Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Warframe

  1. #1
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Warframe



    Warframe to kooperacyjna strzelanka osadzona w realiach science-fiction. Grę wyprodukowało studio Digital Extremes, znane z takich tytułów jak m.in. The Darkness II, Pariah czy Dark Sector. Całość korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.
    Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości i w odległym zakątu galaktyki. Fabuła koncentruje się na rasie Tenno, którą na skraj wymarcia doprowadziło imperium Grineer. Los słabszej ze stron tego konfliktu wydawał się przesądzony, ale wszystko uległo zmianie wraz z odkryciem tytułowych pancerzy bojowych. Te prastare artefakty dawno nieistniejącej już cywilizacji zapewniają swoim użytkownikom niezwykłe możliwości ofensywne i tylko Tenno są w stanie je obsługiwać. W rezultacie wojna nagle stała się znacznie bardziej wyrównana.
    Warframe nastawione jest na tryb kooperacyjny. Kontrolowana przez nas postać przypomina cybernetycznego wojownika ninja – równie dobrze włada mieczem, jak bronią palną i potrafi wykonywać efektowne akrobacje. Gracze łączą się w kilkuosobowe drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję Grineerom. Serio ktoś to będzie czytał? Istotnym elementem zabawy jest rozwijanie oraz modyfikowanie możliwości pancerzy oraz uzbrojenia. Zdobycie najlepszych części i ekwipunku wymaga często wykonania niebezpiecznych zadań. Co ciekawe, misje generowane są w sposób losowy, co znacząco przedłuża zabawę.

    Pograłem i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Gra jest świetnie zrealizowana, przyjemna dla oka i bardzo wciągająca. Dla mnie to wrzucenie Crysisa do świata Mass Effect Na razie jest świetnie. Walka sprawia dużo frajdy, mimo, iż jesteśmy siepaczami jakich mało. Wrogowie zachowują dość inteligentom postawę, próbując obejść nas i zaatakować w większej liczbie. Polecam przetestować.

    [spoiler:1prcphuj][/spoiler:1prcphuj]

    [spoiler:1prcphuj][/spoiler:1prcphuj]
    Popraw podpis

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    187
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warframe

    Nudy po 4 godzinach grania nawet w pełnym party znajomych. Największym problemem tej gry jest okropna powtarzalność. Może od czasu gdy ostatnio w to grałem dorzucili jakieś 2 nowe wariacje poziomów i szczyptę nowych rodzajów zadań. Ale gdy pojawiło się to na steamie to był denny content w przeciętnej oprawie graficznej z przeciętnym gameplayem.
    Może kiedyś tam jeszcze zajrzę co w warframe słychać ale to już jak wyjdzie na ps4 i będzie jakieś urozmaicenie w etapach i zadaniach.

  3. #3
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Trochę chciałem odkopać temat dotyczący tej gry. Po ponad trzech latach gra obfituje w naprawdę niesamowity content, prawie 30 postaci do wyboru, różnorodne misje, świetną grafikę.

    Chciałbym wszystkich zaprosić Was do klanu, w którym jestem.

    Oto nasza strona internetowa:

    www.gaarm.ovh

    Nasz klan, Go Ahead and Report Me istnieje już ponad 2 lata, skupia najlepszą ekipę Warframe w Polsce. Wymagamy TeamSpeaka, adres strony jest również adresem IP do naszego ts-a.
    Najlepiej żebyście poszukali mnie, to chętnie porozmawiam na tematy związane z Total Warem, no i oczywiście udzielę pomocy w grze.
    Chętnych zapraszam do kontaktu ze mną poprzez grę (nick KrystianBorys, w grze i na Steamie), na TS-a naszego klanu i poprzez maila na naszej stronie.
    W razie pytań lub problemów zapytajcie się poprzez wiadomość prywatną na forum.totalwarorg.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •