Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Kto oglada ragnaroka??

  1. #21
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    To może ja się wypowiem. Denerwuje mnie zmiana jego kanału. Dawniej robił wiele fajnych serii, dużo horrorów, ciekawe gry przygodowe, crpg. A teraz jak nie Total War, to zaczyna serie, których w większości nie może skończyć. Z chęcią chciałem pooglądać Neverwinter Nigts, Binary Domain i kilka innych ale cóż... Przynajmniej nie jest takim bufonem jak Rock, który za krytyczną wypowiedź na jego kanale dał mi bloka

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #22
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez DMageA
    MaC, a ty jakie masz zdanie o Ragnaroku?
    Nie mam żadnego.
    Zwróciłem tylko uwagę na Twoje wypowiedzi

  3. #23
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Pisanie, że Ragnarok jest kiepskim graczem nie jest rage'm tylko szczerą prawdą. Co z tego, że potrafi, jak się postara, wykonywać piękne manewry skoro gubi się przy podstawowych manewrach czy rzeczach. Jego znajomość tematów na które stara się wypowiadać też pozostawia wiele do życzenia. O jego zdolności czytania lepiej nie mówić. Wkurzające jest też zaczynanie serii, których się nie kończy czy polecenie modów, w które się nie gra na tyle długo by można się było o nich w pełni wypowiedzieć. O jego chomiku już nie będę mówił bo nie rozumiem sensu jego powstania. Chwalił się kiedyś, że będzie współpracował z jakimś serwisem o TW. Co kasy mu dać nie chcieli czy nie chcieli by ich tak słaby gracz promował? Jego najlepsza seria to chyba ta z tivoltem bo to była jedna wielka beka z nich. Dla tych wszystkich powodów lubię go oglądać bo przekonuje się, że są ludzie gorsi ode mnie w TW


  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Kobrax, dobrze, że poruszyłeś temat jego chomika - ciekawi mnie, czy np. Coolecka dał pozwolenie na umieszczenie jego spolszczenia na chomiku Ragnara?
    O serii Najlepsze mody to jestem pewien, że poleca je jako ślepy strzał

    Co kasy mu dać nie chcieli czy nie chcieli by ich tak słaby gracz promował?
    Pewnie i jedno i drugie

    Pewnie niedługo tu Ragnarok zawita i będzie się spinać jak 5-latek.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez DMageA
    Pewnie niedługo tu Ragnarok zawita i będzie się spinać jak 5-latek.
    Wątpię. Koleś już długi czas gra i robi filmy z TW i nigdy ani jednym słowem nie wspomniał o tym forum. O anglojęzycznym owszem ale o tym nic. Zawsze mnie to strasznie dziwiło, że skoro jest największym polskim youtuberem, który gra w TW to czemu nie poleca największego polskiego forum o tej grze? Szczególnie, że można na nim znaleźć wszystko, szczególnie odpowiedzi na pytania jakie mu ludzie zadają. Nie wierzę, że koleś nie trafił na to forum więc tym bardziej mnie dziwi, że go nie poleca.


  6. #26
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Kiedyś był komentarz pod jego filmem, koleś pytał sie właśnie dlaczego nie korzysta z naszego forum. Ragnar chyba powiedział, że na TWC jest więcej wszystkiego i woli z właśnie z niego korzystać.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ogółem mówiąc, czekam na reakcję Ragnaroka, gdyby tu wbił (szanse niewielkie, ale może) - to będzie kupa śmiechu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Zaprośmy go na forum, aby opowiedział nam o swoich doświadczeniach z TW Ragnarok ogólnie rzecz ujmując uważa się za wielkiego mistrza tej serii - przynajmniej takie można odnieść wrażenie jak się go słucha ale jak przychodzi co do czego to podkula ogon i ucieka. Pamiętam jak kręcił cykl księstwem Białego Wilka na modzie Warhammer - nie dość, że wywalił całe skrypty armii (brak Zwierzoludzi czy Orków pojawiających się w lasach) to nawet nie doczekał do końca warunków zwycięstwa - stwierdził, że dalsza gra nie ma sensu, a szkoda z wielką chęcią obejrzałbym jego klęskę z walce z Chaosem
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #29
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    W sumie... dobry pomysł.
    Przy kampanii Middenlandu zbyt sobie ułatwił - taki "mistrz Total War", a przychodzi co do czego, to kończy serię bez ważnego powodu. Nie dość, że to, co robi to żenada, to jeszcze sobie grę ułatwia. Dlatego lepiej jest oglądać filmy choćby tej osoby:
    [youtube:296z1ar1]http://www.youtube.com/watch?v=6Z_apiBcpmU[/youtube:296z1ar1]
    czy tego:
    [youtube:296z1ar1]http://www.youtube.com/watch?v=c4euz9_X0o4[/youtube:296z1ar1]
    A nie jakieś tam wypociny "wielkiego mistrza TW".

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #30
    Sara Temer
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Osobiście lubię oglądać Ragnaroka. Co prawda mnie też czasami denerwują jego gafy i przekręcanie wyrazów, ale jego filmy są według mnie ciekawe i czasami można się pośmiać przy nich

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dziś na TV 4 Bitwa pod Grunwaldem kto ogląda ?:D
    By Ezechiel in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •