Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wiedźmin - Modyfikacje

  1. #1
    Salvo
    Gość

    Wiedźmin - Modyfikacje

    Wiedźmin też posiada modyfikacje! W przeciwieństwie do tych z TW nie polegają jednak na zapewnieniu grywalności na w miarę rozgarniętym poziomie, lecz dostarczają nowych przygód

    Wiedźmin I
    [spoiler:ep2m3xcs]http://www.witchersite.pl/remository...n/Modyfikacje/
    http://www.witchersite.pl/modyfikacj...a-przygod.html

    Najbardziej polecaną modyfikacją jest Full Combat Rebalance 1.5, całkowicie zmieniający system walki w jedynce.
    Minusem modyfikacji jest fakt, że nie można tworzyć nowych lokacji, tylko modyfikować istniejące. Do tego wszystkie nowe modele czasem bywają niewidoczne. Mimo to polecam, jest naprawdę warto![/spoiler:ep2m3xcs]

    Wiedźmin II
    [spoiler:ep2m3xcs]Oficjalna strona narzędzia RedKIT[/spoiler:ep2m3xcs]

  2. #2
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin - Modyfikacje

    Mamy gameplay z REDkitu - narzędzia modderskiego!
    http://www.witchersite.pl/component/...lko-u-nas.html

    Zapraszam również do zapoznania się z pierwszą poważną modyfikacją z nowymi questamni i Yennefer!

  3. #3
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin - Modyfikacje


  4. #4
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin - Modyfikacje

    RedKit wydany, co ważne jest o wiele bardziej rozbudowany od narzędzia pod W1!
    http://www.witchersite.pl/component/...-juz-jest.html
    Co więcej już teraz można pobrać pierwszą modyfikację
    Yennefer z Vengerbergu, śliczna czarodziejka, w której zakochał się Geralt, po tym jak oboje musieli stawić czoło potężnemu dżinowi, przedstawiła wiedźminowi Triss Merigold. Triss od początku miała się ku Geraltowi. Kilka miesięcy po tych wydarzeniach, Geralt dostał list od Triss Merigold, która, jak się okazuje, potrzebuje pomocy. Mieszek Geralta i jego wiernego kompana, Jaskra, świeci pustkami, więc podążają śladami Triss i trafiają do miasteczka Lykaon w Temerii.

    Jaskier, który jest akurat w trakcie pisania kolejnej ballady o wiedźminie, chętnie wybiera się w podróż, jako że Lykaon znany jest ze swojego bogactwa oraz tego, że leży nad rzeką Travą, która wpływa do Jarugi.

  5. #5
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin - Modyfikacje

    Redzi (w przeciwieństwie do CA) nie zapomniają o swoich fanach. Na stronie RedKitu pojawiły się poradniki video (do znalezienia jest też sporo innych rzeczy ) dotyczące tworzenia modyfikacji, zapraszam do zapoznania się ze stroną

  6. #6
    Salvo
    Gość

    Re: Wiedźmin - Modyfikacje

    Full Combat Rebalance for The Witcher 2: Assassins of Kings!!!
    Andrzej Kwiatkowski, Gameplay Designer at CD Projekt RED (formerly known among the modding community as Flash) has just released his newest creation - Full Combat Rebalance for The Witcher 2: Assassins of Kings (PC)! The modification brings a lot of changes to the combat system as well as addresses some general bugs.
    Ja zagram na pewno. Podobny mod pod W1 cieszył się bardzo dużą popularnością - polecam

  7. #7
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Czy znacie jakąś modyfikację do wiedźmina dzięki której nie zależnie jaki strój ubiorę Geralt będzie nosił zbroję np Cechu Wilka? Denerwuje mnie to bieganie w łachmanach i niedopasowanym sprzęcie.
    Popraw podpis

  8. #8
    Pampa
    Gość
    Po prostu biegaj cały czas w jednym. Pancerz na wyżyszch poziomach nic nie daje, oprócz czystych walorów estetycznych (przynajmniej lekki lub średni). Ja gram NG+ na secie jeszcze sprzed.

  9. #9
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    No ja gram na najwyższym ale to jest moja pierwsza styczność z grą, a szczerze ja od początku chciałbym biegać w najlepszym set-cie (z wyglądu oczywiście) bo to jest bez sensu jeśli mój wiedźmin wygląda jak łachmaniarz, zamiast od początku fabuły poginać w najlepszej zbroi. Nie jest to historia w której kreujemy bohatera, tylko jest on Nam narzucony, więc powinien od początku wyglądać jak wiedźmin, a nie jak żebrak
    Popraw podpis

  10. #10
    Pampa
    Gość
    Ja np. grałem w początkowej zbroi przez całą grę dopóki nie dorobiłem się rynsztunku kota. Potem Żmii, bo w innych nie gram.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon[spoilery]
    By voitek in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 25-11-2022, 20:48
  2. Wiedźmin 1
    By Haller in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 257
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 09:20
  3. Wiedźmin mod-Projekt
    By Milo21 in forum BIBLIOTEKA MODÓW (Największa w Polsce)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 19:54
  4. Wiedźmin 1 vs. Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 08:37
  5. Wiedźmin: Versus
    By Belfer in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •