Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: The Last Days

  1. #11
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Last Days

    Nie ma co się zniechęcać kiepskim początkiem, ja zaczynając Rohirrimem też na początku słaby bardzo byłem, suchary, kiepska włócznia i wiejskie ubranie, doszedłem wtedy do wniosku że najlepiej dorobić się walką w koszarach (bardzo dobry sposób - rozwija się umiejętności i zdobywa szacunek frakcji u której te koszary się znajdują za który można kupić miecz i konia chociażby) przed wyruszeniem w pole.
    Dobry pomysł, nie pomyślałem o walce w tych koszarach. Na pewno spróbuję. Szkoda tylko, że nie ważne jakiego krasnala się weźmie bo eq mają takie same.

    Heh, w Tawernie ludzie też o nich pisali, a ja wielokrotnie się plątałem po tych lasach i nie zaatakowały mnie
    A chodziłeś w północnej mrocznej puszczy?


  2. #12
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: The Last Days

    Czy udało się komuś wyjść z mori.Wszedłem, ale nie mogłem wyjść i musiałem się poddać orkom.Czy ktoś wie jak to zrobić ?
    Kiedyś pamiętam na chwilę odpaliłem grę orkiem, tylko by właśnie Morię zwiedzić, i udało mi się wyjść, ale Ty grasz kimś z dobrych czy złych?
    A chodziłeś w północnej mrocznej puszczy?
    Przejeżdżałem przez nią parę razy, teraz jak zasiądę to spróbuję jeszcze się wybrać na spacer, i zdam raport
    Dobry pomysł, nie pomyślałem o walce w tych koszarach. Na pewno spróbuję.
    Jeśli chcesz zarobić sporo szacunku wśród Twej frakcji to polecam opcję gauntlet - bez korzystania z niej byłoby mi cholernie ciężko na początku

    Niech żyje Gwardia!

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Last Days

    Pająki powinny cię zaatakować jeżeli nie wyłączyłeś tej opcji. Nie zdarza się to jakoś często ale zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Niestety krasnoludy na arenie w ereborze mogą toczyć tylko pojedynki. Ale jakoś sobie poradziłem. Najgorsza jest sama walka. Kamera jest ustawiona jak dla postaci normalnego wzrostu ale krasnoludy są mniejsze. Widać praktycznie tylko głowę postaci. Da się tą kamerę jakoś obniżyć? Nie mówię tu o widoku z pierwszej osoby.


  4. #14
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: The Last Days

    Radzę przejść do areny w Dale. Kasa również się przyda, będziesz chyba używać zarówno waluty Dale i Erebor
    Kamery nie obniżysz niestety, ale powinieneś się przyzwyczaić.

  5. #15
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: The Last Days

    Kamerę można obniżyć tylko przytrzymując tyldę (`) Ale podczas walki to męczące jest. Hmm zobaczę czy ta opcja jest włączona.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #16
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: The Last Days

    O tym nie pomyślałem. W sumie można i klawiszem "/", ale to też niepraktyczne.

  7. #17
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Last Days

    Pytanie inne. Misja, w której trzeba znaleźć patrol i go rozwiązać(te grupki małe) jest zbugowana czy tylko ja nigdy nie mogę znaleźć tego właściwego? Daje sobie radę z normalną kamerą. Tylko mi król krasnal gdzieś zwiał i mi się go szukać nie chce więc na razie nie gram. Może pod wieczór jak zrobię zadania z matmy rozszerzonej. Fajnie się gra tym krasnalem, zupełnie inaczej niż elfem. Ciekawi mnie tylko jak wygląda gra ze złego punktu widzenia? Po osiągnięciu tego 8 lvl co się dzieje? Wszędzie pojawiają się obozy dobrej strony Śródziemia czy złej?


  8. #18
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach

    Re: The Last Days

    Ja gram elfem z Lorien i udało mi się znaleźć te sekretne wejście, przebić do tej komnaty z filmu gdzie był ten grób i książka.Wziąłem ją, później wyskoczyło okienko,że nie ma wyjścia.
    Znalazłem się w jakimś pomieszczeniu i jest tam mnóstwo tuneli,korytarzy ale wszystkie to ślepy zaułek.Drugi raz orkom się nie poddam,więc jak mi się uda to napisze.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #19
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: The Last Days

    Pytanie inne. Misja, w której trzeba znaleźć patrol i go rozwiązać(te grupki małe) jest zbugowana czy tylko ja nigdy nie mogę znaleźć tego właściwego?
    Mi się wydaje że to bug, też nie mogłem wykonać tego zadania, teraz jak je dostaje po prostu odrzucam.
    Ja gram elfem z Lorien i udało mi się znaleźć te sekretne wejście, przebić do tej komnaty z filmu gdzie był ten grób i książka.Wziąłem ją, później wyskoczyło okienko,że nie ma wyjścia.
    To do Morii można wejsć będąc dobrym? Hmm ciekawe, muszę spróbować.

    A co do pająków to pojeździłem trochę po puszczy i nic, postanowiłem więc wrócić do spraw codziennych typowego jeźdźca Rohanu hehe. Niepotrzebnie kupiłem od Theodena siodło Thengla, wydałem mnóstwo influence a tylko +1 do jeździectwa.

    Niech żyje Gwardia!

  10. #20
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Last Days

    Ja sobie wyłączyłem te zwierzaki jak gram krasnalem. Szkoda trochę, że te krasnale drogie są strasznie. Wie ktoś czy Harad ma mumakile(jak one się w książce nazywają bo nie pamiętam)? Na razie mi się grać nie chce ale korci mnie strasznie zobaczyć mroczną stronę Śródziemia, jaka ona w tej grze jest.


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. The Last Days
    By McAbra in forum Modyfikacje do M&B: Warband
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-09-2016, 15:58
  2. END OF DAYS II: LYCAN RISING
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 21:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •