Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 192

Wątek: Polska walka stulecia

  1. #21
    voitek
    Gość

    Re: Polska walka stulecia

    Bylo dokladnie tak jak myslalem Stawialem na Adamka, ale pod koniec walki zrobilo mi sie troche szkoda Goloty, bo go za bardzo Tomek obijal

  2. #22
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Szkoda Andrzeja, żal mi się go zrobiło, Adamek walił jak w worek treningowy, lepszego przeciwnika na wejście do ciężkiej nie mógł dostać. Ciesze się, ze Tomek przechodzi do cięzkiej, ale mam takie same odczucia co Barsa. Mimo, że nie jestem jakimś wielkim fanem boksu, to też "wychowałem" się na Endrju, pamiętam jeszcze walki z Bowe'm za szczeniaka, on na prawde potrafił elektryzować i to mimo tych słynnych "teleexpressowych" walk Zostaje tylko życzyć powodzenia Adamkowi.

    PS: Żeby ch... strzeli Polsat za te reklamy w każdej przerwie miedzy rundami :!:

    http://www.youtube.com/watch?v=MrPD6U4UfAI

    A tu coś dla fanów Endrju, ku pokrzepieniu serc 8-)
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Lepiej się podniecać gołotą, zamiast cieszyć się, że jeszcze dość młody Adamek naprawdę ma talent? Widać Rafa, że nie miałeś racji 8-) Mówiłem, że masa tu nie będzie miała aż takiego znaczenia. Na początku się denerwowałem, ale jak zobaczyłem te ataki Tomka ... Tylko 3 runda trzymała mnie w niepewności. Najlepsze była ta wymiana ciosów w 4 czy 5 rundzie, ta co Adamek kilka razy zaatakował i Gołota też go sięgnął. Ogólnie Tomek po nabraniu masy jest w formie, mam nadzieję że za rok czy 2 zmierzy się z którymś z Kliczków. Fajnie, jakby nawiązał równorzędną walkę.

    BTW - mi reklamy nie przeszkadzały specjalnie, krótkie były więc się nie nudziłem ;]

    Edit - i tak miotą komenty na onecie

    podoba mi się to co napisałeś- popieram cię. Dla mnie ...
    ... Adamek to ZERO!!!!
    Coś mi się wydaje, że adamek straci wielu fanów w Polsce po tej walce.
    Moim zdaniem adamek zachował się jak gówniarz, który za wszelką cenę chciał pokazać jaki to jest dobry,

  4. #24
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Polska walka stulecia

    "Gołota" to był swego czasu sport narodowy :roll: i dla niego ogladalo sie boks o 3 rano! Adamek to dla mnie "ktos tam"... boksu nie ogladam i tacy piesciarze jak Adamek nie sprawią, ze zaczne... poprostu inne czasy, dajmy na to Kliczkowie, a kto to jest przy Taysonach, Luisach itd (czy w lzejszych wagach De la Hojach, Pricach). Teraz poprostu przy tym co walczy na ringu boks mnie wcale nie interesi, jak juz sporty walki to cos bardziej "połamanego"

    ps. co do komentów to mojej narzeczonej "zachowanie" Adamka też sie nie podobalo, chodzi o to po walce... jakos dziwne to tak wyszlo, ale nie lubia sie poprostu i tyle.

    Visca el Barca!!!

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Pamiętam czasy Gołoty, ale nie rozumiem jak można nie doceniać talentu Adamka. To już dwukrotny mistrz świata, rozegrał świetny pojedynek z Gołotą, a ludzie nadal że kiedyś trawa była bardziej zielona i w ogóle. I do tego jego przechwałki przed walką.
    W jaki sposób nie lubią się? Znają się? ;p

    Co do tych komentów, to niektórych ich autorów chętnie wpuściłbym z Adamkiem na ring. Jak można pisać jak to Gołota jest legendą a Adamek nikim, a ludzie jeszcze podpisują się pod tym w stylu "jedyny rozsądny komentarz na tym forum"?

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Komentarze na onet.pl utrzymują równy, niski poziom.

    A co do walki to tu nie ma wątpliwości - wygrał lepszy. Gołota praktycznie nic nie pokazał.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  7. #27
    Maharbal
    Gość

    Re: Polska walka stulecia

    Cóż, ,,Andrew" dał się zaskoczyć w identyczny sposób jak w walkach z Louisem i Brewsterem-przeciwnik od razu doskok w pierwszej rundzie, seria ciosów i cały plan walki Gołoty się sypie. Pierwsze dwie rundy dla Adamka, trzecia moim zdaniem na remis albo nieznacznie dla ,,Endria", czwarta i piąta-ponownie dla ,,Górala".
    Osobiście uważam, że Gołota mógłby skończyć karierę teraz, kiedy jeszcze jest uznawany za wielkiego.

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Cytat Zamieszczone przez Maharbal
    Osobiście uważam, że Gołota mógłby skończyć karierę teraz, kiedy jeszcze jest uznawany za wielkiego.
    Dla mnie to Gołota zawsze bedzie wielki.

  9. #29
    Gość

    Re: Polska walka stulecia

    No Andrew wielki jest, większy ode mnie na pewno. A sama walka ? bardzo szybko Tomek zaczął obijał go jak chciał, po 1 rundzie już było widać, że będzie jak zawsze.
    Jednak góral, to góral. a te komentarze z onetu, to aż kurwica mnie bierze... Adamek nic nie osiągnął ?

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polska walka stulecia

    Ludzie wstawaliscie w nocy dla Goloty, bo w tamtym czasie byl Golota, a nie Adamek. Jezeli, czego mu zycze, Adamek bedzie toczyc walki na takim poziomie i o takie stawki jak swego czasu Golota, to tez sie bedzie dla niego wstawalo w nocy i ogladalo. Nie jestem jakims znawca boksu, wiec nie wiem jakie szanse ma Adamek aby przebic sie w wadze ciezkiej, no ale aby mu sie udalo i skonczyl w ogolnym rozrachunku lepiej niz Golota.

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Realistyczna walka
    By Dawndeath12 in forum Third Age
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 14:43
  2. Bug - walka w Grecji
    By Tothamon in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 12:33
  3. Walka na wyspach
    By goro1825 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 15:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •