Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Kto oglada ragnaroka??

  1. #11
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Fakt, można prosić moderatora o przeniesienie tego tematu do innego działu?

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    latający cyrk
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Kodu na odsłonięcie mapy używam tylko z ciekawości raz na jakiś czas aby zobaczyć jak sobie radzą frakcje
    Wcale nie trzeba włączać kodu na mapę, żeby zobaczyć jakie prowincje mają inne państwa. Jeśli np poprosi się o mapy innego gracza lub weszło na jakąś prowincję, ale potem jest ona okryta mgłą wojny, to wystarczy, nie mając zaznaczonej żadnej jednostki ani miasta, kliknąć ppm gdziekolwiek na obszarze prowincji i pojawia się pasek z nazwą prowincji, aktualną przynależnością i rodzajem terenu, który znajduje się w tym punkcie. Bug nieduży i pomocny, ale przynajmniej nie używa się kodu

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ja też go oglądam, głównie serie z Total Warów. Tak jak innych wkurzają mnie te gafy, które popełnia. Czasami klnę jak szewc jak go oglądam albo walę głową w stół z powodu jego głupich błędów. Podobał mi się jego coop z Tivoltem w Dead Space 3. Szkoda trochę, że nie będzie od razu zagrajmy z RTW2 no ale praca i egzaminy są ważniejsze. A tak ogólnie to fajne zagrajmy ma.


  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ostatnio zacząłem go oglądać i bardzo podobają mi sie jego serie z TW

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ja raz oglądałem jego zagrajmy nie zrobił na mnie wrażenia.

  6. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Pora, żebym i ja wypowiedział się na temat tej żenady Total War'owej.
    Ragnarok robi swoje serie z Total War - i wręcz ogarnia mnie złość, furia, gniew ( ), gdy widzę, jak on gra.
    Po pierwsze primo, oglądałem kiedyś jego serie z Total War - wtedy jeszcze mnie się one podobały, ale gdy teraz na to patrzę, to mówię i myślę "Co za żenada". Taktyka Blitzkrieg wcale nie jest fajna, a wręcz nuda po całości - ja najczęściej podbijam sobie okoliczne parę miast/wiosek (by zabezpieczyć się finansowo) i się rozbudowuję (taktyka ekonomiczno-defensywna, jak to ujął nazgul). Lecz nie, Ragnar uważa siebie za dobrego gracza, bo atakuje co chwila, zamiast się też trochę bronić, rozbudować kraj...
    Po drugie primo, robi gość niezłe gafy i wręcz śmieję się z nich bardziej, niż z tych "recenzyjek" klocucha. Jak można pomylić Gruzję z Rumunią?! Przecież to są państwa oddzielone od siebie Morzem Czarnym.

    Po trzecie primo, kończy on serie wtedy, gdy mu się zechce - np. kampania Isengardu - zamiast zdradzić Saurona i uderzyć na niego, to on kończy przy oddaniu mu pierścienia. Przecież wtedy zaczyna się porządna sieczka, ale nie, kończymy tu i koniec kropka.
    Po czwarte primo, mam wrażenie, że unika on całkowicie trybu multiplayer - w sumie dobrze, bo na jego niskim poziomie skilla w Total War wolałbym się nie pokazywać tam.
    W sumie mógłbym podawać tu mnóstwo innych przykładów z innych jego serii z innych gier, ale nie chcę się rozpisywać (no może podam przykład tego, co zrobił głupiego w Gothic 3 - strzela z kuszy do szkieletów myśląc, że ich ubije tym ). W każdym bądź razie staram się unikać jego słabych serii, jeśli już wpadam, to po to, by się pośmiać z jego sposobu gry.

    PS. Dla dzieciarni i psychofanów Ragnaroka zostawiam 2 rzeczy:
    +nie muszę nagrywać filmów z gier, by pokazać mu, że jest słabym zagrajmerem.
    +maść na ból ....

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #17
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    DMageA, rozumiem, że nie podoba Ci się jego styl gry, ale musisz przy każdej możliwej okazji tak na niego najeżdzać? OK, powiedzmy że jest słaby, ale ten ciągły rage robi się już nudny. :roll:
    Zresztą, sam powiedziałeś że kiedyś go oglądałeś i Ci się podobał, a chyba o zachęcenie nowych graczy mu chodzi.

  8. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Mam prawo napisać, co o nim myślę. Nie widzę również tu ode mnie rage'a, a raczej powody do beki. Nie mam więcej nic o tej katastrofie Total War do powiedzenia, tyle ode mnie.
    Z drugiej strony:
    kiedyś go oglądałeś i Ci się podobał
    Sry, ale ja nie jestem gejem huehuehue - a to tak zabrzmiało. Podobały mnie się na początku jego filmiki, ale im dalej w las, tym coraz bardziej wątpiłem w to, że jest dobrym graczem. Dokładnie jak z filmem The Room - im dalej w las, tym coraz gorzej

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #19
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Od samego początku, od momentu gdy się zarejestrowałeś jeśli padał temat Ragnaroka zawsze widziałem z Twojej strony to samo: "katastrofa, cienias, tchórz" etc. To nie jest żaden atak na Ciebie, po prostu mówię co myślę na ten temat. Tak jak i Ty
    Sry, ale ja nie jestem gejem huehuehue - a to tak zabrzmiało.
    Ja już za skojarzenia innych osób nie odpowiadam.

    I jeszcze jedno, prawie za każdym razem gdy zwracam komuś uwagę, osoba ta odpowiada, że ma prawo mówić, co myśli. Przecież wiem, na tym polega dyskusja na forum i naprawdę nikomu tego nie zabraniam. :?

  10. #20
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    MaC, a ty jakie masz zdanie o Ragnaroku? Co prawda zawsze tak mówię, gdy widzę temat o tej katastrofie (stosuję tu akurat synonimy). Akurat słowa tchórz tu nie użyłem, słowa cienias i katastrofa tak.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dziś na TV 4 Bitwa pod Grunwaldem kto ogląda ?:D
    By Ezechiel in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •