Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny) - oficjalny trailer!

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Jeśli to nie fake i cena będzie przyzwoita (około 5 euro) to na pewno kupię. Znacznie lepsze to niż kupowanie każdej frakcji z osobna. Mam nadzieję że dla innych frakcji też wymyślą podobne packi.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    nie jest źle myślałem, że będą pojedynczo.... kilka kuponów psc i wyprzedaż i można się cieszyć resztą frakcji

  3. #13
    Podstoli Awatar Poliorketes
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    497
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Jeśli DLC jest prawdziwe(bo nigdzie indziej nie jest potwierdzone) to mi się podoba.
    A mi się nie podoba. Dla mnie DLC to zło wcielone. O ile dodatki w stylu wojny diadochów, mitrydatejskie, itd. kupiłbym z pocałowaniem ręki, to takie praktyki, jak wycinanie z gry dużych i integralnych elementów, jakimi są frakcje uważam za zwykłe złodziejstwo!
    A widzę, że większości się to podoba. Ba, yourself, uważa, że około 5 euro to byłaby rozsądna cena! Przecież to około 20 złotych za trzy małe frakcje! Ja rozumiem, że dla kogoś 20 zeta to nic, ale z drugiej strony spójrzcie, gra będzie pewnie kosztować coś w granicach 120 złotych, a jeśli to DLC faktycznie by kosztowało 20 zł, to byłoby to już 15% ceny podstawowej. Za co?! Za Ateny, które liczyły się jakieś sto lat przed datą startową gry, czy może za Spartę, która nie była wstanie wywalczyć hegemoni na Peloponezie. Zaraz ktoś mi powie, że jak mi się nie podoba to mogę nie kupować albo poczekać na wyprzedaż, i miałby racje, w końcu jeszcze nie ma przymusu kupowania gier CA, ale prosze nie piszcie że to fajne. Wyobraźcie sobie że kupujecie samochód, niestety okazuje się że z bagażnika będziecie mogli korzystać jak wykupicie DLC. Wycieraczki co prawda są zamontowane, ale niestety żeby je uruchomić musicie wykupić kolejny dodatek...

  4. #14
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Nikt nie mówi, że to fajne, jasne, że lepiej byłoby mieć wszystkie frakcje od razu. Ja 5 euro za jedno DLC na pewno nie dam. Rynek ewoluował niestety w tę stronę i póki co nie zamierza zawrócić, więc pozostaje nam postawa "deal with it", kupowanie na wyprzedażach i świadomość, że mogło być gorzej. Mogli wydać trzy DLC.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    @Poliorketes

    akurat przykład z samochodem byłby dobry gdyby DLC to były jakieś programy umożliwiające zmianę ust.graf. itp. gdzie "podstawie" było by to zablokowane; zaznaczyłeś posty o wyprzedażach, ale jednak napisze, chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę co można kupić za ten 20 zł kupon w czasie wyprzedaży; dalej, również byłbym przeciw temu DLC gdyby tam był "Rzym" do wykupienia i to jest przykład zgodny z samochodem, ale tam masz Ateny które znaczyły tyle co...... i żeby zagrać w miarę zgodnie z realiami gry nie jest Ci ona(frakcja) potrzebna tak jak woda do życia

    PS
    żebym nie był odebrany jako obrońca DLC

  6. #16
    Podstoli Awatar Poliorketes
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    497
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Nie wiem ile można kupić za 20 zł na wyprzedażach DLC, bo nigdy nie kupowałem. Domyślam się że wiele, ale nie zmienia to faktu, że widząc takie akcje czuję się jakbym kupował w dniu premiery połowę gry, a nie pełnowartościowy produkt. Dla mnie taki zestaw nie jest interesujący, ale jak sobie pomyślę że będę "zmuszony" kupić DLC, żeby pograć Seleukidami, Baktrią i dajmy na to Galatami, to czuje się delikatnie oszukany.

  7. #17
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Cytat Zamieszczone przez Poliorketes
    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Jeśli DLC jest prawdziwe(bo nigdzie indziej nie jest potwierdzone) to mi się podoba.
    A mi się nie podoba. Dla mnie DLC to zło wcielone. O ile dodatki w stylu wojny diadochów, mitrydatejskie, itd. kupiłbym z pocałowaniem ręki, to takie praktyki, jak wycinanie z gry dużych i integralnych elementów, jakimi są frakcje uważam za zwykłe złodziejstwo!
    A widzę, że większości się to podoba. Ba, yourself, uważa, że około 5 euro to byłaby rozsądna cena! Przecież to około 20 złotych za trzy małe frakcje! Ja rozumiem, że dla kogoś 20 zeta to nic, ale z drugiej strony spójrzcie, gra będzie pewnie kosztować coś w granicach 120 złotych, a jeśli to DLC faktycznie by kosztowało 20 zł, to byłoby to już 15% ceny podstawowej. Za co?! Za Ateny, które liczyły się jakieś sto lat przed datą startową gry, czy może za Spartę, która nie była wstanie wywalczyć hegemoni na Peloponezie. Zaraz ktoś mi powie, że jak mi się nie podoba to mogę nie kupować albo poczekać na wyprzedaż, i miałby racje, w końcu jeszcze nie ma przymusu kupowania gier CA, ale prosze nie piszcie że to fajne. Wyobraźcie sobie że kupujecie samochód, niestety okazuje się że z bagażnika będziecie mogli korzystać jak wykupicie DLC. Wycieraczki co prawda są zamontowane, ale niestety żeby je uruchomić musicie wykupić kolejny dodatek...
    Jest to spoko ponieważ zazwyczaj cena wynosi 4 euro za jedną frakcję ;-). Oczywiście najlepiej by było gdyby były dostępne od razu ale jest jak jest i z dwojga złego wolę "trójpak" niż 3 osobne dlc po 4 euro każde.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #18
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    Zwrócił ktoś uwagę na zardzewiałą tarczę Sparty? Powinna być gładka jak te kirysy i hełmy. Tarcza bojowa nigdy, ale to nigdy nie powinna tak wyglądać... Coś mi się wydaje, że CA dosłownie wzoruje się na źródłach robiąc np. na podstawie oryginalnych tarcz.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    albo jest to po prostu dowód na to, że postacie "żywcem" zostały wzięte z pola walki i swojej epoki, a na wskutek obrażeń załamania czasoprzestrzeni najbardziej ucierpiały tarcze, które służyły w tej podróży do ochrony przed planetoidami :ugeek:

  10. #20
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: DLC - Greek pack (Epir, Sparta, Ateny)

    No tylko tak da się to wytłumaczyć, bo te tarcze nie wyglądałyby tak po bitwie, a nawet całej kampanii...

    Na 99% news jest prawdziwy bo nikt z CA nie zaprzeczył (a zrobili to przy unit cards - tak naprawdę postaciach z Apatheon). W dodatku dodali w temacie te kości. Prawdopodobnie jutro dowiemy się więcej na temat tego DLC bezpośrednio od CA.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gra Spartą
    By keroloth in forum Jak grać (porady odnośnie frakcji)
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 20-04-2015, 20:03
  2. Hellas Resurgent - The "Classical Greek" Unit Pack
    By PakoThugLife in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 22:42
  3. Edycja kolekcjonerska - oficjalny zestaw
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 11-06-2013, 12:39
  4. KO-EB-Epir
    By seba225 in forum Umarł Król, niech żyje Król!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-09-2012, 19:37
  5. Trailer
    By KLAssurbanipal in forum European Wars II
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-02-2010, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •