Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 77

Wątek: Kto oglada ragnaroka??

  1. #51
    marengo
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Lionheartx10, jeden z lepszych zagrajmerów usunął z DME muzykę zaimplementowaną tam przez Dartha

    http://www.youtube.com/watch?v=0HW_dn5cGiw

    z Third Age też będą problemy z powodu oryginalnego soundtracku.

    No cóż, kończy się pewna epoka, Rzym pełen pychy i przepychu upada, barbarzyńcy z szefostwa youtube sprowadzili na ziemię mrok. Co wyłoni się z niego w godzinie ciemności? Pustkowie lub pozbawione dodatkowej oprawy muzycznej mody... Oczywiście nikt z youtuberów nie przyzna tego, że nieźle zarabia na filmikach, za to wszyscy staną się nagle poprawni politycznie zgodnie z mądrością etapu i skończy się na gadce o poszanowaniu praw autorskich...

  2. #52
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    DMageA miałeś racje koniec z modami od ragnaroka:
    http://youtu.be/Qz0hljLA9QU

    No cóż, kończy się pewna epoka, Rzym pełen pychy i przepychu upada, barbarzyńcy z szefostwa youtube sprowadzili na ziemię mrok. Co wyłoni się z niego w godzinie ciemności? Pustkowie lub pozbawione dodatkowej oprawy muzycznej mody... Oczywiście nikt z youtuberów nie przyzna tego, że nieźle zarabia na filmikach, za to wszyscy staną się nagle poprawni politycznie zgodnie z mądrością etapu i skończy się na gadce o poszanowaniu praw autorskich...
    Ragnarok się przyznał w swoim filmiku, że zarabia kasę na nim, za co zaplusował u mnie ale powiem tak szczerze, skoro na Y-T królują głównie różnego rodzaju "zagrajmy w", to szefostwo strzela sobie w stopę, z prawami autorskimi. Jeśli pójdzie tak dalej to zostaną same blogi, same kanały, których filmiki nie są objęte prawami ponieważ są to kanały jakiś wielkich firm, Y-T stanie się pustynią, na której nie uświadczysz niedługo niczego dobrego.
    Ja się zastanawiam, kiedy wejdą oni z prawami autorskimi do aar-ów, bo przecież zamieszcza się tam sreeny z gier, ilustracje pobrane z neta itd. Powoli zaczyna się robić nieprzyjemna atmosfera.
    Posłuchałem sobie co powiedział Rock, i rozwalił mnie jeden tekst jego:
    "Ktoś nie kupi już gry, skoro zobaczy jak ktoś już ją przeszedł na y-t"
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #53
    marengo
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Fakt, celem zaostrzenia wypowiedzi trochę zagalopowałem się pisząc, że nikt się nie przyzna do zarabiania kasy. Z drugiej jednak strony, czeka nas pewnie słowotok tłumaczeń w temacie czego to już teraz nie będzie i jak komuś jest z tym ciężko. Powiem szczerze, nagrywanie filmików na youtube z gier to dość wygodny sposób na zarabianie. Jeżeli ktoś to potrafi, to chwała mu za to, ale z drugiej strony to życie jest prawdziwym total warem i trzeba być elastycznym. Polecam odcinek Wojtka Cejrowskiego pod tytułem "Arabski kupiec", taka mała dygresja o prowadzeniu biznesu, czym zarabianie na youtube przez najlepszych jest. Zwykły zjadacz chleba ma w swoim życiu wiele ograniczeń, musi ciągle się dostosowywać do zmieniającej się sytuacji, życie jest rzeką nie kamieniem. Ktoś zniknie z youtube, bez żalu. Ja wydaję czasem niełatwo zarobione pieniądze na gry z serii i muszę przestrzegać w związku z tym prawa, więc inni też powinni się dostosować bez ględzenia niczym przekupka na targu. Swego czasu była zresztą toczona na twcenter ciekawa dyskusja na temat naruszania praw autorskich przez twórców modów.

  4. #54
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ale prawda jest taka, że teraz nagrywać zagrajmy będą osoby, które chcą to robić jako hobby. Zdobywali kase za darmo, praktycznie bez wkładu własnego, a teraz narzekają. Nie zauważyłem aby przekazywali część zarobionej kasy na rzecz firm od, których pochodzą gry, z których materiały nagrywają

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  5. #55
    marengo
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ja tej przyjemności z gry u Ragnaroka nie widziałem, choć wypowiadam się tylko i wyłącznie na podstawie ostatniego odcinka, a właściwie samej bitwy. Facet ma dobry sprzęt, a po polu bitwy poruszał się, tak no powiedzmy dostojnie i ślamazarnie, dodatkowo bez należytej koncentracji i finezji w grze. Parę uwag:

    1. Skoro Indianie ponosili małe straty od ostrzału, powinien przejść do ataku na bagnety. Nigdy na tym dystansie, w modzie czy w historii strzelec uzbrojony w osiemnastowieczną broń palną nie będzie miał przewagi nad łucznikiem. On wystrzeli 2-3 razy na minutę, łucznik wypuści w tym czasie kilkanaście strzał. Dążenie do walki wręcz, lub tylko wywarcia na nim wrażenia było jak najbardziej w duchu epoki. Przed trzecią wojną śląską w pruskich regulaminach wprowadzono zmiany, nakazujące piechocie ataki z bronią na ramieniu. To prawda, takie mordercze ataki, dążenie do zwarcia wyniszczyło pruskie regimenty pod Pragą czy też Kolinem, było jednak zgodne z filozofią wojny Starego Fryca za którą zapłacono wysoką cenę. Pod koniec wojny, elitarne pułki piechoty przeznaczano do strzeżenia taborów, ponieważ wskutek strat i uzpełnienie ich rekrutami tylko do tego się nadawały

    2. Ogień artyleryjski, szczególnie kartaczami należało prowadzić do samego końca, nawet za cenę utraty dział. Francuzi w obronie wzgórza Pratzen pod Austerlitz postawili na ryzyko i w celu zatrzymania Rosjan naładowali armaty podwójny ładunkami. Po takiej salwie z najbliższej odległości, armaty były nie do użytku, ale Rosjan powstrzymano.

    3. Pytam się, gdzie jest kawaleria. Nie wyobrażam sobie pełnej flagi bez 4 jednostek jazdy, optymalnie 2 ciężkiej i 2 lekkiej. Gdyby Ragnarok użyłby ich do rekonesansu na polu bitwy, w odpowiednim momencie przeprowadził szarże na flankach, sytuacja byłaby uratowana, centrum ocalone i bitwa wygrana. zakończona pościgiem kawaleryjskim. Pewnie że nadużywanie szarż nie jest w pewnych kręgach graczy cenione, ja lubię używać kawalerii a la marszałek Murat, do granic jej zniszczenia, wyczerpania, wcale nie w stylu medieval.

    4. Na polu bitwy najlepiej jest ustawić się nieco z boku do kierunku nadejścia wrogiej armii, albo wycofać do granicy ucieczki. To wróg ma nas szukać i zmieniać szyk w trakcie walki, wprowadzając zamieszanie we własne szeregi. Nie wiem czy jest to tani chwyt, ale na pewno działa.

  6. #56
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ragnarok gra tak jak to określiłeś ślamazarnie, nudno i bez polotu. Bardzo rzadko, można znaleźć osoby, które grają dobrze, a ich kolejne odcinki ogląda się z przyjemnością. Nie bronię Ragnaroka, ale każdy może zarabiać kasę w ten sposób, wystarczy w dobry sprzęt, zainwestowanie trochę kasy w programy i można nagrywać. I tu można podzielić twórców na dwie kategorię jak dla mnie:
    - ludzi, którzy dostają kasę ale ich filmiki są dobrze zmontowane, gra przyjemna i ciekawa
    - ludzi, którzy dostawali kasę, a ich gra szkoda gadać
    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan
    Ale prawda jest taka, że teraz nagrywać zagrajmy będą osoby, które chcą to robić jako hobby. Zdobywali kase za darmo, praktycznie bez wkładu własnego, a teraz narzekają. Nie zauważyłem aby przekazywali część zarobionej kasy na rzecz firm od, których pochodzą gry, z których materiały nagrywają
    Nagranie filmiku z gry jest jakby nie patrzeć jej promocją, osoba, która nagra dostanie tylko kasę za reklamę nie za to co nagrywa. Dla twórców gry moim zdaniem jest to pewnego rodzaju promocja darmowa produktu, który stworzyli, do tego darmowa.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #57
    marengo
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ty go nie bronisz, ja nie atakuję. Obaj stwierdzamy jakieś fakty, obiektywną prawdę, jakby mogła być jakaś inna?

    Filmiki na youtube oglądam celem określenia poziomu własnych umiejętności w przypadku starszych tytułów lub zapoznania możliwości Rome 2, który posiadam od wczoraj. Gdybym słuchał samych narzekań, nie kupiłbym żadnej gry od czasów Empire, choć do tej pory wstrzymywałem się z zakupem nowej gry minimum rok.

  8. #58
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Może troszkę nie na temat ale jak chcecie o tej sytuacji na YT posłuchać to odpalcie sobie vlog tivolta o tym. Oglądałem Rocka vlog i szczerze bardzo ogólnie, w skrócie i bez szczegółów opowiedział o wszystkim. Tivolt mówi więcej szczegółów.


  9. #59
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Dziś rano przeglądając sobie yt, znalazłem komentarz Roya, w którym twierdzi, że zabezpieczył się przed nadchodzącymi zmianami :shock: Coś mi się wydaje, że niektórzy będą uprzywilejowani.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #60
    Łowczy Awatar Klierowski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Jaki ból dupy Ragnaroka że mu ktoś hajs zabierze o jejku #lifesobrutal .
    Ja muszę pracować te 64 godziny tygodniowo, około 20 w weekend na uczelni i 6-8 godzin na treningach tygodniowo + kocham spać.
    A czas na granie znajduje - i nikt mi za to nie płaci, więc o co chodzi temu typkowi ? dodam że jest strasznie nudny, na przykład w TATW zamiast zaatakować Białe miasto tylko je zagłodził i co chwile wykorzystywał bugi a o ETW i przegranej z Indianami to już nie wspomnę .

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dziś na TV 4 Bitwa pod Grunwaldem kto ogląda ?:D
    By Ezechiel in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 12:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •