Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Fallout 4

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Fallout 4

    Witam, ostatnio sporo się dzieje na temat Skyrim w internecie. Na wp.pl znalazłem informację na temat podobno tworzonego aktualnie Fallout 4. Oto artykuł:
    Jaki to projekt?!

    Wiele wskazuje na to, że Fallout 4. Podczas E3 Bethesda zorganizowała 45-minutową konferencję za zamkniętymi drzwiami. Znalazł się jednak ktoś, kto podzielił się przekazanymi na niej informacjami. Zaproszonym pokazany został 37-sekundowy film, przedstawiający grę, nad którą jeszcze trwają prace.

    Fallout 4 podobno znajduje się w produkcji już od 2011 roku. Początkowo tworzony był przez mały zespół ludzi, gdyż większość studia skupiona była wtedy nad piątą częścią serii The Elder Scrolls. W 2013 roku liczba ludzi, którzy pochylali się nad kolejną częścią kultowego RPG powiększyła się jednak do tej, którą tworzyła Skyrima. Wiadomo też, że gra jest w tej chwili ukończona w nieco więcej niż 50%, a jej wydania spodziewać się możemy w październiku 2015 roku. Nowa historia ma dać nam eksplorować okolice postapokaliptycznego Bostonu.

    Wiadomo też, że o ile firma nie przewiduje dołączenia do gry trybu wieloosobowego, istnieje możliwość, że będziemy w stanie pograć w Fallouta 4 z przyjaciółmi, korzystając z tego samego telewizora i konsoli. Więcej potwierdzonych informacji na temat gry nie ma. Przyjdzie nam poczekać na nią jeszcze dwa lata, więc z pewnością w tym czasie ukaże się więcej szczegółów.

    Jak myślicie? Czy Fallout 4 ma szansę po premierze przekonać sporą ilość fanów Fallout do zakupu? Po moich odczuciach z Fallout 3 uważam, że tak. Piszcie, co o tym myślicie.
    Żeby nie było, że nie możecie znaleźć artykułu:
    http://gry.wp.pl/wiadomosci/fallout-4-n ... Fw7Q%3D%3D

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fallout 4

    Jakoś zawsze wolałem wschodnie wybrzeże więc bardzo mi się podoba przeniesienie gry do Bostonu. Cieszy mnie również, że gra nie będzie kolejnym, głupim MMO.
    ”Człowiek odczuwa wstręt do trudu i cierpienia. Tymczasem natura skazuje go na cierpienie z powodu niedostatku, jeśli nie podejmie trudu pracy. Pozostaje mu zatem jedynie wybór pomiędzy tymi dwiema nieprzyjemnymi rzeczami. Co zrobić, żeby ich obu uniknąć? Jest tylko jeden sposób, i nie będzie innego: korzystać z pracy bliźnich ” - Fryderyk Bastiat

  3. #3
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Fallout 4

    było przebąkiwane coś o MMO w realiach Fallouta. Ale to chyba inna firma tworzy. MMO to ślepy zaułek i dziwię, że Elder Scrolls w to idzie.
    Poza tym warto śledzić jeszcze grę o Mad Maxie

  4. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Fallout 4

    Miał być ponoć Fallout Online, lecz anulowano, sprzeczki między firmami i takie tam...
    Samo TES Online może być ciekawe, mimo, że to MMO.
    A co do Fallout 4 to oczekuję, że protagonista będzie mógł poruszać ustami i mówić np. "Dlaczego Enklawa dalej istnieje bla bla bla"

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Fallout 4

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    było przebąkiwane coś o MMO w realiach Fallouta. Ale to chyba inna firma tworzy. MMO to ślepy zaułek i dziwię, że Elder Scrolls w to idzie.
    Poza tym warto śledzić jeszcze grę o Mad Maxie
    Fallouta MMO jeśli się nie mylę tworzą twórcy Fallouta 1 i 2 ;-)

    Myślę, że gra nie będzie gorsza od Fallouta 3 i Fallouta: New Vegas. Cieszy mnie również, że jest umieszczona w Bostonie, uwielbiam to miasto ;-)
    "Życie bezmyślne nie jest warte życia." - Sokrates

    "Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie - Niccolò Machiavelli"

  6. #6
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Fallout 4

    Fallout NV należy do moich ulubionych gier i nie znika z mojego pulpitu, nawet zaraz sobie w niego zagram . Mam nadzieje, że 4 będzie jeszcze lepsza. Aha, no i pod warunkiem, że projektem zainteresuje się obsidian. Porównując F3 tworzonym przez samą Bethesde i Fnv, nad którym pracował obsidian, ten pierwszy wypada blado. Ale to tylko moje zdanie

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #7
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Fallout 4

    Ale porownujac Skyrim z F3 to ten drugi tez wypada blado. Bethesda zrobila duzy krok w dobrym kierunku i miejmy nadzieje, ze w F4 uda sie kontynuowac ten trend.

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fallout 4

    Cytat Zamieszczone przez Janek
    Ale porownujac Skyrim z F3 to ten drugi tez wypada blado. Bethesda zrobila duzy krok w dobrym kierunku i miejmy nadzieje, ze w F4 uda sie kontynuowac ten trend.
    F3 a FNV to też OGROMNY postęp. Między Oblivionem a Skyrimem też jest przepaść. Bethesda się po prostu wyrabia z czasem ;-)
    ”Człowiek odczuwa wstręt do trudu i cierpienia. Tymczasem natura skazuje go na cierpienie z powodu niedostatku, jeśli nie podejmie trudu pracy. Pozostaje mu zatem jedynie wybór pomiędzy tymi dwiema nieprzyjemnymi rzeczami. Co zrobić, żeby ich obu uniknąć? Jest tylko jeden sposób, i nie będzie innego: korzystać z pracy bliźnich ” - Fryderyk Bastiat

  9. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Fallout 4

    Jeden z członków Obsidianu w wywiadzie mówił, że mają zamiar stworzyć Fallout New Vegas 2 z akcją w terenach z F1, miejscem początkującym ma być ponoć Złomowo, a fabuła ma być czymś a'la The Walking Dead (dość dziwne połączenie...).
    Fallout 4 ma być ponoć robiony przez Bethesdę i mam nadzieję, że wyjdzie lepiej, niż F3 (który ma u mnie 7/10). Sam New Vegas to istne 10/10 (bo na bugi jest sposób zapisz/wczytaj)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #10
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Fallout 4

    Fallout 3 nie był złą grą, co więcej podobał mi się. Jego największym minusem w mojej opinii była zbyt mała ilość misji pobocznych. Jeśli chodzi o bugi w New Vegas to przyznam szczerze, że nigdy ich nie doświadczyłem Gra chodzi pięknie. Co do New Vegas 2, to nie wiem czy to możliwe. Prawa do marki ma Bethesda a skoro tworzy swojego Fallouta, to wątpie aby pozwoliła komuś innemu na to. Na fallouta NV 1 praktycznie prócz swojego silnika chyba nie miała wpływu, całą robote odwalił obsidian, który wielokrotnie udowodnił, że potrafi robić dobre crpg. Chciałbym aby było więcej wiadomo na temat tych nowych Falloutów ;P

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fallout
    By in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 06:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •