Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87

Wątek: TOP 10 waszych ulubionych gier

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    TOP 10 waszych ulubionych gier

    Witam. Postanowiłem założyć ten temat, by poznać, jakie jest TOP 10 waszych ulubionych gier, niekoniecznie gier PC i niekoniecznie jednej gry (może być cała seria).
    Moje TOP 10:
    1. Disciples II - świetna grywalność, łącząc ze wszystkimi dodatkami daje nam mnóstwo godzin zabawy.
    2. Total War: Rome II - zwłaszcza przez pryzmat multiplayer i możliwość uczestniczenia w Czwartkach z Antykiem.
    3. Fallout New Vegas - mimo bugów jest to jedna z najlepszych wg mnie części serii Fallout, grywalność, postacie, dużo elementów przypominających nam o Fallout 1 i 2 takich jak: Nowa Kalifornia, Supermutant z Jacobstown czy chociażby lokacja z dodatku Szczere Serca, która miała być formalnie w Van Buren.
    4. Elder Scrolls III - V - moja ulubiona seria RPG/Fantasy, żadne wiedźminy wg mnie tego nie przebiją. Skoro mowa o Wiedźminach
    5. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - czyli Polacy nie gęsi, swoje gry mają. Geralt jak zwykle na propsie, dużo walki, dużo seksu z kobietami i przede wszystkim fabuła i zakończenia!
    6. Mass Effect (tu cała seria) - Bioware też potrafi robić świetne serie, a to jest jedna z nich, Shepard to postać, której warto kibicować do samego końca. Dużo ciekawych postaci pobocznych, lecz spieprzone przez szereg DLC, bo EA = łaszenie się o pieniądze od graczy.
    7. Assassin's Creed (cała seria) - Ubisoft miało wzloty i upadki, zaczynając od świetnego Altaira, przechodząc przez jedną z najlepszych growych postaci - Ezia Auditore da Firenze, potem kiepski Connor, groźny Haytham Kenway, jego ojciec Edward - pirat, a zarazem mój ulubiony asasyn z całej serii, kończąc póki co na Rogue'u z Shay'em Patrick Cormackiem i Unity (niezoptymalizowanym jeszcze) z Arno Dorianem. Dużo szermierki, postacie i muzyka! To jest to.
    8. Podbój Rzymu - nie każdemu znana gra, gdzie mogłeś władać jednym z trzech plemion: Hunów, German i Celtów. Każda z nich ze świetnymi kampaniami, muzyką, ale z pełną ilością bugów (zwłaszcza 4 misja z celtyckim wrogiem Rzymu).
    9. Kozacy - to już wręcz gra-legenda. Grywalność, klimat wojen XVII i XVIII-wiecznych oraz muzyka to największe plusy gry.
    10. Europa Universalis III - gry Paradoxu nie takie trudne, jakby się każdemu wydawało. Muzyka oraz kampanie, a także duża ilość frakcji, odwzorowanie historyczne produkcji wybija tę grę ponad wszystkie inne tego typu strategie.

    A wy? Jaka jest wasza TOP dziesiątka gier?
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 17-11-2014 o 15:34

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pora jednak, bym zaktualizował swoją listę:
    1. Disciples II - świetna grywalność, łącząc ze wszystkimi dodatkami daje nam mnóstwo godzin zabawy.
    2. Total War: Rome II - zwłaszcza przez pryzmat multiplayer i możliwość uczestniczenia w Czwartkach z Antykiem.
    3. Fallout New Vegas - mimo bugów jest to jedna z najlepszych wg mnie części serii Fallout, grywalność, postacie, dużo elementów przypominających nam o Fallout 1 i 2 takich jak: Nowa Kalifornia, Supermutant z Jacobstown czy chociażby lokacja z dodatku Szczere Serca, która miała być formalnie w Van Buren.
    4. Elder Scrolls III - V - moja ulubiona seria RPG/Fantasy, żadne wiedźminy wg mnie tego nie przebiją. Skoro mowa o Wiedźminach
    5. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - czyli Polacy nie gęsi, swoje gry mają. Geralt jak zwykle na propsie, dużo walki, dużo seksu z kobietami i przede wszystkim fabuła i zakończenia!
    6. Mass Effect (tu cała seria) - Bioware też potrafi robić świetne serie, a to jest jedna z nich, Shepard to postać, której warto kibicować do samego końca. Dużo ciekawych postaci pobocznych, lecz spieprzone przez szereg DLC, bo EA = łaszenie się o pieniądze od graczy.
    7. Assassin's Creed (cała seria) - Ubisoft miało wzloty i upadki, zaczynając od świetnego Altaira, przechodząc przez jedną z najlepszych growych postaci - Ezia Auditore da Firenze, potem kiepski Connor, groźny Haytham Kenway, jego ojciec Edward - pirat, a zarazem mój ulubiony asasyn z całej serii, kończąc póki co na Rogue'u z Shay'em Patrick Cormackiem i Unity (niezoptymalizowanym jeszcze) z Arno Dorianem. Dużo szermierki, postacie i muzyka! To jest to.
    8. Podbój Rzymu - nie każdemu znana gra, gdzie mogłeś władać jednym z trzech plemion: Hunów, German i Celtów. Każda z nich ze świetnymi kampaniami, muzyką, ale z pełną ilością bugów (zwłaszcza 4 misja z celtyckim wrogiem Rzymu).
    9. Kozacy - to już wręcz gra-legenda. Grywalność, klimat wojen XVII i XVIII-wiecznych oraz muzyka to największe plusy gry.
    10. Europa Universalis III - gry Paradoxu nie takie trudne, jakby się każdemu wydawało. Muzyka oraz kampanie, a także duża ilość frakcji, odwzorowanie historyczne produkcji wybija tę grę ponad wszystkie inne tego typu strategie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Chłop Awatar August II Rex
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Czas podzielić się swoimi typami:

    1. Wiedźmin 1 i 2 już wkrótce pewnie 3. Przemawiają za nim: patriotyzm, genialny, swojski klimat, błyskotliwe dialogi, orginalne postacie oraz system decyzji i wyboru mniejszego zła.
    2. Seria Max Payne. Poraz kolejny świetny klimat oraz główny bohater.
    3. Seria Stalker. Znów klimat i podróże po Zonie ze starym dobrym AK oraz wielka baza modów.
    4. Rome Total War. Sentyment do tej części (pierwsza, w którą zagrałem podbiła moje serce) zapewniła Total War miejsce w moim sercu i całej serii na półce.
    5. Medieval 2 Total War. Część serii, z którą spędziłem najwięcej czasu i jej wielka baza modów.
    6. Crusader Kings 2. Genialna strategia Paradoxu.
    7. The Elder Scrolls V Skyrim. Fantastyczna gra RPG, która odpowiednio dozowana po prostu nie może się znudzić.
    8. Seria Metro znów rosyjski klimat post-apo to coś co lubię.
    9. Call of Duty 4 Modern Warfare. Najlepsza część serii i wspaniałe wspomnienia z kampanii single oraz multi.
    10. Hearts of Iron 3. Znów Paradox i II wojna światowa mój konik.

    Ogólnie mówiąc taki ranking to naprawdę trudna rzecz. Nieźle się musiałem napocić żeby to jakoś ułożyć. Trochę tych gier było, ale te najbardziej zapadły mi w pamięci i ogrywam je najczęściej.

  4. #4
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Wracając:
    1. EU IV
    2. CK II
    3. M&B WB (rzecz jasna, mody)
    4. C V
    5. R II: EE
    6. NTW
    7. ETW
    8. EE
    9. EE II
    10. Seria Cultures (bez jedynki)/ Cezar IV
    Ja mam stosunkowo mało gier, ale jakoś głównie mi się podobają.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  5. #5
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak wyglądał u mnie listopad 2013, choć w zasadzie jest to moje top10 całkowite.
    1 Heroes (przede wszystkim genialna 3 i dobra 4)
    2 Total war (Rome. eh w zasadzie wszystko bez napoleona i shoguna 2)
    3 might & magic 8 day of the destroyer (mój pierwszy oryginał)
    4 Disciples 2 z dodatkami
    5 Age of Empire (oczywiście 2, choć pozostałe nie były złe)
    6 Red Alert 2
    7 Age of Wonders (2)
    8 Warhammer 40000 (1 z dodatkami)
    9 Gothic (1+2) ( Mimo że ja w sumie grałem tylko 2 godziny, znam tą grę. Brat ciupał w to non stop. A z głośników "Rob Zombie - Reload")
    10 League of Legends
    11 Tanki na pegazusa (to ta gra skrzywiła mnie w młodości)
    12 Pokemony
    A tak wygląda u mnie listopadzie 2014, czyli gry w które grałem najwięcej w tym roku:
    1. Total War: Rome2 i Empire (w zasadzie to cała seria od lat.)
    2. seria Age of Wonders 3 i 2 (Polecam zwłaszcza 3 która z każdym paczem staje się coraz lepsza i bardziej złożona.)
    3. Heroes 3 might and magic z dodatkami. (znam na pamięć i niestety nie mam tyle czasu na grę, tym bardziej że muzykę wrzuciłem na odtwarzacz i umilam sobie nią podróż do i z pracy).
    4. might & magic 8 day of the destroyer.
    5. Risen 2 (i reszta dzieł piranha bytes czyli gothic 1, 2 i NK) Ja wiem że tu mamy zupełnie inny klimat, ale ja kupiłem go.
    6. Tomb Raider ten wyzerowany. Zabawa łukiem i czekanem (tomahawkiem) była kapitalna.
    7. Deponia. Ten tytuł zabrał mi w sumie nie dużo czasu, ale nakręciła mnie na pół raku na szukanie i granie w przygodówki.
    8. Urban-Rivals. przeglądarkowa karcianka.
    9. King's bounty dark side. (śmiałem się duzo podczas gry, ale błędy uniemożliwiły mi jej ukończenie)
    10. counter strike source.

    Na resztę gier np. Disciples 2 brakowało mi czasu.
    Nie lubię tego grudniowego szumu i wysypu gier w okresie świątecznym.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #6
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    1) CS.
    2) Herosi 3 i 5.
    3) Civ 2.
    4) Dota 2.
    5) Kotor.
    6) Stalker.
    7) TF2.
    8) Gry krążące wokół Zeusa Pana Olimpu, Faraony etc.
    9) Wormsy.
    10) GTA3.

Podobne wątki

  1. Box office dla gier
    By Carlos in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 23:36
  2. Multiplayer - nie widać gier
    By Bodzio95 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 11:40
  3. Promocja gier Paradoxu
    By Ensis in forum Inne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 14:05
  4. Historie waszych państw itp ...
    By Krzyzak in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 11:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •