powalczyć. Da się tym grać bardzo dobrze, ale dupy nie urywa. Dalej, w T30 chyba nie idę. Brakuje mi 40k do odkrycia, po tym dam sobie spokój z tą linią ( choć 10 tier jest genialny ).
    2. AT15 - genialny tedek. Wolny, ale daje radę. Jako pierwszy w lini, nie ma mega weakpointa na jednym z boków ( gdzie były widoczne, dospawane dobudówki na bokach, z beznadziejnym pancerzem ). Oczywiście garnek na górze łapie wszystko, ale im większy dystans, tym lepiej. Trudniej go trafić, a on ma megacelne działo. Nie raz walczyłem z KV4 na duży dystans, gdzie waliłem w jego garnek, a on same dingi. Tortoise wygląda jeszcze lepiej ( choć oczywiście garnek pozostał ), zwiększony dmg, mega szybkostrzelność i dobra penetracja.
    3. S35c - postanowiłem iść we francuskie TD. Męczyłem się na 4 tierze, beznadziejny. S35c wygląda lepiej, choc dupy nie urywa. ARL z 6 tiera ma mega działo, 220 penetracji na tym tierze to jest na prawdę ogrom. Bolał będzie pewnie brak pancerza. Zabawa zacznie się od 7 tiera, a ostatnie Fochy są wręcz OP.
    4. E-100 - miałem już ponad 10 mln kredek i postanowiłem w końcu kupić jakąś dychę. IS4 miałem po tych zamianach, nie przypadł mi do gustu i sprzedałem. IS7 odkryty, ale też mnie nie grzeje. Jagoda E-100 na teście mi przypadła do gustu, ale na randomy raczej się nie nadaje. Z tym czasem przeładowania nie da się grać z osłami, którzy giną po 2 minutach i musimy się często bronić przeciwko kilku czołgom. Jak przeładujesz szybciej, to się jeszcze czasem trafi bitwa wygrana ( rzadko ), a inaczej to jeden hit i po sprawie.
    Zdecydowałem się na E-100. Wiem, dużo narzekania na ten czołg, ale jak to na randomach, dużo idiotów gra, więc bardzo często dinguje i jest nie do ubicia. Więcej HP też daje swoje. Na razie muszę odkryć to większe działo, ale po kilku bitwach jestem zadowolony.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #22
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Dawno nie odświeżany temat. Idę w medy, także trochę się pojawiło nowych czołgów w garażu.
    1. Chi-Ri - fatalnie mi się grało ( poprzednicy ujdą, da się tym coś zrobić, choć lepiej szybko sprzedać ). Jednak po zamontowaniu rewolwera ( na 3 strzały, co sekundę ) ten czołg potrafi pokazać pazur i na prawdę przyjemnie się gra, choć jesteśmy zależni od drużyny. Jako wsparcie idealny. No i ponoć następny tier wymiata, pierwszy rasowy med w tym drzewku.
    2. Indien Panzer - świetny czołg i w sumie nic tu nie trzeba dodawać.
    3. Centurion I - jeszcze nie mam silnika, jakoś się w nim specjalnie nie zakochałem, ale można tym nieźle pograć. Bardzo dobre działo z dużą penetracją ( ponad 200 ). Przesadnie mobilny to on chyba nie jest, ale ocenie po zamontowaniu silnika.
    4. T-20 - amerykaniec, rzekomo najlepszy tier 7 medów. Dobrze się nim gra, choć mnie osobiście bardziej pasował T-43 i Comet ( ten nawet bardziej od Cromwell'a, gdzie większość graczy woli 6 tier w tej linii ).
    5. ISU-152 - postanowiłem dokończyć tą linię, porzuciłem ją na samym starcie gry. Niezbyt mi się podoba, słaba mobilność, nie ma pancerze, nie ma celności. No ale jakoś się przemęczę, choć Object chyba podobny.
    6. D.W - idę przez niego do Panterek. Miałem odpuścić tą linię, ale ostatnio coś mnie naszło i postanowiłem jednak się pomęczyć.
    7. T-44 - w sumie to go nie mam, ale odkryłem i czekam na odpowiednią ilość kredek, co wcale nie nastąpi szybko, bo wcześniej skorzystam z promocji na Pershinga, no i jeszcze STA-1 ma priorytet i niższe tiery w drodze do Panter.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Ja się moge pochwalić E75 i niedostępnym już E25 - oczywiście mam też mnóstwo innych maszyn
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  4. #24
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Ktoś tam pisał, że idzie do zbufowanej vk45b. Będzie zamiana kiedyś tam, na - w moim odczuciu - mieszańca mini E100/Maus.


    http://www.dom1n.com/newsy/typ-2051/
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  5. #25
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Ja, mam już vk.b ale niestety taka średnia przyjemnść z grania. Każdy td X tieru po pierwszym dingu od nas ładuje złotą kulkę, wtedy nawet 200 m pancerza nam zbytnio nie pomoże.
    Z czołgów w garażu mam:
    - e75
    - vk b
    - is7
    - obj 140
    - e5
    - cometa
    -churchilla III
    - elc amx (jako zabawka i pod misje z lightami)
    - jagdtigera
    -amx 13.90
    -t34
    trochę drobnicy na 2,3 tierach.
    Odkryte ale nie kupione:
    -is4,
    -e100,
    -e50m
    -t62
    -pershing
    -carnavon
    -st emil
    -su 152
    Ostatnio edytowane przez odi.profanum ; 07-02-2015 o 02:31
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Nasze kampanie
    By preussen6 in forum The Great War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 17:22
  2. Czołgi zachodnich aliantów vs. Niemieckie - Kwiecień 1940
    By in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 16:53
  3. Nasze konta na Xfire ;)
    By Andzia in forum Nasi Forumowicze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 16:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •